Domeny dla forum

Zaczęty przez Canis, Styczeń 14, 2016, 01:58:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

Noqa

CytatTak.

Zgodnie z żartem o logikach w barze, powinieneś tak odpowiedzieć dopiero po tym, jak wszyscy inni użytkownicy odpowiedzą "Nie wiem."
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Canis

No, chyba że się jest Canisem i się usiłuje przeforsować pewną opinię, bo piąstki zaczynają boleć od machania nimi, a maść się kończy.
  •  

Canis

Minęło trochę czasu, jak opinie w tej sprawie?
  •  

Henryk Pruthenia


Canis

Bo niektórym podobno jeżyk kotwica . webd . pl nie pasuje, a ponadto fixing what's not broken to nasza specjalność.
  •  

Todsmer

  •  

Caraig

Dla mnie może zostać jeżyk kotwica, nic mi to nie przeszkadza.
  •  

Canis

No dobra, zdania były i nadal są podzielone, a administracja ma to w nosie, więc na razie zostajemy przy tym, co jest.
W razie czego możemy go podjąć na nowo.
  •  

Widsið

Osobiście postrzegam tę zmianę za bezcelową, przecież nie staniemy się portalem językowym z prawdziwego zdarzenia, bo nikomu nie będzie się chciało tego prowadzić, tak jak nikomu nie chce się komentować conlangów, tworzyć wspólnego conworldu ani przeprowadzać jakichś większych dyskusji. Najbardziej żywotne są tematy z działu "Inne", a także te nienastawione na dyskusję, jak o false friendach. Czemu więc ta zmiana ma służyć?
  •  

Canis

To byłaby zmiana czysto kosmetyczna. Celem tego tematu jest sprawdzenie, gdy komuś na tym zależy. Skoro większości nie zależy, to pomysł idzie do kosza. Dla mnie to też wygodniej, bo nie muszę się bawić w technikalia. :^)
  •