Polski Język na Kresach

Zaczęty przez poloniok, Luty 28, 2016, 16:41:10

Poprzedni wątek - Następny wątek

Dynozaur

[OFFTOP]

A jak tam kible? Nadal za darmo najwyżej w krzaczkach? I oczywiście wszędzie te jebane dziury w ziemi, cywilizowany sedes to najwyżej w knajpie?
I samochody mijające śpiących na jezdni pijaków - nadal występują? xDDD
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Vilène

#16
Cytat: Dynozaur w Luty 28, 2016, 23:18:20
I oczywiście wszędzie te jebane dziury w ziemi, cywilizowany sedes to najwyżej w knajpie?
Niestety tak. Dżizys, jak ja się cieszę że mieszkam w cywilizowanym kraju, a nie gdzieś gdzie są takie toalety że chyba można sobie na nich nasrać do spodni. No i u nas używa się papieru toaletowego, podczas gdy w niektórych krajach trzeba sobie brudny odbyt czyścić wodą i własną ręką, fuuuuuj.

EDIT: Zdałam sobie sprawę że to co teraz zrobiłam to literalny shitposting.
  •  

Feles

CytatA jak tam kible? Nadal za darmo najwyżej w krzaczkach? I oczywiście wszędzie te jebane dziury w ziemi, cywilizowany sedes to najwyżej w knajpie?
Nie wiem, byłem tylko jeden dzień. Srałem tylko na dworcu (płatne bodajże 50 centów; wejście odgrodzone jakimiś zazębiającymi się bolcami, że z bagażem nie wejdziesz) i w McDonald'sie (jak kupisz burgera, to dostaniesz kod do toalety — po zjedzeniu tego burgera kod bardzo przydaje się). Obie toalety cywilizowane.

CytatI samochody mijające śpiących na jezdni pijaków - nadal występują? xDDD
Nie widziałem.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

elslovako

Pomijając kibelki i leżących pijaków, najbardziej śmieszą mnie u nich przystanki autobusowe na autostradach i zielone strzałki w lewo. Z polskim spotkałem się dwa razy w samym Wilnie - na cmentarzu na Rosie pewien pan bardzo chciał mnie tam oprowadzić, drugą osobą była kasjerka w hipermarkecie (przez cały czas stania w kolejce miałem nieodpartą ochotę skomentować jej chęć do życia, na szczęście się powstrzymałem).
  •  

Muhammad

Chyba jedyna mapa opisująca rozkład języków na Ukrainie jest ichnia, toteż bardzo nie przejmowałbym się jej wskazaniami. Choć akurat Język polski po wsiach wydaje się dobrze przedstawiony, to rosyjski jest wybitnie niedoszacowany.

http://ukrmap.su/program2010/uh11/uh11_27_files/image001.jpg

Ruski dla porównania:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Ruslangsup.PNG

Do tego jakakolwiek gromada gadająca po ukraińsku w okolicach Chełma to bujda. No i ten Przemyśl...
  •