Cześć wszystkim

Zaczęty przez BoHn, Lipiec 24, 2016, 20:36:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

BoHn

Cześć wam użytkownicy forum :)

  Od jakiegoś czasu czytam przeróżne wątki na tym forum, a wcześniej i na poprzednim, i postanowiłem się zarejestrować. Przyznam się, że kiedyś robiłem jakieś nóblangi, lecz to dawno temu i nic z tego nie nadaje się do niczego sensownego.

  Jestem obecnie (24-07-2016) przed ostatnią klasą technikum informatycznego. Jakiś czas temu odkryłem u siebie zamiłowanie do rozpoczynania nauki języków obcych, zacząłem: rosyjski, norweski, łacinę, otarłem się o hiszpański, włoski, standardowo w szkole angielski (którym jakoś tam władam, trzeba to doszlifować, brak mi życiowego słownictwa, a w zamian dobrze się czuję w tematach lingwistycznych i historyczno-fantasy) i niemiecki (w którym coś łapię ale nie jest to żaden poziom, bardziej gramatyka i jakieś podstawy podstaw). Przyszłość mam zamiar jakoś związać z językami obcymi, bo to wydaje się dla mnie ciekawe. Informatyka to taka dziecinna zachcianka, która jakoś weszła w życie lecz nie zachwyca, a jest przydatna.

  Od czasu do czasu coś kaligrafuję, pewnie wpadłem na forum przez tematy o ortografiach lub/i pismach. Oczywiste zainteresowanie tengwarem, lekko głagolicą, w mniejszym stopniu innymi formami pisma. Na tym forum jak zobaczyłem "Makabrę" Ghostera to zdziwiłem się, że wygląda bardzo naturalnie i nadal jestem pod wrażeniem, bo ludzie obecnie jak robią coś swojego to są to bardziej potworki niż działające rzeczy.

  Głównie to tu pewnie będę dla tematów związanych z natlangami, a może spróbuję jakiś "nóblang" stworzyć ;)
  •  

Spiritus

Jako nikt istony, witam serdecznie w imieniu całej społeczności.

A wczoraj se myślałem: "Żeby tylko żaden nowy nie wszedł, jak akurat mamy 404" xd.
  •  

Canis

Cześć,

Nie krępuj się, prezentuj śmiało nublangi, każdy z nas stworzył ich przynajmniej kilka. Niektórzy robią je do tej pory. :D
  •