Ceadmil!

Zaczęty przez Lunatyk, Kwiecień 14, 2017, 21:19:10

Poprzedni wątek - Następny wątek

Lunatyk

Bądźcie pozdrowieni! :)

Przeglądam te forum od ponad 4 lat i myślę, że właśnie nadszedł czas, aby wziąć aktywny udział w kreacji własnego conlangu, łączącego cechy zarówno a priori, jak również post priori. :)
Do takiego postanowienia skłoniły mnie blisko 3-letnie badania nad etnogenezą niektórych grup etnicznych.

Tytułowe powitanie, jak niektórzy wiedzą, pochodzi od Starszej Mowy z prozy o Geralcie z Rivii. ;)

Może teraz coś o mnie - fascynuje mnie kultura Słowian (szczególnie połabskich, pomorskich, mieszkających w krajach bałtyckich) oraz niektórych ludów bliskiego i dalekiego Wschodu. Zamiłowanie do językoznawstwa zaczęło się, kiedy w wieku 14 lat zacząłem uczyć się języka japońskiego, a w liceum dołączyły do niego jeszcze kilka innych języków. Bardzo lubię kino cyberpunkowe, poezję E. A. Poe oraz malarstwo Zdzisława Beksińskiego.
Ponadto jestem wokalistą, dopiero co formującego się projektu muzycznego.
Myślę, że tyle wystarczy. :p

Pozdrawiam wszystkich serdecznie! :D
  •  

Widsið

No, witamy. Czekam na te projekty, czekam na premierowy singiel ;)
  •  

Pluur

  •  

Spiritus

No witaj, witaj.


Cytat: Lunatyk w Kwiecień 14, 2017, 21:19:10
Bardzo lubię kino cyberpunkowe, poezję E. A. Poe [...]
Ech, mój mózg już był gotowy sprawdzić, co to jest "poezja E" xDD.
  •  

Dynozaur

Cytat: Lunatyk w Kwiecień 14, 2017, 21:19:10Bardzo lubię kino cyberpunkowe, poezję E. A. Poe oraz malarstwo Zdzisława Beksińskiego.

HIIIIIIIIIIIIIIIIPSTER xD

No siema, PrzyByszu. Ciekawe, ile tu wytrzymasz. Liczę dni xD

PS: Sapek to nóblanger.
PS2: Z początku przeczytałem twój nick jako "Luntek" i już się przestraszyłem xD
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •