Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mścisław Bożydar

Czyli chcesz zrobić forum rosyjskie na forum polskim?
Ode mnie masz "F"* za taki pomysł.

*fpierdol
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Canis

A po co po rosyjsku xD Tak samo bez sensu. Zrobimy oba.
  •  

Henryk Pruthenia

A rosyjskojęzyczny?
Bo moglibyśmy zająć miejsce ruskiego konlangera...
Ew. ja takie założę na jakimś ruskim forum, tyle ich widziałem, że nawet nawet... :D

Vilén

Cytat: Canis w Sierpień 15, 2011, 23:13:49
A po co po rosyjsku xD Tak samo bez sensu.
No bez sensu, bo chodzi po prostu o forum, na którym mogliby ze sobą porozmawiać użytkownicy wszystkich słowiańskich języków, bo są wzajemnie zrozumiałe, a nie o jakieś ,,działy dla gości z zagranicy", w których pies z kulawą nogą nie napisze...
  •  

Pingǐno

#139
Niech se sami założą i będzie spokój (dżołk). ]:-D

@Canis, weź zrób zainstaluj te emotikony, bo ...
  •  

Vilén

Cytat: Pingijno w Sierpień 15, 2011, 23:18:21
Niech se sami założą i będzie spokój (dżołk). ]:-D
Ech, czy wszystkie dobre pomysły na tym forum muszą wszyscy zrównywać z gównem, albo przekręcać je tak, że gubi się oryginalna intencja...?
  •  

Henryk Pruthenia

Tak...
Więc z rosyjskojęzycznego forum nici? Schade... О4ень шадэ...

Canis

Cytat: Vilén w Sierpień 15, 2011, 23:17:52
Cytat: Canis w Sierpień 15, 2011, 23:13:49
A po co po rosyjsku xD Tak samo bez sensu.
No bez sensu, bo chodzi po prostu o forum, na którym mogliby ze sobą porozmawiać użytkownicy wszystkich słowiańskich języków, bo są wzajemnie zrozumiałe, a nie o jakieś ,,działy dla gości z zagranicy", w których pies z kulawą nogą nie napisze...
Fajna idea, ale przeczy idei tego forum. Już wystarczająco wkurwiające są wszędobylskie bukwy, słaniające się w tematach, gdzie powinien być język polski pismem łacińskim. Rozumiem dwa działy na to, angielski i rosyjski, ale nie więcej.
  •  

Henryk Pruthenia

Jestem za :)
Choć ja bym zrobił Rosyjskojęzyczny, i Reszta Słowian w worku :D

Mścisław Bożydar

Nie myślałem że to napiszę, ale popieram PC (i częściowo HP) :D
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Vilén

Cytat: Henryk Pruthenia w Sierpień 15, 2011, 23:21:11
Tak...
Więc z rosyjskojęzycznego forum nici? Schade... О4ень шадэ...
No ale po co tylko rosyjskojęzyczne forum? I tak nikt tam nie będzie zaglądać, podczas gdy z wszechsłowiańskim moglibyśmy dotrzeć do szerszej publiki. Poza tym, byłby to ciekawy eksperyment, forum, na którym każdy by pisał po swojemu :).

Cytat: Canis w Sierpień 15, 2011, 23:21:33
Fajna idea, ale przeczy idei tego forum.
Ale to forum nie ma żadnei idei...

CytatRozumiem dwa działy na to, angielski i rosyjski, ale nie więcej.
No ale angielski jest niepotrzebny, anglojęzyczni mają już swoje forum. Rosyjskojęzyczny też, bo w końcu ile osób rosyjskojęzycznych zdołamy sciągnąć tu? Dwie? Poza tym, co z innymi użytkownikami języków słowiańskich? Wtedy też by powinni dostać swoje fora, tylko... właśnie to by było przeciw duchowi mojego pomysłu, w którym chodziło o to, żeby wszyscy słowiańskojęzyczni mogli się ze sobą spotkać niezależnie od języka jakim mówią, a nie, żeby dzielili się na swoje enklawy.

Cytat: Henryk Pruthenia w Sierpień 15, 2011, 23:26:27
Jestem za :)
Choć ja bym zrobił Rosyjskojęzyczny, i Reszta Słowian w worku :D
Można i tak, chociaż... ile zdołami sciągnąć rosyjskojęzycznych? Trzech? Wtedy już lepiej by było wrzucić ich do już całego worka...
  •  

Henryk Pruthenia

A może po prostu poczekamy, ilu Rosjan się zbierze w rok, i dopiero wtedy zdecydujemy?

Canis

Dodałem języki rosyjski i ukraiński. Zaraz dodam arabski. Kto mi podpadnie, obudzi się z przekręconym forum. :PPP

Dodałem działy międzynarodowy i rosyjski. Popatrzcie czy błędów językowych w opisach nie zrobiłem.
  •  

Vilén

Cytat: Canis w Sierpień 15, 2011, 23:33:36
Dodałem działy międzynarodowy i rosyjski.
No ale po chuj...?
  •  

Mścisław Bożydar

Cytat: Vilén w Sierpień 15, 2011, 23:35:20
Cytat: Canis w Sierpień 15, 2011, 23:33:36
Dodałem działy międzynarodowy i rosyjski.
No ale po chuj...?
To

"in English, the language of kings."
wtf?
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •