Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Feles

Cytat: spitygniew w Wrzesień 24, 2012, 20:42:32
Cytat: Feles w Wrzesień 24, 2012, 00:33:23
1. Posty składające się z jednego słowa albo obrazka (memy i inne niezwiązane nijak z tematem) usuwamy od razu.
No kurwa, ja wychowany na Elendili i tamtejszym Galadhornyźmie właśnie tą swobodę kochałem na tym forum, i chyba każdy też podziela moje uczucia... Zwłaszcza, że to w dużej mierze takie posty tworzą niepowtarzalny klimat Conlangera.
Ekhm... Przecież właśnie tak było na starym forum, tylko nikt nie zwracał na to uwagi.

Zresztą, i tak nie bronię spamowania w Innych i po części w Organizacji i Przywitalni.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

spitygniew

A w Lingwistyce komentując rewelację Dynozaura będę musiał pisać elaborat z przypisami, zamiast jednego celnego słowa?
P.S. To prawda.
  •  

Feles

Widzisz, jest różnica między jednym celnym słowem na temat, a czymś pokroju ,,<3", ,,ಠ_ಠ", ,,Łeeeee" albo ,,Pambarabumbum".

Cytat: Feles w Wrzesień 24, 2012, 00:33:23
1. Posty składające się z jednego słowa albo obrazka (memy i inne niezwiązane nijak z tematem) usuwamy od razu.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Henryk Pruthenia

Zabijanie memów > zabijanie ducha konlangera > śmierć konlangera > Feles do oprawca, trololololo!

spitygniew

#724
Cytat: Feles w Wrzesień 24, 2012, 21:18:38
Widzisz, jest różnica między jednym celnym słowem na temat, a czymś pokroju ,,<3", ,,ಠ_ಠ", ,,Łeeeee" albo ,,Pambarabumbum".
Ale "Bumburumbum" i to spojrzenie należą do najcelniejszych komentarzy jakie tu widziałem...

Spoiler
Ale sam za "to" pod cytatem karałbym z pełną surowościa.
[Zamknij]
P.S. To prawda.
  •  

Feles

Od teraz, dzięki mechanizmowi cenzury, można otrzymywać nobbcodowane wersje [b], [i], [u], [s] krócej, poprzez wpisanie ich ze spacją: [ b], [ i], [ u], [ s].
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Towarzysz Mauzer

Wiwat mechanizmy cenzury!
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Feles

Wyłączyłem możliwość zmiany wyświetlanej nazwy użytkownika (chciałem to zrobić w bardziej odpowiednim momencie, ale cóż).

Jeśli ktoś chce wrócić do poprzedniego nicka, zapraszam na PW.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

CookieMonster93

Trochę dyktatorsko, ale nie będzie zamieszania, więc pozytywnie. Cieszę się. :D
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Feles

Z ukrycia i bez ostrzeżenia, jak na prawdziwego Samuraja Nińdzię przystało.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Dynozaur

Cytat: Feles muribus w Grudzień 09, 2012, 22:18:07
Wyłączyłem możliwość zmiany wyświetlanej nazwy użytkownika (chciałem to zrobić w bardziej odpowiednim momencie, ale cóż).

Kurwa, to była taka możliwość?
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

tob ris tob

Dzień dobry :-)
  •  

Canis

Cytat: Feles muribus w Grudzień 09, 2012, 22:18:07
Wyłączyłem możliwość zmiany wyświetlanej nazwy użytkownika (chciałem to zrobić w bardziej odpowiednim momencie, ale cóż).

Jeśli ktoś chce wrócić do poprzedniego nicka, zapraszam na PW.
+1 do hejta
=(
  •  

Feles

Odtąd adres http://jezykotw.webd.pl/ prowadzi domyślnie na forum.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Canis

  •