Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Vilén

#75
Cytat: Canis w Sierpień 15, 2011, 20:54:11
> kupię
A dżinsy? xD
Nie, dżinsy trochę za drogie. Wyłączaj, nie pierdol, bo po pierwsze to jest wkurzające, a po drugie, forumowicze zaczęli tego nadużywać.

A, i podmień tą grafikę, na tą co ci dałem.
  •  

Feles

Jakby co, zostają jeszcze dwa wkurwiające tagi.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Vilén

Cytat: Feles w Sierpień 15, 2011, 21:00:04
Jakby co, zostają jeszcze dwa wkurwiające tagi.
Ta... I IMHO powinny zniknąć, to forum to nie nasza-klasa ani fotka.pl. Ani blogasek Emo Martynki.

BTW, nie można przesunąć we wszystkich szablonach ,,tekstu osobistego" pod nazwę użytkownika? Bo jakoś IMHO tam by mi lepiej pasował.
  •  

Pingǐno

Skoro większości to wku**ia, nie sądzę, żeby było używane to tak często - po prostu się znudzi, a będą używać w wyjątkowych sytuacjach. :D
  •  

Henryk Pruthenia

Ciupak, daj się ludziom pobawić...
Używać tego raczej nie będzie się zbyt często używało, ale przy różnego typu ogłoszeniach, to można by to wykorzystywać.
A za niepoprawne tego używanie możemy co najwyżej karać :D

kmitko

#80
Kolejne pytanie: dochodzą wam na mail powiadomienia o nowych postach w śledzonych tematach?

EDIT: miałem literówkę w adresie mailowym <self-facepalm>
Bug, humor i obczyzna.
  •  

Vilén

Cytat: Henryk Pruthenia w Sierpień 15, 2011, 21:03:58Używać tego raczej nie będzie się zbyt często używało, ale przy różnego typu ogłoszeniach, to można by to wykorzystywać.
No ale to wkurwiające strasznie jest, i tylko odgoni sporą liczbę poważnych użytkowników. Za to nópki będą zachwycone.

A tak w ogóle, właśnie ręce mi opadły, zdołowałem się, zaliczyłem facepalma, i straciłem wiarę w SMF. Otóż to forum nie ma żadnego normalnego systemu szablonów, a jedynie jakieś php-tagzupiaste coś.
  •  

Mścisław Bożydar

Czyli wracamy na tamto forum?
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Vilén

#83
Cytat: Mścisław Ruthenia w Sierpień 15, 2011, 21:13:51
Czyli wracamy na tamto forum?
Jak se chcesz to se wracaj, ja ztąd się już nie ruszam. Nawet przestałem postować na starym forum.

A tak BTW, zajrzałem na to stare forum, i Mścisław, już przestań się klonować. To niesmaczne się już trochę robi.
  •  

Mścisław Bożydar

Jakie znowu klonować?
Junko był moim jedynym klonem.
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Canis

Usunąłem move, bo faktycznie wkurwia, i do tego nie widzę specjalnie dla niego zastosowania.

A reszta zostaje - po prostu nie exploitować. :P
  •  

Canis

#86
Aha - rozszerzyłem ilość znaków w sygnie do 1500. I tak samo jak przy tagach: z rozsądkiem z tego korzystać. Exploit nie skończy się warnami, po prostu będę usuwał te sygnatury ;p

Zwiększyłem rozmiar avatarów do 100 x 100...
  •  

Vilén

Cytat: Mścisław Ruthenia w Sierpień 15, 2011, 21:21:26
Jakie znowu klonować?
Junko był moim jedynym klonem.
Ta, a MKM zerowym.

Cytat: Canis w Sierpień 15, 2011, 21:31:53Usunąłem move, bo faktycznie wkurwia, i do tego nie widzę specjalnie dla niego zastosowania.
:* (^_^)

    (^_^) *:

:* (^_^)
  •  

Henryk Pruthenia

Tej temie przydała by się zmiana nazwy z "Nabijacki temat" na "Chaotyczna organizacja nowego forum w praktyce" :)

Canis

Test tabeli:





Suarna |Unakta
2914
9539

Tak sobie, bo ramek to to nie ma xD
  •