Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Fanael

Gdyby to było twoje pierwsze ostrzeżenie, to tak, ale to jest twoje setne. I za każdym razem było za to samo: za trolling, który jest wymieniony dwa razy w powodzie ostrzeżenia, i za brak kulturwy.
  •  

Pluur

  •  

Ghoster

#827
[...........]
  •  

Feles

Chuj z wami.

Obaj dostajecie po miesięcznym banu. Fanael Melavaire za to, że najpierw usunął kilka postów, a teraz wlepił za nie warna. Ghoster za... nie wiem, co, ale przyjmijmy, że przynajmniej na tyle był kompetentny.

Dziękuję, do widzenia.

Edit: Okej, wstrzymuję się i daję szansę im się wypowiedzieć.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Ghoster

#829
[...........]
  •  

Fanael

#830
Cytat: Feles w Listopad 11, 2013, 22:55:38
Melavaire za to, że najpierw usunął kilka postów, a teraz wlepił za nie warna.
Posty, które usunąłem to były jednolinijkowce nie mające związku z tematem, przy których się nie zastanawiam, tylko usuwam od razu.
Sprawa idzie o posty, w których Ghoster zachowuje się IMO zbyt chamsko, ale które mają związek z tematem: to właśnie za to dostał ostrzeżenie, nie za te usunięte.

Cytat: Ghoster w Listopad 11, 2013, 21:42:15
Dziękuje, Fanaelu, iż uważasz mnie za debila
Jedyne, co o tobie myślę, to to, że czasami jesteś zbyt arogancki.

Cytat: Ghoster w Listopad 11, 2013, 21:42:15
administracja na tym forum, poza może Noqą oraz Widsiðem, ma tendencję do używania szeroko już rozwiniętego sofizmatu zadawania durnych pytań (bądź odpowiadania w durny sposób, który nic nie wyjaśnia) tak długo, aż osoba o której mowa nie zostanie sprowokowana do powiedzenia czegoś, co zawczasu ustali sobie pierwszy rozmówca.
Nie, ja byłem szczerze zdziwiony, że nie wiesz, o co chodzi. Jesteś tutaj znany ze swojej arogancji i prowokacyjnych odzywek, myślałem, że to będzie oczywiste, że sytuacja dotyczy tego. Myliłem się? Przepraszam.

Cytat: Ghoster w Listopad 11, 2013, 23:20:30
tylko żywcem nie mam pojęcia com takiego napisał - przegiąłem pisząc, że jakiś użytkownik źle rozumie "cel" w lingwistyce?
Chodzi o ten post. Bycie wkurwionym na cały świat to jedno, wycieczki osobiste to drugie. Uważam, że w tej sytuacji przesadziłeś.




Anyway, może najlepiej by było zdjąć bany i ostrzeżenia i zapomnieć o problemie? Bo znowu się robi bagno, a nie forum.
  •  

Ghoster

#831
[...........]
  •  

Fanael

W tym miejscu się nie zgadzamy. Ja uważam, że ta wypowiedź była obraźliwa.
  •  

spitygniew

Możesz mi od razu dać warna, ale wyjątkowo trzymam teraz stronę Ghostera, ta wypowiedź mogła być obraźliwa jedynie dla tego, komu prawda w oczy kole - cóż, jestem przeciwko kłamstwom z grzeczności, zgadzam się z Tuwimem, ze powiedzieć komuś że jest idiotą to diagnoza - a Górski Cielak rzeczywiście sprawia wrażenie, jakby chciał udawać inteligentniejszego używając słów których znaczenia nie zna w zdaniach których nie potrafi poprawnie złożyć...
P.S. To prawda.
  •  

Mścisław Bożydar

"bo administracja na tym forum, poza może Noqą oraz Widsiðem, ma tendencję do używania szeroko już rozwiniętego sofizmatu zadawania durnych pytań"
Poczułem się dotknięty ;__;
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Canis

Też trzymam stronę Ghostera. I prawda jest taka, że administracja absolutnie nie nadaje się do pełnienia powierzonej jej funkcji. Taki przypadek, że znowu chodzi o Fanaela. I o kotałke, który szasta banami zanim w ogóle pomyśli. Miesiące mijają, a w tej kwestii na tym forum nic się nie zmieniło. Ofc nie jest moim celem dolewanie oliwy do ognia, tym razem doskonale bijecie się beze mnie :)
  •  

Vilène

Cytat: 카니스 w Listopad 13, 2013, 09:20:54
Też trzymam stronę Ghostera. I prawda jest taka, że administracja absolutnie nie nadaje się do pełnienia powierzonej jej funkcji.
ROTFL, pewnie nawet gdyby tym forum administrował sam Jezus, też pewnie być powiedział, że się ,,nie nadaje".
  •  

spitygniew

"Gdybym suchą nogą przeszła po Tamizie, moi przeciwnicy powiedzieliby, że nie umiem pływać".

Współczujmy im brzemienia władzy...
P.S. To prawda.
  •  

Canis

#838
Cytat: Vilène w Listopad 13, 2013, 11:19:17
Cytat: 카니스 w Listopad 13, 2013, 09:20:54
Też trzymam stronę Ghostera. I prawda jest taka, że administracja absolutnie nie nadaje się do pełnienia powierzonej jej funkcji.
ROTFL, pewnie nawet gdyby tym forum administrował sam Jezus, też pewnie być powiedział, że się ,,nie nadaje".
Pewnie wydaje ci się to niedorzeczne. Wyjaśnię ci to w prosty sposób. Społeczność tego forum jest jak polska reprezentacja piłkarska. Z osobna dobrzy gracze, ale w tej kupie, jaką tworzą jako społeczność, to nawet mistrz nie wyrzeźbi.
Co moim zdaniem (i będę je forsował zawsze) nie zwalnia administracji z obowiązku zachowania kultury, a o to, sorry, nie dba ani Fanael, ani kotałke. A ten obowiązek jest w ich przypadku o wiele większy niż w przypadku Ghostera czy kogokolwiek, kto nie ma tzw. "władzy".

Ale dobra, ja nic nie forsuję, ja po prostu tak sobie drwię z istot niższych...
  •  

Feles

CytatTeż trzymam stronę Ghostera.
Nie dziwi nic.

CytatI prawda jest taka, że administracja absolutnie nie nadaje się do pełnienia powierzonej jej funkcji.
Tak, przyznaję.
Najpierwszym moim niedopatrzeniem jest to, że traktuję Canisa, Ghostera &c. &c. &c. tak, jak gdyby byli zwykłymi użytkownikami.

CytatAle dobra, ja nic nie forsuję, ja po prostu tak sobie drwię z istot niższych...
Brawo.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •