Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Fanael

#855
Przecież informacja o tym, dlaczego cię ukarano jest. Trzeba się tylko do niej dostać.

Kliknij w swoją nazwę użytkownika obok postu, znajdź napis "Poziom ostrzeżenia:" i kliknij link obok.

Pokaże ci się lista ostrzeżeń, gdzie będzie widać, kiedy, za co i ile:


Powód "p=48694" oznacza post o ID 48694.
  •  

Henryk Pruthenia

Aha... No tak, teraz jasne. Bo ja wiem co znaczy p-48694, naprawdę. A teraz napiszę dkerghoerkthe. Wiecie co to znaczy?

I tak jestem przeciwny. Atakowałem jego zdanie, nie jego, i to w temacie traktującym o tym, co nas denerwuje...
Naprawdę, 40%?

CookieMonster93

#857
Moim zdaniem Pruthenia nie zasłużył na żadną karę. Nie widzę w jego poście, który niby jest podstawą do 40% ostrzeżenia, żadnych obelg, czy wyzwisk, czy naruszania ,,ładu" na tym forum. Szczerze, to dla mnie wygląda to na zachowanie na zasadzie ,,nie lubię cię, więc czekam na pierwszą możliwą okazję do dania ci ostrzeżenia lub bana".

I dołączam się do pytania ,,Naprawdę, 40%?"

Fakt, nosówki to dość ,,czuły" temat, ale czy to powód, aby każdego, kto o nich wspomni, zaraz karać? Nonsens
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Towarzysz Mauzer

Otóż to - naprawdę, 40%? Owszem, Henryk napisał, że go wkurza Vilén, bo nosówki (a raczej ich brak), no ale cóż z tego - wątek jest o tym, co nas wkurza, zaś cała dwójka żyje sobie względnie spokojnie na tym forum od zawsze i raczej nie ma niebezpieczeństwa, że się nagle zaczną tłuc siekierami.

Może już czas na nową dyskusję o nosówkach, a nuż dowiemy się czegoś ciekawego. Pojawienie się mapki dialektalnej to zapowiadało, nie wiem, czemu to ucinać. Co to za Sprachverbot?
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Feles

Dostał to zarówno za to, co napisał, jak i za to, gdzie to zrobił.

Tak, naprawdę 40%. Nie przewidzieliście się. Mnie się nie omskła ręka na myszy. Naprawdę. Tak trudno w to uwierzyć?
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Towarzysz Mauzer

Więc była to naprawdę zła decyzja.
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

CookieMonster93

Cytat: Feles w Grudzień 05, 2013, 18:06:10
Tak, naprawdę 40%. Nie przewidzieliście się. Mnie się nie omskła ręka na myszy. Naprawdę. Tak trudno w to uwierzyć?
Jeśli Ty dałeś to ostrzeżenie, to ja nie jestem zaskoczony, ale jest to bardzo smutna oczywistość...
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

spitygniew

Ja naprawdę nie chcę robić kolejnej burdy o zabawki, ale rzeczywiście to co wyprawia ostatnio administracja jest skandaliczne.
P.S. To prawda.
  •  

Ghoster

#863
[...........]
  •  

Widsið

Jak dla mnie to też za dużo. Z potencjalnego dissu naprawdę mogła wywiązać się ciekawa dyskusja. Pozwolę sobie zdjąć połowę ostałych się punktów, bo za gorsze rzeczy ostrzeżeń tu się nigdy nie dostawało. Jeśli ma być jakiś nowy standard "wycieniania" takich rzeczy, to warto by go najpierw przedyskutować.

BTW, z takimi rzeczami to może nie do nabijackiego tematu, do którego zwykłem nie zaglądać?
  •  

Henryk Pruthenia

Dziękuję za słowa wsparcia.  A nie chciałem poruszać tematu nosowek jako takiego.  Chciałem także poruszyć stanowiska tow. Ciupaka wobec odmiany wyrazów z-ę,  które podobno nie istnieją. ..

Canis

#866
Nie do wiary, jak długo zajmuje wam ogarnięcie, że kotałke i jego miniony przeginają strunę.

also
[Zamknij]
  •  

Widsið

Tobie zajęło równie długo zdanie sobie sprawy, że również to robiłeś. Nie siej więc dodatkowego, zbędnego fermentu.
  •  

Vilène

Ja nie wiem, jak długo zajmie wam ogarnięcie, że ktokolwiek co będzie robił na tym forum, to i tak będzie źle i niedobrze xD.
  •  

Dynozaur

#869
Dostałem 25% za rzekome "Pierdolenie w temacie «Jak się wam podoba»". Chciałbym zapytać, czy dostali je również użytkownicy, którzy wypisywali bezsensowne, dziecinne i żenująco nieśmieszne rzeczy nt. religji chrześcijańskiej, również podpadające pod definicję "pierdolenia" w całej rozciągłości.

Raczej nie, wszakże musiałby kotałke wpierdolić warana samemu sobie, a do tego w Dupnicy znalazły się tylko i wyłącznie moje posty (oraz odpowiedź Ghostra na nie), a wszystko inne zostało.

I gdzie tu kurwa LOGIKA?! Ja już tu nawet nie chcę smęcić o jakiejś "sprawiedliwości", chodzi mi o zwykłą logikę. O pierdolony zdrowy rozsądek.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •