Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Hapana Mtu

Czy ktoś już kontaktował się z Kotem w tej sprawie, a jeśli nie, to kto mógłby się tego podjąć?
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

Canis

Jego numer gadu-gadu to 5050712.
  •  

Ghoster

#962
[...........]
  •  

Widsið

Cytat: Hapana Mtu w Czerwiec 16, 2014, 21:13:24
Czy ktoś już kontaktował się z Kotem w tej sprawie, a jeśli nie, to kto mógłby się tego podjąć?
Próbowałem przez fejsa, zignorowano mnie. Ktoś inny chciałby się porwać? Ja i tak się na tym nie znam.
  •  

Mścisław Bożydar

A tak w ogóle, to jakie nurta teraz nurtują na forze?
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Canis

Widsið, o ile nie jesteś zajęty albo nie wyjechałeś, skontaktuj się dziś ze mną wieczorem o godzinie 19 na Gadu-Gadu, napisz do mnie, tj. pod numer 1411414. Mam hasła do całego serwera, to ci je przekażę. Jeśli nie możesz dziś o 19, to daj mi znać kiedy.

Przy okazji: do końca ważności serwera pozostało ponad sto dni.
  •  

Pluur

CytatPrzy okazji: do końca ważności serwera pozostało ponad sto dni.

A co po tem?
  •  

Widsið

Cytat: Canis w Lipiec 30, 2014, 10:26:06
Widsið, o ile nie jesteś zajęty albo nie wyjechałeś, skontaktuj się dziś ze mną wieczorem o godzinie 19 na Gadu-Gadu, napisz do mnie, tj. pod numer 1411414. Mam hasła do całego serwera, to ci je przekażę. Jeśli nie możesz dziś o 19, to daj mi znać kiedy.
Nie posiadam GG, no i dziś nie jestem dostępny. Jutro, innym kanałem?
  •  

Canis

Cytat: Pluur w Lipiec 30, 2014, 13:16:09
CytatPrzy okazji: do końca ważności serwera pozostało ponad sto dni.

A co po tem?
To, co zwykle, pewnie: spróbujemy zrobić zrzutę i serwer pożyje sobie dalej, w oczekiwaniu na lepsze czasy.  :-)

Cytat: Widsið w Lipiec 30, 2014, 13:19:17
Cytat: Canis w Lipiec 30, 2014, 10:26:06
Widsið, o ile nie jesteś zajęty albo nie wyjechałeś, skontaktuj się dziś ze mną wieczorem o godzinie 19 na Gadu-Gadu, napisz do mnie, tj. pod numer 1411414. Mam hasła do całego serwera, to ci je przekażę. Jeśli nie możesz dziś o 19, to daj mi znać kiedy.
Nie posiadam GG, no i dziś nie jestem dostępny. Jutro, innym kanałem?
Jutro okej, ale jakoś w pierwszej połowie dnia. Możemy nawet się umówić na kanale IRC, się tymczasowy prywatny kanał założy z +i i będzie spokój.
  •  

Henryk Pruthenia

Przepraszam, dlaczego z dłuższego offtopu został wydzielony tylko mój, niepostępowy post? Kogo mam za to obwiniać?

Ech... gdyby każdą taką rzecz moderator po prostu wypisywał, byłoby lepiej...

Towarzysz Mauzer

Mnie obwiniać, to nie podstawówka, żebyśmy się od pedałów przezywali. Myślałem, że w przeniesionym poście jest informacja. Poza tym rutynowe +10 ostrzeżenia. Jeśli bardzo chcecie o tym dyskutować, to wymyślcie jakiś mniej dziecinny i bardziej cywilizowany sposób. Sorry, taki mamy klimat.
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Henryk Pruthenia


Pluur

Nie żeby coś, ale co jest postępowe w nienazywaniu kogoś pedałem?
  •  

Henryk Pruthenia

Otóż jest teraz taki trend kulturalno-polityczny, który polega na zniewieścianiu mężczyzn, przyznawaniu różnych praw LGBT, szerzenie eurosocjalizmu, marksizmu kulturowego, socjaldemokracji medialnej. Odnosi on duże sukcesy, kontroluje zdecydowaną większość mediów i przeciwnicy takiego postępowania nazywają ten ruch ironicznie "postępem", a same osoby wyznające je "postępowcami". Oczywiście masy idą za tym, vide to co było przed chwilą, gdzie z całej rozmowy dość nie na temat został wydzielony tylko mój niepostępowy post. Wszystko jest niby w imię zrzucenia z siebie kajdan konserwatywnej kultury (bo LGBT takie biedne, zawsze potępiane, inne narody, takie potępiane) ale dość wybiórczo, bo np. nie odchodzimy od chodzenia w ubraniach (a latem by się przydało) czy jeżdżenia samochodem w pasach.

No i ja jako kulturowy konserwatysta (ups! FASZYSTA NAZI 111111oneoneone) gdy po prostu napisałem, że zniewieściałe buciki są dla mnie pedalskie, zostałem napiętnowany i tylko mój post został usunięty przez Towarzysza Mauzera.
Wsio.

Towarzysz Mauzer

Bo tylko Ty bezpośrednio atakowałeś rozmówcę, mimo że istnieje kilka barwnych określeń na ten "szlachetny konserwatyzm", proste. Prywatnie polecam odstawienie internetowej publicystyki prawicowej, intelektualnie to jest zwykle biéda z nędzą.
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •