Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Canis

Tak tylko, by zobaczyć, jak się pisze; jak wyglądają posty.
  •  

Feles

A pisze się wygodnie, a posty wyglądają dobrze.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Canis

  •  

Fanael

Sześć, sześć, sześć, sześćset sześćdziesiąt sześć, próba odpowiedzi. :P
  •  

Vilén

Yo yo, nawet fajne to, tylko – czy da się ustawić tu, żeby w żadnym poście nie wstawiało smileyów? Jakoś nie chce mi się za każdym razem zaznaczać odpowiedniej opcji pod postem.
  •  

Fanael

Nawet jeśli nie, to pewnie można hurtem wyłączyć smileye na całym forum. I w sumie byłbym za.
  •  

Vilén

Cytat: Fanael w Sierpień 15, 2011, 17:39:27
Nawet jeśli nie, to pewnie można hurtem wyłączyć smileye na całym forum. I w sumie byłbym za.
No ja też, no ale pewnie się reszta nie zgodzi ;/. I licznik postów też bym wyłączył, tylko zachęca do nabijki.
  •  

Fanael

Widoczność licznika postów na pewno da się ustawić per user, ja tam lubię wiedzieć ile już user X naspamił :P
IMO najlepiej wszystko, co się da zrobić jako ustawienie per user takim właśnie uczynić. Wtedy każdy ustawi sobie tak, jak będzie chciał i nie będzie musiał narzekać, że chciałby inaczej.
  •  

Canis

Można ustawić brak wyświetlania uśmieszków w sygnie, jeśli się nie mylę. Ale ja proponuję inny system. Wywalić kody uśmieszków i użyć ich z noskiem, np. samo : P nie da nic, ale : - P zostanie już przekonwertowane na obrazek emotikony.

Co do licznika postów - można go wyłączać w poszczególnych działach, i raczej tak zrobimy.
  •  

Vilén

Cytat: Canis w Sierpień 15, 2011, 17:47:13Wywalić kody uśmieszków i użyć ich z noskiem, np. samo : P nie da nic, ale : - P zostanie już przekonwertowane na obrazek emotikony.
A może np. wymusić konieczność obejmowania uśmieszków np. nawiasami trójkątnymi? Wtedy ":)" np. będzie wyświetlane jak napisane, ale np. "<:)>" jako "".
  •  

Canis

  •  

Vilén

Cytat: Canis w Sierpień 15, 2011, 17:51:02
Imho za skomplikowane :P
No to może jednak lepiej wywalić całkowicie. Robimy głosowanie?
  •  

Canis

Nie, bo nie ma jeszcze wszystkich użytkowników. Zobaczymy potem.
  •  

Fanael

Poważnie nie można tego ustawić per user?
  •  

Silmethúlë

Emoty mi są obojętne.

Ale jestem za tym, aby poprzywracać daty rejestracji z pierwotnego Conlangera ]:->

Í måḿ nàðzįěǰę, żē ŭnïkòd ðziała normalnie.
  •