Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Vilén

Cytat: Henryk Pruthenia w Sierpień 15, 2011, 22:06:31
Tej temie przydała by się zmiana nazwy z "Nabijacki temat" na "Chaotyczna organizacja nowego forum w praktyce" :)
Chociaż tak właściwie po co ten temat, i tak nic z przenosin nie będzie. Podliczyłem głosy na starym forum, i za przeniesieniem są tylko 3 osoby, a 7 jest przeciw :(. Gratuluję, właśnie dzięki takim osobnikom nadal będziemy tkwić na tym zasranym fora.pl, i mam nadzieję, że kiedyś fora.pl upadną, to wtedy antyprzenosinowi poczują bul w dupce.
  •  

Pingǐno

Cytat: Vilén w Sierpień 15, 2011, 22:16:53
Cytat: Henryk Pruthenia w Sierpień 15, 2011, 22:06:31
Tej temie przydała by się zmiana nazwy z "Nabijacki temat" na "Chaotyczna organizacja nowego forum w praktyce" :)
Chociaż tak właściwie po co ten temat, i tak nic z przenosin nie będzie. Podliczyłem głosy na starym forum, i za przeniesieniem są tylko 3 osoby, a 7 jest przeciw :(. Gratuluję, właśnie dzięki takim osobnikom nadal będziemy tkwić na tym zasranym fora.pl, i mam nadzieję, że kiedyś fora.pl upadną, to wtedy antyprzenosinowi poczują bul w dupce.

Oj nie przesadzaj, ja tam już zmieniłem jednak zdanie. ;D
  •  

Canis

Vilen, jak Ty kurwa liczyłeś? Nawet na oko wydawało mi się, że więcej jest tych za przenosinami. Rozpisz mi to...
  •  

Vilén

Cytat: Pingijno w Sierpień 15, 2011, 22:21:59
Oj nie przesadzaj, ja tam już zmieniłem jednak zdanie. ;D
No to jeszcze zostają trzy osoby, które muszą zmienić zdanie. Mein Gott, i po co ja zaczynałem tamten ten temat, teraz narobiłem sobie złudnych nadziei, niech mnie ktoś przytuli ;/.

Cytat: Canis w Sierpień 15, 2011, 22:25:03
Vilen, jak Ty kurwa liczyłeś? Nawet na oko wydawało mi się, że więcej jest tych za przenosinami. Rozpisz mi to...
Wydawało ci się. Ale zaraz, chwilunię.
  •  

Henryk Pruthenia

Nie poddawajmy się :)
Tamci się z czasem opamiętają, bowiem samemu będzie im nudno :D

Vilén

Mścisław Ruthenia: "NIE, jeżeli na nowym forum nie będzie wszystkich postów ze starego, to wypchajcie się"
spitygniew: "Jak na nowym forum nie będzie postów ze starego, to się potnę nożem do masła."
BartekChom: "NIE, jeżeli na nowym forum nie będzie wszystkich postów ze starego, to wypchajcie się"
Toivo: "Ja jestem w ogóle przeciwny, nie widzę sensownych powodów do przenosin, a szkoda zostawiać stare posty, konta i całą historię."
bandzior: "NIE, jeżeli na nowym forum nie będzie wszystkich postów ze starego, to wypchajcie się"
Silmethúlë: "Jak wyżej, możemy się przenieść, ale musimy mieć jakies archiwum starych postow. Inaczej możecie się wypchac."
Henryk Pruthenia: "TAK, stare posty mogą zostać nieprzeniesione"
kmitko: "Przenosimy się, ale stare posty zostają jako statyczny mirror"
Milyamd: "Przenosimy się, stare posty zostają (jako mirror, ewentualnie eksportujemy ręcznie), bo jak nie, to powieszę się na kablu od Wireless Mouse."
Fanael: "TAK, stare posty mogą zostać nieprzeniesione."
Pingijno: "Oj nie przesadzaj, ja tam już zmieniłem jednak zdanie. ;D"
Chrups: "Ja jestem za tym, żebyśmy przenieśli się na drugie forum, stare posty i tematy mogą zostać usunięte"

Hm, nie, jednak jest 6/6... Kurwa, jak ja to liczyłem? oO Oo oO Oo

No ale nadal nie ma zdecydowanej większości, brakuje jeszcze 2 osób przekonanych.
  •  

Mścisław Bożydar

Przepraszam, jaka jest różnica między tym co powiedziałem m.in. ja a tym, co rzekł Miły?
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Canis

Mścisław i Silmeth wydaje mi się, że byli całkiem zadowoleni... ale to już ich wybór będzie.

Fck, denerwuję się, bo mi się szczerze mówiąc bardzo podoba to nowe forum xD
Porównajcie sobie widok tego posta z tym, jak czyta się posty na starym forum, wolno się wczytujące, otoczone reklamami we flashu...
  •  

Vilén

Cytat: Canis w Sierpień 15, 2011, 22:37:58
Fck, denerwuję się, bo mi się szczerze mówiąc bardzo podoba to nowe forum xD
Mi też, i jak jednak zdecydujemy o pozostaniu na starym, to ja się wycofuję z bycia członkiem społeczności. Mam dość tych reklam, bugów, konieczności pieprzenia się z URL-ami zawierającymi znaki specjalne, a co najważniejsze, starych postów i całego tego burdelu, jaki się nazbierał przez lata na starym forum.
  •  

Mścisław Bożydar

Cytat: Vilén w Sierpień 15, 2011, 22:43:35
Mi też, i jak jednak zdecydujemy o pozostaniu na starym, to ja się wycofuję z bycia członkiem społeczności.
ojej
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Henryk Pruthenia

Ja też już do tego interfejsu przywykłem :)
Fajniej tu ludzie po prostu jest :D

Pingǐno

Brakuje mi jeszcze tego loga na górze...
  •  

Henryk Pruthenia

Słuszna uwaga :)
Ale forum jest w powijakach, więc poczekajmy :D

Canis

No i przede wszystkim przenosząc się nie tracimy niczego.

LOGO da się wstawić. Potrzeba tylko czegoś długiego a niskiego, i koniecznie ma mieć przezroczyste tło.
  •  

Vilén

Cytat: Pingijno w Sierpień 15, 2011, 22:48:35
Brakuje mi jeszcze tego loga na górze...
Mi też.

A tak w ogóle, jak już byśmy mieli zmieniać te forum – może by doinstalować na forum inne języki słowiańskie, i stworzyć dział dla conlangerów z innych krajów słowiańskich? (np. podzielony na trzy poddziały, np. Conlangi + Lingwistyka + Inne, nie musi to być taki barok jak na polskiej części). Wtedy sen o Słowiańskim Forum Językotwórców może stałby się rzeczywistością :).

A tak w ogóle, co to się dzieje z takimi błędami:

Warning: require(/home/jezykotw/public_html/f/cache/data_1aea6419f47c207e62112132a7170dc5-SMF-modSettings.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home/jezykotw/public_html/f/Sources/Load.php on line 2699

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '/home/jezykotw/public_html/f/cache/data_1aea6419f47c207e62112132a7170dc5-SMF-modSettings.php' (include_path='.') in /home/jezykotw/public_html/f/Sources/Load.php on line 2699


Canis, coś zmieniasz w kocie forum, czy to jakiś dziwny bug?
  •