Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Vilén

Cytat: Ghoster w Sierpień 21, 2011, 15:19:31
Niestety nie jesteś aż tak zapoznany w tym temacie, niemniej dziękuję za wskazówkę, będzie przydatna.
Ciekawe co by było gdyby znacznik [nobbc] wkleić w znacznik [nobbc]. ;þ
Przecież Silme właśnie to zrobił...
  •  

tob ris tob

Nareszcie da się zapisać mafa ipę. Łiii!
Dzień dobry :-)
  •  

Canis

Cytat: Silmethúlë w Sierpień 21, 2011, 14:50:47
Kurde... googlam, googlam i nic sensownego nie mogę znaleźć. Wszystkie lemingi uważają, że to fajnie jak linki wymuszają otwieranie nowych tabsów. Czyli byłoby trzeba z łapy ingerować w kod forum, żeby powywalać target="_blank"...
Zawsze mi się wydawało, że większość ludzi właśnie tego chce. Jesteś pierwszą osobą, jaką spotkałem, która się na to skarży xD
  •  

Silmethúlë

Ja znam kilka innych takich osób.


Widzisz, przeglądarka pozwala mi bardzo łatwo otworzyć dowolny link w nowej karcie - starczy kliknąć go środkowym przciskiem myszy.

Nie pozwala natomiast w żaden sposób otworzyć linku ustawionego na nową kartę w tej samej karcie, bo nie i xuj. A to mnie irytuje. Kopiowanie linku i wklejanie do paska adresu to nie rozwiązanie. Nic to, faktycznie pobawię się z wyłączenie tego w Firefoksie, będzie najprościej :P.
  •  

spitygniew

#394
A JaK IdZie PoZnAć KtÓrE pOStY sĄ jUŻ pR<EcZyTaNe A ktÓRe NiE???!!11

Spoiler
Swoją drogą, pisanie pokemonami jest niemożebnie wkurwiające, podziwiam emomartynki za wytrwałość ;p
[Zamknij]
P.S. To prawda.
  •  

Silmethúlë

Chyba nie idzie. Jak w staromodnej, nie elektronicznej książce. Stronę zazwyczaj masz zaznaczoną, gdzie skończyłeś, ale sam musisz znaleźć fragment, który czytałeś ostatnio :P.
  •  

Pingǐno

  •  

spitygniew

Cytat: Silmethúlë w Sierpień 21, 2011, 20:26:00
Chyba nie idzie. Jak w staromodnej, nie elektronicznej książce. Stronę zazwyczaj masz zaznaczoną, gdzie skończyłeś, ale sam musisz znaleźć fragment, który czytałeś ostatnio :P.
Czyli mamy kolejny doód na to, że to forum w porównaniu do starego ma tyle samo zalet co wad, i że przenosiny były besensownym robieniem burdelu.
P.S. To prawda.
  •  

Vilén

Cytat: spitygniew w Sierpień 21, 2011, 21:00:39
Czyli mamy kolejny doód na to, że to forum w porównaniu do starego ma tyle samo zalet co wad, i że przenosiny były besensownym robieniem burdelu.
Dobra, ja już wgrałem MyBB na serwer, teraz tylko zainstaluję, to może się okazać, że się przeniesiemy... Tym razem wraz z postami na tym forum. I może nawet na nowy serwer, bo mnie wkurza te periodyczne niedziałanie forum na obecnym. Kasę już mam wygospodarowaną.
  •  

tob ris tob

Cytat: Pingijno w Sierpień 21, 2011, 20:35:03
Cytat: тоб рiс тоб w Sierpień 21, 2011, 15:36:55
Nareszcie da się zapisać mafa ipę. Łiii!
GDZIE?!
W sensie, że można napisać [x] lub [s] nie wywołując komend.
Dzień dobry :-)
  •  

Pingǐno

Cytat: тоб рiс тоб w Sierpień 21, 2011, 21:14:19
Cytat: Pingijno w Sierpień 21, 2011, 20:35:03
Cytat: тоб рiс тоб w Sierpień 21, 2011, 15:36:55
Nareszcie da się zapisać mafa ipę. Łiii!
GDZIE?!
W sensie, że można napisać [x] lub [s] nie wywołując komend.

ach, rozumiem, myślałem, że chodziło ci o konwerter IPA ;)
  •  

Canis

Cytat: Ⓐ Vilén w Sierpień 21, 2011, 21:03:01
Cytat: spitygniew w Sierpień 21, 2011, 21:00:39
Czyli mamy kolejny doód na to, że to forum w porównaniu do starego ma tyle samo zalet co wad, i że przenosiny były besensownym robieniem burdelu.
Dobra, ja już wgrałem MyBB na serwer, teraz tylko zainstaluję, to może się okazać, że się przeniesiemy... Tym razem wraz z postami na tym forum. I może nawet na nowy serwer, bo mnie wkurza te periodyczne niedziałanie forum na obecnym. Kasę już mam wygospodarowaną.
Jak tak będzie chciała większość, to tak zrobimy. MyBB z tego co pamiętam to też jest fajny system, mimo że mnie najbardziej pasuje SMF. I jeśli tak będzie, to po co mieć dwa serwery? Może przeniesiemy też Wiki?
  •  

Pingǐno

Cytat: Canis w Sierpień 21, 2011, 21:29:05
Cytat: Ⓐ Vilén w Sierpień 21, 2011, 21:03:01
Cytat: spitygniew w Sierpień 21, 2011, 21:00:39
Czyli mamy kolejny doód na to, że to forum w porównaniu do starego ma tyle samo zalet co wad, i że przenosiny były besensownym robieniem burdelu.
Dobra, ja już wgrałem MyBB na serwer, teraz tylko zainstaluję, to może się okazać, że się przeniesiemy... Tym razem wraz z postami na tym forum. I może nawet na nowy serwer, bo mnie wkurza te periodyczne niedziałanie forum na obecnym. Kasę już mam wygospodarowaną.
Jak tak będzie chciała większość, to tak zrobimy. MyBB z tego co pamiętam to też jest fajny system, mimo że mnie najbardziej pasuje SMF. I jeśli tak będzie, to po co mieć dwa serwery? Może przeniesiemy też Wiki?

Wiki? Tak szybko?  ???
  •  

Vilén

Cytat: Canis w Sierpień 21, 2011, 21:29:05I jeśli tak będzie, to po co mieć dwa serwery?
Żeby oba skrypty nie zapychały jednego, bo z tego co widziałem na początku istnienia nowego forum, zapychały. No a poza tym, na webd coś się pieprzy z keszowaniem.
  •  

Canis

No po kiego czorta mieć dwa serwery? :P Potem już totalnie nikt nie będzie chciał zrzuty zrobić, i znowu będzie że sam płacę za serwer... Bogu dzięki, że na innym moim serwisie jest połowa tej ludności i ułamek aktywności co tu, a kasy zawsze chcą dać więcej niż trzeba, bo dzięki temu może starczy w razie jakiegoś kryzysu xD

@Vilen: skrypty się nie zapychają. Najniższa opcja w webd.pl ma to do siebie, że czasem zwalnia, czasem pada, i to jest chyba związane z czym innym... jeden poziom wyższa już nie ma czegoś takiego, no ale nie w tym rzecz w sumie. Dla mnie zawsze było tak, że Wiki > Forum, i dobrze byłoby zadbać też o encyklopedię...
  •