Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Henryk Pruthenia

Mazovsau, nie znajesz?
Czepiataś!

spitygniew

Wczoraj byłem na spotkaniu organizacyjnym kółka lingwistycznego, i o dziwo oprócz mnie były trzy dziewczyny.  :-o Co jeszcze dziwniejsze, żadna z nich nie ma na imię Marta...
P.S. To prawda.
  •  

Henryk Pruthenia


Todsmer

#603
Co jest złego w cytowaniu poprzedniej wiadomości? Ja się często staram tak robić (oczywiście po maksymalnym skróceniu). Przynajmniej wiadomo, na co odpowiadam.

MK: Jeśli wiadomość jest obszerna i chcesz odpowiedzieć na jakiś konkretny fragment to owszem, nie mam nic przeciwko.
Co innego, jeśli poprzednia jest jednolinijkowa i własnie na nią odpowiadasz.
A co gorsza nie były tu cytowane tylko fragmenty napisane przez poprzednika, ale także cytat przez niego zacytowany (piramiiiiidka)


Fē: Przenoszę, coby wszystko miało swe miejsce.
  •  

Feles

anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Henryk Pruthenia

Poprosiłbym Herr Ciupaka o nadanie mnie, Dynozaurowi, jak i Ruthenji rangi »Członek Tróicy Słowiańskiéj« :D.
Naszę prośbę uzasadniamy wielkiemu wkładowi dla rozwoju slavlangów Polskiewo Fora Konlangier oraz no WTF my te rąbnięte słowiańcofile! :D

Vilène

Cytat: Henryk Pruthenia w Czerwiec 23, 2012, 15:17:01
Poprosiłbym Herr Ciupaka o nadanie mnie, Dynozaurowi, jak i Ruthenji rangi »Członek Tróicy Słowiańskiéj« :D.
Jedyna ranga, jaką mogę ci teraz nadać, to "Obserwowany" :P.
  •  

Dynozaur

Praktyka dnia codziennego dowodzi, że Przemysłu Slavlangerskiego nasza Socjalistyczna Ojczyzna nigdy nie osiągnęłaby sytuacji tak korzystnej, jaka obowiązuje obecnie. Zasługi dla Przodowników Pracy w dziedzinie slavlangów nie mogą pozostać w sferze spraw niezauważonych.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Vilén Aklon

#608
Cytat: Henryk Pruthenia w Czerwiec 23, 2012, 15:17:01
Poprosiłbym Herr Ciupaka o nadanie mnie, Dynozaurowi, jak i Ruthenji rangi »Członek Tróicy Słowiańskiéj« :D.
Właśnie chyba włączyłem opcję możliwości ustawiania własnych tytułów...

Admin: [[ OK, teraz w ustawieniach konta na stronie "Profil Forum" pojawiło się pole "Własny tytuł". Możecie tam sobie już wpisać to "Członek Tróicy Słowiańskiéj". -- Vilén ]]
  •  

Henryk Pruthenia

Ale my chcemy rangę.
Taką z kolorkiém...

A nie takie siki.

PS: Na cziorta Ci klon? WTF?

Vilène

Cytat: Henryk Pruthenia w Czerwiec 23, 2012, 15:29:36
Ale my chcemy rangę.
Taką z kolorkiém...
Wolisz zielony, czy czerwony? Bo jak ten pierwszy, mogę ci nadać rangę "obserwowany", jak to drugie, to "wyciszony" :P.

Ale na poważnie...

Admin: [[ Nie. ]]

CytatPS: Na cziorta Ci klon? WTF?
Żeby móc sprawdzić, jak wygląda forum z perspektywy zwykłego użytkownika.
  •  

Henryk Pruthenia

Aż taką masz amnezję, że zapomniałeś...

PS: Co do takiéj rangi był już precedens, na starém forze Dynozaur miał swoję ranę, a teraz proszę o rangę dla trzech, udzielającech się konlangerów. Nie dla samego siebie.

Walczysz z wola ludu... !!!

spitygniew

Wnoszę wniosek o odwołanie świeżo upieczonego administratora forum Conlanger, użytkownika Vilen, pod zarzutem tego, że jest multikontem innego użykownika. Wniosek ten argumentuję tym, że  zupełnie nie przypomina osoby, która się za niego podaje.
P.S. To prawda.
  •  

Vilène

Cytat: spitygniew w Czerwiec 26, 2012, 19:56:59
Wnoszę wniosek o odwołanie świeżo upieczonego administratora forum Conlanger, użytkownika Vilen, pod zarzutem tego, że jest multikontem innego użykownika. Wniosek ten argumentuję tym, że  zupełnie nie przypomina osoby, która się za niego podaje.
A ty nadal w szoku po spotkaniu? :D. No kurna, każdy z Interneta, którego później spotykam w realu, mnie tak mówi...
  •  

Ghoster

#614
[...........]
  •