Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Canis

  •  

Dynozaur

Cytat: zavackŷ w Czerwiec 26, 2012, 10:24:41
chyba, że ktoś szans na cycki nie ma, wtedy polityka wygrywa, vide rozpolitykowani korwiniści i bartłomiej 'rozorany pysk buldoga' wanot :ddd

Chcesz, żeby gimbusy się w tym kraju ruchały?

Wiem, że jesteś postępowy, ale kurwa bez przesady. Obniżanie wieku inicjacji seksualnej to nic dobrego (vide ÓSAńce borykający się z młodocianymi ciążami).
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

żuwaczky

A czy ja sądzę, że trzynastoletnie raszple powinny się grzmocić z nażelowanymi czternastkami? Nie. Ale 17 lat to już diametralnie inna sytuacja.
  •  

Towarzysz Mauzer

Większość siedemnastolatków nie wie ani o co chodzi w polityce, ani w seksie. Lepiej niech czytają językoznawcze książki* i tworzą języki sztuczne.

* - i Marksa
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Fanael

Cytat: Towarzysz Mauzer w Czerwiec 28, 2012, 01:25:12
Większość siedemnastolatków nie wie ani o co chodzi w polityce, ani w seksie.
W to zdanie można wstawić dowolną liczbę i będzie równie prawdziwe. Więc co, zakazać seksu i polityki?
  •  

Canis

Czy wiesz, że...
...bierzesz udział w offtopie?
...do polityki właśnie dołączyły tematy seksualne?
...rozmawiasz o ciążach nieletnich w dziale "Organizacja"?
...słuchasz rozmów o "grzmoceniu się raszpli" (sic!)?
  •  

Dynozaur

Ja już nic nie mówię. Dynozaur gadający o seksie jest jeszcze gorszy niż ten gadający o polityce...

A już na pewno nie zamierzam gadać o życiu seksualnym raszpel czy innych płaszczek. Zostawmy to zagadnienie ichtjologom.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Canis

Jestem za powołaniem forumowego związku rad celem usunięcia wrogów forumowego narodu.
  •  

Vilène

Cytat: Canis w Czerwiec 28, 2012, 11:21:53
Jestem za powołaniem forumowego związku rad celem usunięcia wrogów forumowego narodu.
Może od razu załóż Con Clux Clan, mający zajmować się linczowaniem wszystkich offtopujących...
  •  

Canis

Cytat: Ⓐ Vilén w Czerwiec 28, 2012, 11:48:19
Cytat: Canis w Czerwiec 28, 2012, 11:21:53
Jestem za powołaniem forumowego związku rad celem usunięcia wrogów forumowego narodu.
Może od razu załóż Con Clux Clan, mający zajmować się linczowaniem wszystkich offtopujących...
A mogę? :3
  •  

Todsmer

  •  

Vilène

Cytat: Canis w Czerwiec 28, 2012, 12:03:10
Cytat: Ⓐ Vilén w Czerwiec 28, 2012, 11:48:19
Może od razu załóż Con Clux Clan, mający zajmować się linczowaniem wszystkich offtopujących...
A mogę? :3
Możesz, nawet ci pohildegardosławię.
  •  

Canis

  •  

Mścisław Bożydar

Gdybym się miał zapisać do tego CCC, to bym musiał siebie odstrzelić na początku? xD
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Canis

Możesz się poświęcić. Wyrwę ci flaki i wystawię twoje truchło na pokaz dla pozostałych niewier offtoperów.

</hiperbola>
  •