Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Silmethúlë

To znaczy jego poziom jest jak w połowie od "ja nie umieju niszto powiediet' po rusku" do native'a? :P
  •  

Henryk Pruthenia

No, półnativem conajmniej :D
Z ruskim mam kontakt od dzieciństwa :D A teraz to w ogóle...

I założyć, założyłem :D
A teraz idę spać!
Dobranoc :)

Mścisław Bożydar

Półnatyw, czyli nie rodzimy, ale mówi jakby był rodzimym :D
(a przynajmniej tak mi się wydaje ;) )
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

kmitko

Ja pierdolę, nie możecie po prostu przyjąć, że na forum dozwolone jest pisanie w dowolnym języku? W końcu "anarchia" zobowiązuje. Jeżeli komuś się nie podoba cyrylica czy pisanie po starowschodniokaraserbokipczacku, to zawsze można ignorować użytkownika, to forum ma takie możliwości.
Bug, humor i obczyzna.
  •  

Canis

A mnie nie pasuje pisanie w niezrozumiałych językach, przez co część użytkowników jest wykluczona z funkcjonowania. Wsadźcie sobie ruskie hieroglify w tyłek.

A Ty, Mścisław, też zjebałeś. Rozsyłasz linki. Jak nas przegłosują, to Ruscy przyjdą na zabite forum.

NAUCZCIE SIĘ W KOŃCU: jesteśmy forum językotwórców. Kandydowałem na herszta conlangerów. Nie opitych kwasem chlebowym cwaniaków w sukienkach z kwiatami i swarżycami, modlących się do matuszki Rosji. I jestem przekonany że to forsowanie takich klimatów i bezczelne pokazywanie wyższości słowian, kiedy ta wyższość ma imho zerowe uzasadnienie, też ujebała nam nowych użytkowników, bo większość Polaków o tych klimatach, kojarzących się z PRLem, absurdem i biedotą, chce zapomnieć.

Więc jak chcecie forum słowiańskie, to won robić schizmę. My jesteśmy zwróceni albo tylko na Polskę, albo na cały świat. A jak taki mit słowiańskiego forum marzy się większości, to chyba pomyliłem społeczności.
  •  

Feles

W żaden sposób nie pokazujemy "wyższości" Słowian, tylko ich wspólnotę. Stąd się nie ruszajmy. TAK dla podforum słowiańskiego!
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Canis

No i macie go :P A ja bym chętnie zaprosił kogoś z międzynarodowego centrum.  Kto wie, czy tego nie zrobię. Chcę mieć ambasadę anglojęzyczną, skoro już mamy rosyjskojęzyczną. ;p

Swoją drogą, Feles, podaj jakie poddziały powinny być dla Lingwistyki, bo zrobiłem tylko jeden. Tylko realistycznie oceń potencjalne powodzenie.
  •  

Henryk Pruthenia

Kurczę, jaka wyższość Słowian? :D
Nikt o tym nie wspomniał.
Jesteś po prostu przeczulony.

Canis

Oceniam po zachowaniu, nie trzeba tego nazywać xD
  •  

Mścisław Bożydar

Error: Canis jest multikontem MKM ;-)
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Pingǐno

Cytat: Mścisław Ruthenia w Sierpień 16, 2011, 12:06:53
Error: Canis jest multikontem MKM ;-)
W takim razie, ja także.
  •  

Canis

Cytat: Mścisław Ruthenia w Sierpień 16, 2011, 12:06:53
Error: Canis jest multikontem MKM ;-)
Ach, odkryliście mnie! :]
  •  

Feles

Może tak:

Polszczyzna
· Miejsce rozmów o języku polskim.
Tu tematy typu: Nałka! XP; Pytania o etymologię w polskim; Papucie

Języki naturalne
· Dyskusje dotyczące języków przeróżnych.
Tu tematy typu: Pytania o języki bałtyckie; SCS vs Łacina; Najmniej realistyczne natlangi!

Gramatyka, fonetyka, conlanging
· Wiedza teoretyczna potrzebna przy tworzeniu języków.
Tu tematy typu: Alfabety i czcionki w Wordzie; Budinos; Linki ciekawe dla conlangera...



Inna możliwość:

Język - myśl - rzeczywistość
· Języki w ogólnym...
Tu tematy typu: Fonologia ogólna; Języki szyfrowe; Cechy języka zależne od płci

Natlangi i conlangi
· ... i szczególnym ujęciu.
Tu tematy typu: Budinos; Zagwozdki w językach germańskich; Najmniej realistyczne natlangi!

Język polski, języki słowiańskie
· Rozmowy o polszczyźnie i językach spokrewnionych.
Tu tematy typu: Pytania dotyczące języka polskiego; Pytanie w związku z tzw. czwartą palatalizacją; Rusiński - prawda czy mit?

Aha, załączam logo i favicona.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Silmethúlë

Cytat: Canis w Sierpień 16, 2011, 08:38:32
A mnie nie pasuje pisanie w niezrozumiałych językach, przez co część użytkowników jest wykluczona z funkcjonowania. Wsadźcie sobie ruskie hieroglify w tyłek.

A Ty, Mścisław, też zjebałeś. Rozsyłasz linki. Jak nas przegłosują, to Ruscy przyjdą na zabite forum.

NAUCZCIE SIĘ W KOŃCU: jesteśmy forum językotwórców. Kandydowałem na herszta conlangerów. Nie opitych kwasem chlebowym cwaniaków w sukienkach z kwiatami i swarżycami, modlących się do matuszki Rosji. I jestem przekonany że to forsowanie takich klimatów i bezczelne pokazywanie wyższości słowian, kiedy ta wyższość ma imho zerowe uzasadnienie, też ujebała nam nowych użytkowników, bo większość Polaków o tych klimatach, kojarzących się z PRLem, absurdem i biedotą, chce zapomnieć.

Więc jak chcecie forum słowiańskie, to won robić schizmę. My jesteśmy zwróceni albo tylko na Polskę, albo na cały świat. A jak taki mit słowiańskiego forum marzy się większości, to chyba pomyliłem społeczności.

Narazie.
  •  

Feles

Canis, co ty zrobiłeś?
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •