Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Pingǐno

Canis, daj spokój, z nimi to się tak nie da...
Myślę, że na tym forum chyba się nic nie zmieni i nadal będziemy jak za starych czasów Słowiańskim Forum Językotwórców. :(
@Feles Co zrobił Canis?
  •  

Canis

To jakaś farsa. Może jeszcze wszyscy pousuwajcie sobie konta na znak protestu przeciwko robieniu z forum conlangerów forum pansłowiańskiego... :/
  •  

Mścisław Bożydar

No ale ten tego.
Jeden dział, wyizolowany dla innych słowiańskich konlangerów nie zmieni całego forum w forum niepolskiego.
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Canis

No nie zmieni, przecież sam go zrobiłem xD Tworzę lepsze forum, już gadam z Fanaelem o ściągnięciu starych postów z forum, a tu mi Vilen wyjeżdża z jakimś marzeniem o forum słowiańskim, usuwa konto, a reszta mi buczy że utworzyłem też dział dla angielskiego, teraz Silmeth usuwa sobie konto?

Wyjaśnijcie mi, o co tu kurwa chodzi?
  •  

Pingǐno

Jestem sfrustrowany całą tą sytuacją i chyba też usunę konto, bo jest zła atmosfera. xD

Naprawdę, nie wiem co im nie pasuje w tym, że jest dział dla foreignerów. Chociaż głupie jest to, że zrobiliśmy rosyjski dział i angielski, a reszta jest dyskryminowana. xP
Albo zrobić jak jest na CBB?
  •  

Mścisław Bożydar

Jest ambasada angielska i wszechsłowiańska. Wszystko ok, nie wiem co może nie pasować?
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Canis

Dokładnie. I powinni wszyscy być szczęśliwi. Ale nie pasuje to, że Vilén i Silmethúlë usunęli sobie konta. Frustruje mnie to. Niech wracają, bo nie ma powodów do takiego przerywania obrad w połowie, kasowania sobie kont i burzenia nastroju budowania nowego miejsca.
  •  

Mścisław Bożydar

To.
Tworzeniu mogą towarzyszyć skrajne emocje- od podziwy nad tworzeniem, do czegoś w stylu "wszystkie imperia powstawały w ogniu" :D
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Canis

xD

Uniosłem się na forumowych slawistów w gniewie. Przepraszam wszystkich, kogo to uraziło.
Mamy dział słowiański, mamy międzynarodowy, i reszta forum w bliżej nieokreślonych zasadach anarchii. I wszyscy powinni być już zadowoleni.
Wracajmy do budowania forum.
  •  

Mścisław Bożydar

No nie do końca anarchia, bo jest herszt ;-)
(nie żebym miał coś przeciw)
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Feles

Cytat: Canis w Sierpień 15, 2011, 23:10:39Gardzę panslawizmem.
Cytat: Canis w Sierpień 15, 2011, 23:37:57Z tym przekształceniem forum w centrum słowiańskie to mam głęboką nadzieję, że były tylko takie mało śmieszne jaja...
Cytat: Canis w Sierpień 16, 2011, 08:38:32Wsadźcie sobie ruskie hieroglify w tyłek.
CytatKandydowałem na herszta conlangerów. Nie opitych kwasem chlebowym cwaniaków w sukienkach z kwiatami i swarżycami, modlących się do matuszki Rosji.
Cytatbezczelne pokazywanie wyższości słowian, kiedy ta wyższość ma imho zerowe uzasadnienie, też ujebała nam nowych użytkowników
CytatWięc jak chcecie forum słowiańskie, to won robić schizmę.

No wiesz, ekhm, Canis, to nie było zbyt miłe.

Widzisz, już dawniej, na Starym Forum padały pomysły ugoszczenia na Conlangerze gości z innych narodów słowiańskich. Zrobienia miejsca, gdzie tacy użytkownicy jak Lodovico Giorgio, Vojta czy chociażby Janko Gorenc mogliby pisać o konlangach w swoich mowach ojczystych jak równy z równym.
Z takiej racji, że na chwilę obecną polskie forum jest jedynym słowiańskim forem językotwórczym.

A ty pojmujesz wszystko na opak. W pokrewieńczym braterstwie dopatrujesz się jakiejś "Slavs supremacy".
Mylisz słowiańską równość ze słowiańską wyższością.

Cytat: Mścisław Ruthenia w Sierpień 16, 2011, 15:17:34
Jest ambasada angielska i wszechsłowiańska. Wszystko ok, nie wiem co może nie pasować?
No, teraz jest w porządku.
Z jednym zastrzeżeniem - angielskich forów jest od groma, i starczyłby link do CBB. A językotwórczych forów słowiańskich - no cóż.

Ale ok.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Mścisław Bożydar

Mnie tam najbardziej uraziło wyrażeie "opitych kwasem chlebowym", gdyż w ciągu dnia wypijam jedną 2-litrową butelkę tego ruskiego (w moim przypadku małoruskiego) specjału ;-)
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Canis

Milya: stworzyłem dział ruski, ok, dział anglojęzyczny, to dostałem dwa posty o treści "po chuj?". Nawet Henryk się zdziwił, czemu taka reakcja. Jak to nie wygląda na slav supremacy, to nie wiem na co.
Also:
Cytat: Vilén w Sierpień 15, 2011, 22:51:50
Cytat: Pingijno w Sierpień 15, 2011, 22:48:35
Brakuje mi jeszcze tego loga na górze...
Mi też.

Cytat
A tak w ogóle, jak już byśmy mieli zmieniać te forum – może by doinstalować na forum inne języki słowiańskie, i stworzyć dział dla conlangerów z innych krajów słowiańskich? (np. podzielony na trzy poddziały, np. Conlangi + Lingwistyka + Inne, nie musi to być taki barok jak na polskiej części). Wtedy sen o Słowiańskim Forum Językotwórców może stałby się rzeczywistością :).

Cytat: Henryk Pruthenia w Sierpień 15, 2011, 23:21:11
Tak...
Więc z rosyjskojęzycznego forum nici? Schade... О4ень шадэ...

Cytat: Henryk Pruthenia w Sierpień 15, 2011, 22:52:55
Ooo :)
Rosyjskiego forum conlangerów niet, to sprawdzałem parę razy. Wreszcie znalazłbym się w odpowiedznim dla siebie otoczeniu :D

Chciałbym zachować dotychczasowy charakter. Możemy ich ugościć, ale nie chcę, by pisali w całym forum "jak równy z równym", bo tak się nie da - tak samo jak polski jest dla Rosjan непонятливый, tak samo odstraszycie nowych i młodych, jeśli połowa forum będzie nie po polsku. Jest zresztą takie powiedzenie, ktoś od wszystkiego jest kimś do niczego.

@Mścisław - ale ja też lubię kwas ;p
  •  

Mścisław Bożydar

Pijesz ten polski? Ja jeszcze nie spotkałem dobrego, polskiego kwasu chlebowego, wszystkie śmierdzą chemią :D
Najlepszy jest Львівський Хлібний Квас, ale Квас Тарас też ujdzie :D
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Canis

Cytat: Mścisław Ruthenia w Sierpień 16, 2011, 15:48:37
Pijesz ten polski? Ja jeszcze nie spotkałem dobrego, polskiego kwasu chlebowego, wszystkie śmierdzą chemią :D
Najlepszy jest Львівський Хлібний Квас, ale Квас Тарас też ujdzie :D
Nie widziałem w ogóle w moim mieście kwasu :D Jak już pić kwas, to tylko na Wschodzie! Piłem go w gorące dni na Krymie, tak samo jak we Lwowie oraz we wszystkich miejscach w Rosji, w których byłem ;þ nawet taki z ulicy z 1,5 grzywny xD Dla mnie też jeden z silniejszych symboli kultury ruskiej, choć fajny, podobnie jak wszechobecne kwiaty.
  •