Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Henryk Pruthenia

To mi czy Ghosterowi już nie...

Widsið

  •  

Todsmer

Ta podróbka Helvetiki? ;-)
  •  

Henryk Pruthenia

Do odpowiedzi Viléna:
Hmmm, nie dając mi odpowiedzieć na forze, zachowałeś się według mnie chamsko. "Daję Ci kredyt zaufania, i nie daję Ci odpowiedzieć." Tak się robić nie powinno. Nie jesteś tu nieomylném władcą, więc nie zachowuj się jak takowy.

No, i tyle z mojech odpowiedzi.

Silmethúlë

A ja mam prośbę, by przy dawaniu ostrzeżenia (wiadomość o tym do usera wysyłana jest z forum i nie da się na nią normalnie odpowiedzieć) odpowiedni moderator/admin się podpisywał nickiem. Jeśli nie chcę robić dramy i odpowiedzieć w PW, to za bardzo nie mogę tego zrobić, bo nie mam zielonego pojęcia do kogo pisać.
  •  

Towarzysz Mauzer

Popieram! Tak jak nie pochwalam szczucia na Pingijna, tak też nie pochwalam takiego stylu pracy moderatury.
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Vilène

Cytat: Henryk Pruthenia w Styczeń 30, 2013, 21:16:07
Do odpowiedzi Viléna:
Hmmm, nie dając mi odpowiedzieć na forze, zachowałeś się według mnie chamsko. "Daję Ci kredyt zaufania, i nie daję Ci odpowiedzieć." Tak się robić nie powinno. Nie jesteś tu nieomylném władcą, więc nie zachowuj się jak takowy.
Ekhm ekhm, przecież to ty sam zamknąłeś swój temat...
  •  

Fanael

Cytat: Vilén w Styczeń 31, 2013, 17:03:34
Ekhm ekhm, przecież to ty sam zamknąłeś swój temat...
Cytat: Log moderacjiZamknięty "Nowy czajnik Pruthenii [forumowa drama odcinek #90210]"   21:10:54, styczeń 30, 2013   Vilén
  •  

Vilène

Cytat: Fanael w Styczeń 31, 2013, 17:29:04
Cytat: Log moderacjiZamknięty "Nowy czajnik Pruthenii [forumowa drama odcinek #90210]"   21:10:54, styczeń 30, 2013   Vilén
Zamknąłem, bo przeniosłem tam post, który Poguś napisał jako pierwszy post innego tematu, który od razu zamknął. A skoro zamknął, to uznałem, że Poguś nie ma zamiaru publicznie kontynuować tej dramy...
  •  

Henryk Pruthenia

Tak, nie miałem daléj tego prowadzić publicznie. Ale gdy chciałem wysłać doć wiadomość, to było napisane, że zablokowałeś taką możłiwość.
No sorki, jesteś moderatorém, jeżeli chcesz niém być, to musisz dać jakąś możliwość kontaktu z Tobą...

Vilène

Cytat: Henryk Pruthenia w Styczeń 31, 2013, 20:06:46
No sorki, jesteś moderatorém, jeżeli chcesz niém być, to musisz dać jakąś możliwość kontaktu z Tobą...
No to jest możliwość kontaktu ze mną – można mi przez forum wysłać e-maila.
  •  

Feles

A tak w og'le, to co robimy z bazą postów ze starego forum – czy ma tak sterczeć na zewnętrznym hostingu, czy może podpinamy na ten serwer (a jeśli tak: lepsza odrębna instalacja czy łączymy bazy)?
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Todsmer

Możnaby próbować łączyć, ale ostrożnie. Najlepiej spróbować na sucho najpierw. No i nie zapomnijcie o backupach!
  •  

Fanael

#793
Jestem na nie.

Łączenie teraz jest IMO zbyt niebezpieczne. Zresztą była amnestia, więc co było na starym forum niech zostanie na starym forum.

Wrzucić na ten serwer można, ale jako osobną instalację.
  •  

Todsmer

Myślę, że możnaby zrobić dział ,,Stare forum", i tam umieszczać. Choć fakt, problemów może być mnóstwo przy tym. Jako osobna instalacja - po co? to już jest, tamto stare forum jakoś zbytnio używane nie jest, myślę że wystarcza.
  •