Autor Wątek: Nabijacki temat  (Przeczytany 127943 razy)

Offline Fanael

Odp: Nabijacki temat
« Odpowiedź #855 dnia: Grudzień 04, 2013, 14:19:16 »
Przecież informacja o tym, dlaczego cię ukarano jest. Trzeba się tylko do niej dostać.

Kliknij w swoją nazwę użytkownika obok postu, znajdź napis "Poziom ostrzeżenia:" i kliknij link obok.

Pokaże ci się lista ostrzeżeń, gdzie będzie widać, kiedy, za co i ile:

Powód "p=48694" oznacza post o ID 48694.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2013, 14:23:13 wysłana przez Fanael »

Offline Henryk Pruthenia

• Der Untermenschenbändiger
  • Moderatór
  • Pieśń Arjów!
    • Mój konlangerski dorobek
  • Konlangi: Ziemskie, Kyońskie, Adnackie; autor neszszszczyzny
« Odpowiedź #856 dnia: Grudzień 05, 2013, 14:20:41 »
Aha... No tak, teraz jasne. Bo ja wiem co znaczy p-48694, naprawdę. A teraz napiszę dkerghoerkthe. Wiecie co to znaczy?

I tak jestem przeciwny. Atakowałem jego zdanie, nie jego, i to w temacie traktującym o tym, co nas denerwuje...
Naprawdę, 40%?

Offline CookieMonster93

« Odpowiedź #857 dnia: Grudzień 05, 2013, 17:49:40 »
Moim zdaniem Pruthenia nie zasłużył na żadną karę. Nie widzę w jego poście, który niby jest podstawą do 40% ostrzeżenia, żadnych obelg, czy wyzwisk, czy naruszania „ładu” na tym forum. Szczerze, to dla mnie wygląda to na zachowanie na zasadzie „nie lubię cię, więc czekam na pierwszą możliwą okazję do dania ci ostrzeżenia lub bana”.

I dołączam się do pytania „Naprawdę, 40%?”

Fakt, nosówki to dość „czuły” temat, ale czy to powód, aby każdego, kto o nich wspomni, zaraz karać? Nonsens
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2013, 17:51:11 wysłana przez CookieMonster93 »

Offline Towarzysz Mauzer

« Odpowiedź #858 dnia: Grudzień 05, 2013, 18:03:58 »
Otóż to - naprawdę, 40%? Owszem, Henryk napisał, że go wkurza Vilén, bo nosówki (a raczej ich brak), no ale cóż z tego - wątek jest o tym, co nas wkurza, zaś cała dwójka żyje sobie względnie spokojnie na tym forum od zawsze i raczej nie ma niebezpieczeństwa, że się nagle zaczną tłuc siekierami.

Może już czas na nową dyskusję o nosówkach, a nuż dowiemy się czegoś ciekawego. Pojawienie się mapki dialektalnej to zapowiadało, nie wiem, czemu to ucinać. Co to za Sprachverbot?
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ

Offline Feles

« Odpowiedź #859 dnia: Grudzień 05, 2013, 18:06:10 »
Dostał to zarówno za to, co napisał, jak i za to, gdzie to zrobił.

Tak, naprawdę 40%. Nie przewidzieliście się. Mnie się nie omskła ręka na myszy. Naprawdę. Tak trudno w to uwierzyć?

anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości

Offline Towarzysz Mauzer

« Odpowiedź #860 dnia: Grudzień 05, 2013, 18:07:27 »
Więc była to naprawdę zła decyzja.
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ

Offline CookieMonster93

« Odpowiedź #861 dnia: Grudzień 05, 2013, 19:08:28 »
Tak, naprawdę 40%. Nie przewidzieliście się. Mnie się nie omskła ręka na myszy. Naprawdę. Tak trudno w to uwierzyć?
Jeśli Ty dałeś to ostrzeżenie, to ja nie jestem zaskoczony, ale jest to bardzo smutna oczywistość...

Offline spitygniew

« Odpowiedź #862 dnia: Grudzień 05, 2013, 19:18:30 »
Ja naprawdę nie chcę robić kolejnej burdy o zabawki, ale rzeczywiście to co wyprawia ostatnio administracja jest skandaliczne.
P.S. To prawda.

Offline Ghoster

« Odpowiedź #863 dnia: Grudzień 05, 2013, 19:24:09 »
Uwaga, postulat: zluzuj, administracjo.

Offline Widsið

« Odpowiedź #864 dnia: Grudzień 05, 2013, 21:30:06 »
Jak dla mnie to też za dużo. Z potencjalnego dissu naprawdę mogła wywiązać się ciekawa dyskusja. Pozwolę sobie zdjąć połowę ostałych się punktów, bo za gorsze rzeczy ostrzeżeń tu się nigdy nie dostawało. Jeśli ma być jakiś nowy standard "wycieniania" takich rzeczy, to warto by go najpierw przedyskutować.

BTW, z takimi rzeczami to może nie do nabijackiego tematu, do którego zwykłem nie zaglądać?

Offline Henryk Pruthenia

• Der Untermenschenbändiger
  • Moderatór
  • Pieśń Arjów!
    • Mój konlangerski dorobek
  • Konlangi: Ziemskie, Kyońskie, Adnackie; autor neszszszczyzny
« Odpowiedź #865 dnia: Grudzień 06, 2013, 00:30:32 »
Dziękuję za słowa wsparcia.  A nie chciałem poruszać tematu nosowek jako takiego.  Chciałem także poruszyć stanowiska tow. Ciupaka wobec odmiany wyrazów z-ę,  które podobno nie istnieją. ..

Offline Canis

« Odpowiedź #866 dnia: Grudzień 07, 2013, 05:48:03 »
Nie do wiary, jak długo zajmuje wam ogarnięcie, że kotałke i jego miniony przeginają strunę.

also
[close]
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2013, 05:56:05 wysłana przez 카니스 »

Offline Widsið

« Odpowiedź #867 dnia: Grudzień 07, 2013, 15:15:50 »
Tobie zajęło równie długo zdanie sobie sprawy, że również to robiłeś. Nie siej więc dodatkowego, zbędnego fermentu.

Offline Vilène

« Odpowiedź #868 dnia: Grudzień 07, 2013, 18:15:13 »
Ja nie wiem, jak długo zajmie wam ogarnięcie, że ktokolwiek co będzie robił na tym forum, to i tak będzie źle i niedobrze xD.

Offline Dynozaur

• Audytor w: Komisja Ustalania Nazw Miejscowości
  • Wiecznie obserwowany
« Odpowiedź #869 dnia: Grudzień 11, 2013, 14:02:54 »
Dostałem 25% za rzekome "Pierdolenie w temacie «Jak się wam podoba»". Chciałbym zapytać, czy dostali je również użytkownicy, którzy wypisywali bezsensowne, dziecinne i żenująco nieśmieszne rzeczy nt. religji chrześcijańskiej, również podpadające pod definicję "pierdolenia" w całej rozciągłości.

Raczej nie, wszakże musiałby kotałke wpierdolić warana samemu sobie, a do tego w Dupnicy znalazły się tylko i wyłącznie moje posty (oraz odpowiedź Ghostra na nie), a wszystko inne zostało.

I gdzie tu kurwa LOGIKA?! Ja już tu nawet nie chcę smęcić o jakiejś "sprawiedliwości", chodzi mi o zwykłą logikę. O pierdolony zdrowy rozsądek.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2013, 14:05:25 wysłana przez Dynozaur »
Precz z homofobją, transfobją i bifobją!
Wyrugujmy te potworki językowe raz na zawsze.