Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Feles

K'woli ścisłości, warna wlepił Noqa.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Dynozaur

Nie ważne kto, ważne komu.

Poza tem, i tak wszystkie warany są od ciebie, nawet jeśli nie są od ciebie.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

spitygniew

Jest chyba elementarna różnica między w miarę sensownymi postami na temat, który nawet jeśli niezgodny z założeniem wątku, to płynnie wyewoluował w toku dyskusji - a zdjęciem homogołębia czy dadaistycznym wierszem o warzywach.
P.S. To prawda.
  •  

Dynozaur

Ale ta ewolucja poszła zdecydowanie w złą stronę...

Zresztą, to co ja wstawiłem było moją odpowiedzią na tę dyskusję, a więc także wyewoluowało w toku dyskusji - w innym razie bym tego nie wrzucił.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Silmethúlë

Traumatyczne przebudzenie w przyklasztornym womitorium.
  •  

Canis

Cytat: Silmethúlë w Grudzień 11, 2013, 15:42:24
Traumatyczne przebudzenie w przyklasztornym womitorium.
Twój tata. Wiesz kiedy...


Dynozaur, nie narzekaj. Za moich czasów był ban na trzy miesiące. Albo kotałke schodzi na psy, albo faktycznie to Noqa...
  •  

Todsmer

Cytat: 카니스 w Grudzień 11, 2013, 18:48:27
(...)Albo kotałke schodzi na psy (...)
No schodzi, jak najbardziej.
  •  

Vilène

I prawo PFJ: Moderator nigdy nie ma racji.

II prawo PFJ: Jeżeli moderator ma rację, patrz → I prawo PFJ.
  •  

Canis

Ja bym to prawo troszkę zmodyfikował, gdyby miało być pode mnie, ale nie mogę powiedzieć, Vilene, że się jakoś bardzo mylisz.
  •  

Noqa

Cytat: DynozaurZresztą, to co ja wstawiłem było moją odpowiedzią na tę dyskusję, a więc także wyewoluowało w toku dyskusji - w innym razie bym tego nie wrzucił.

Aha. A gdy w towarzystwie dwoje ludzi mówi nieśmieszne rzeczy nt. religii chrześcijańskiej, to naturalną reakcją jest dla ciebie wycie i skakanie po meblach? Zwyczajna odpowiedź na tą dyskusję.

Nie wiem, być może tak robisz - ale na forum na coś takiego nie pozwalam(y).
Ja po prostu cały czas nie rozumiem, czemu tylu użytkowników uważa, że jeśli jakaś czyjaś rozmowa im się nie podoba, to całkiem spoko jest ją zaśmiecić, jakby to była ich piaskownica, byle tylko "wyszło na ich". (I mam tu też na myśli wszystkich innych, którym się zdaje, że odpowiedź "Pierdolicie xD" przerywająca żywą dyskusję, jest wyrazem ich niepodważalnej wyższości nad resztą)
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Canis

Trza było to ukarać, ale ja ostatnio jestem raczej zwolennikiem załatwiania tego typu spraw przez przekonanie użytkowników, dlaczego nie powinni tak robić, drogą PW, i monitorowaniem postępu w ich zachowaniu. Z uprzejmością i poczuciem humoru. Swego czasu nawet zanim wstawiałem warna to szukałem winowajców na gg, dlatego za moich czasów prawie że nie było warnów i banów. Dla was to pewnie brzmi jak kiepski żart, no bo władza jest od dawania po łbie, a nie od przekonywania nie tak licznych znowu użytkowników osobiście, żeby się ogarli...

ale co ja tam się znam...
  •  

Widsið

Skończ już to smutne pipczenie, naprawdę. Gdyby za ciebie było tak cudownie, najpewniej nadal byłbyś administratorem i tu, i na wiki.
  •  

Canis

Cytat: Widsið w Grudzień 13, 2013, 18:26:22
Skończ już to smutne pipczenie, naprawdę. Gdyby za ciebie było tak cudownie, najpewniej nadal byłbyś administratorem i tu, i na wiki.
Za mnie było bardzo źle (i nie winię się za to). Ale teraz jest gorzej!
  •  

Ghoster

#883
[...........]
  •  

Vilène

Cytat: Ghoster w Grudzień 13, 2013, 20:46:07
Jak ktoś nie spina zwieracza o pierdoły, to jest znośnie; konkluzję można wyciągnąć samemu.
Że należy wywalić z forum całe Zadruga Bluden? :>
  •