Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mścisław Bożydar

Tam na górze, w oknie przeglądarki mam po prostu "conlanger"
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Vilén

BTW, dlaczego mimo że wyłączyłem smileye w moich postach, widać je po wylogowaniu?
  •  

Henryk Pruthenia

Bo jest to ustawione jako domyśłnena forum :D
A ty ciągle z tym avatarem... :D

Vilén

Cytat: Henryk Pruthenia w Sierpień 17, 2011, 07:46:40
Bo jest to ustawione jako domyśłnena forum :D
Cholera, to przestaw ktoś to, bo ja nie chcę, żeby smileye pojawiały się w moich postach kiedykolwiek...

Cytat
A ty ciągle z tym avatarem... :D
Nie mogę znaleźć lepszego, a poza tym, coś się do niego przyzwyczaiłem. Cholera.
  •  

Canis

Cytat: Vilén w Sierpień 17, 2011, 13:41:02
Cytat: Henryk Pruthenia w Sierpień 17, 2011, 07:46:40
Bo jest to ustawione jako domyśłnena forum :D
Cholera, to przestaw ktoś to, bo ja nie chcę, żeby smileye pojawiały się w moich postach kiedykolwiek...
Spróbuję to zrobić, może jakoś wieczorem, ale zrobię. A na razie chyba pozostaje Ci tylko zwsp: ]​[ :​P :​D :​(
  •  

Canis

Also, gdzie Zavadzky? Wyślij mu ktoś zaproszenie przez PW.
  •  

Mścisław Bożydar

Gdzie Zavadzqy?
Warnuje właśnie Dynozaura na starym forum :D
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Vilén

Cytat: Canis w Sierpień 17, 2011, 14:15:32
Spróbuję to zrobić, może jakoś wieczorem, ale zrobię.
Dzięki, herszcie :*. A tak BTW, z innego tematu:

CytatDopieścić rangi, bo na razie to tam suszy
Nie, nie, proszę, nie, brak rang to część tradycji naszego forum, coś co odróżniało je od innych!

Cytat: Canis w Sierpień 17, 2011, 14:17:14
Also, gdzie Zavadzky? Wyślij mu ktoś zaproszenie przez PW.
Pewnie bojkotuje nowe forum ;/. Weź może w końcu zamknij stare, społeczność zagłosowała już nogami, na którym forum chce pisać.

Cytat: Mścisław Ruthenia w Sierpień 17, 2011, 14:18:27
Gdzie Zavadzqy?
Warnuje właśnie Dynozaura na starym forum :D
Dynozaur widzę właśnie dostał w ryj ;p.
  •  

Feles

CytatLISTA RZECZY, KTÓRE POZOSTAJE MI ZROBIĆ
To ja jeszcze powtórzę propozycję, aby - jeśli możliwe - wyłączyć liczenie postów w Innych (i Blokowisku), coby różne postonabijaczki mogły tam legalnie działać.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Canis

#249
Emotikony zrobione. Zrobiłem to tak późno z dwóch powodów, po pierwsze, ściągnąłem Diablo II i zajefajnie mi się gra w jedenastoletnią grę, poza tym, SMF 2 ma błąd polegający na nieumieszczeniu linka do edycji uśmieszków w panelu admina. Jak mówiłem, forum SMF 2 jest super, ale panel herszta jest do bani :P Ale poradziłem sobie.

@Feles: zrobione. Od tej pory wiadomości w Inne oraz w Blokowisko nie będą naliczane. Dodatkowo, stworzyłem podforum w Inne dla naszych gier forumowych, o nazwie Gry i inne postonabijaczki.

EDIT: LOLWUT. Wyedytowałem całą listę emotikonem, zapisałem, lista zmieniona, a uśmieszki swoje. WTH. Idę bawić się dalej.
EDIT2: Co ciekawsze, w bazie danych też jest wyedytowane, a na forum jakby bez zmian...
  •  

Pingǐno

Cytat: Canis w Sierpień 17, 2011, 21:28:08

@Feles: zrobione. Od tej pory wiadomości w Inne oraz w Blokowisko nie będą naliczane. Dodatkowo, stworzyłem podforum w Inne dla naszych gier forumowych, o nazwie Gry i inne postonabijaczki.
Czyli tam już będą naliczne?  :o
  •  

Vilén

Cytat: Canis w Sierpień 17, 2011, 21:28:08
EDIT: LOLWUT. Wyedytowałem całą listę emotikonem, zapisałem, lista zmieniona, a uśmieszki swoje. WTH. Idę bawić się dalej.
EDIT2: Co ciekawsze, w bazie danych też jest wyedytowane, a na forum jakby bez zmian...
Po prostu naprawdę, wywal to w cholerę, nie jesteśmy epulsem ani czymś.

Cytat: Canis w Sierpień 17, 2011, 21:28:08
@Feles: zrobione. Od tej pory wiadomości w Inne oraz w Blokowisko nie będą naliczane. Dodatkowo, stworzyłem podforum w Inne dla naszych gier forumowych, o nazwie Gry i inne postonabijaczki.
Teraz tylko czekam na możliwość ignorowania wybranych działów forum...
  •  

Canis

Cytat: Vilén w Sierpień 17, 2011, 21:41:56
Cytat: Canis w Sierpień 17, 2011, 21:28:08
EDIT: LOLWUT. Wyedytowałem całą listę emotikonem, zapisałem, lista zmieniona, a uśmieszki swoje. WTH. Idę bawić się dalej.
EDIT2: Co ciekawsze, w bazie danych też jest wyedytowane, a na forum jakby bez zmian...
Po prostu naprawdę, wywal to w cholerę, nie jesteśmy epulsem ani czymś.
Nie rób znowu wsi, sam na forum nie jesteś. Ktoś je chce, to opcja uśmieszków musi być do wyboru.

Cytat: Vilén w Sierpień 17, 2011, 21:41:56
Cytat: Canis w Sierpień 17, 2011, 21:28:08
@Feles: zrobione. Od tej pory wiadomości w Inne oraz w Blokowisko nie będą naliczane. Dodatkowo, stworzyłem podforum w Inne dla naszych gier forumowych, o nazwie Gry i inne postonabijaczki.
Teraz tylko czekam na możliwość ignorowania wybranych działów forum...
Poszukaj :P
  •  

Vilén

Cytat: Canis w Sierpień 17, 2011, 21:43:39
Nie rób znowu wsi, sam na forum nie jesteś. Ktoś je chce, to opcja uśmieszków musi być do wyboru.
Ja nie robię wsi, to smileye robią wieś... Ech, szkoda że tego forum nie da się przenieść do Usenetu, tam by problemu nie było.
  •  

Pingǐno

Cytat: Vilén w Sierpień 17, 2011, 21:41:56
Cytat: Canis w Sierpień 17, 2011, 21:28:08
@Feles: zrobione. Od tej pory wiadomości w Inne oraz w Blokowisko nie będą naliczane. Dodatkowo, stworzyłem podforum w Inne dla naszych gier forumowych, o nazwie Gry i inne postonabijaczki.
Teraz tylko czekam na możliwość ignorowania wybranych działów forum...

Proponuję użyć U May Just Don't Care It™.
  •