Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

CookieMonster93

#885
Jedyny problem polega na tym, że robicie z igły widły. Raz ktoś coś powie nie tak, to od razu tysiąc punktów ostrzeżenia. Fajnie, że się staracie, ale niech to nie podchodzi już pod naprawianie świata. Więcej luzu. Poza tym, wszystkim Wam by się przydała separacja, bo widać wyraźnie, że stare waśnie i nieporozumienia przeliczać zaczynacie na bonusowe punkty. Tyle ode mnie.
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Towarzysz Mauzer

Zgoda, ale, hej (tu ujawnia się wyższość mowy nad pismem): poza tym wszystkim, wam by się przydała czy poza tym, wszystkim wam by się przydała? ;)
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

CookieMonster93

#887
Rzadko zdarza mi się zapomnieć o przecinku, przepraszam. Miałem na myśli to – ,,Poza tym, wszystkim Wam...".
EDIT: Chociaż w sumie to pierwsze znaczenie również ma sens, nom, w pewnym sensie...
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Vilène

Cytat: CookieMonster93 w Grudzień 13, 2013, 21:03:35
Jedyny problem polega na tym, że robicie z igły widły. Raz ktoś coś powie nie tak, to od razu tysiąc punktów ostrzeżenia.
Tyle że tak naprawdę, te całe punkty ostrzeżenia nic nie zmieniają, poza wartością punktów ostrzeżenia. Ani nie pociągają za sobą ograniczenia użytkownika w prawach, ani nawet się nie wyświetlają w profilu uzytkownika. Tak więc z igły widły raczej robią ci, co wywlekają te sprawy na widok publiczny, zamiast wyjaśnić sprawę prywatnie z moderaturą.
  •  

Canis

Cytat: Vilène w Grudzień 13, 2013, 22:07:23
Cytat: CookieMonster93 w Grudzień 13, 2013, 21:03:35
Jedyny problem polega na tym, że robicie z igły widły. Raz ktoś coś powie nie tak, to od razu tysiąc punktów ostrzeżenia.
(...) wywlekają te sprawy na widok publiczny, zamiast wyjaśnić sprawę prywatnie z moderaturą.
Nnnnnno to też prawda, swoją drogą... ale uważam, że to mod powinien lecieć do karanego, a nie że ten się ma domyślać o co chodzi.
  •  

Todsmer

Nawiasem mówiąc, czy ktoś jeszcze pamięta, jakie to wieczne szczęście i konlangi miały nastać, kiedy zostały wyrzucone Krucjaty?
  •  

Widsið

Jak dla mnie, odkąd ich nie ma, wylewa się tu dużo mniej gówna, niż wcześniej.
A że nie wylewają się conlangi, cóż, widocznie jak nie da się wylać gówna, to nie nie ma też nic innego do powiedzenia. Mnie tam to pasuje.
  •  

Canis

Cytat: Widsið w Grudzień 23, 2013, 05:52:20
Jak dla mnie, odkąd ich nie ma, wylewa się tu dużo mniej gówna, niż wcześniej.
A że nie wylewają się conlangi, cóż, widocznie jak nie da się wylać gówna, to nie nie ma też nic innego do powiedzenia. Mnie tam to pasuje.
Skłaniam się ku tej interpretacji.
  •  

Todsmer

Cytat: Widsið w Grudzień 23, 2013, 05:52:20Jak dla mnie, odkąd ich nie ma, wylewa się tu dużo mniej gówna, niż wcześniej.
Nie widzę jakiejś wielkiej różnicy, a jeśli jest, to prędzej przez bany dla pewnych użytkowników, a nie wywalenie Krucjat.
  •  

Ghoster

#894
[...........]
  •  

Canis

Cytat: Ghoster w Marzec 08, 2014, 23:50:32
Skoro jest nowy admin, to może nie zignoruje kompletnie znów moich słów.

Możnaby zwiększyć limit znaków w postach oraz chociażby rozważyć tamtą rozmowę o przemianowaniu forum na "lingwistyczne" i podniesieniu go w tej kwestii jakoś w wynikach wyszukiwarek?
+ jeszcze proponuję ponownie rozważyć pomysł przesunięcia kategorii "lingwistyka" nad "conlangi", tak, aby osoba rejestrująca się u nas dla językoznawstwa jako pierwsze ujrzała interesujące ją językoznawstwo.
  •  

Widsið

Proponowałbym mimo wszystko, żeby wypowiedzieli się wszyscy zainteresowani (zwłaszcza że nowe funkcje to dla mnie mimo wszystko niespodzianka i muszę się tu ogarnąć, więc możemy równie dobrze wykorzystać ten czas na omówienie, gdzie to ma pójść i jak ma wyglądać). Jakieś ciekawe wizje, nowa segregacja działów, czy sama zmiana kolejności starczy?
  •  

Henryk Pruthenia

Kurczę, ja bym wolał jednak byśmy byli forém conlangowo-językowém, niż językowém i hej późniéj conlangowém...
Trochę zabijamy forum, to, od czego powstało.
Bo fajnie, że młody lingwista będzie miał się gdzie podziać, ale nie doprowadźmy do tego byśmy przy okazji pozbawili młodego conlangera miejsca do tworzenia...

Ghoster

#898
[...........]
  •  

Aureliusz Chmielewski

W sumie dużo osób zwyczajnie wyrosło z tworzenia conlangów albo nie ma na nie czasu. Ja na ten przykład tworzę, ale to conlangi a priori i w gruncie rzeczy bliżej im do nóblangów niż ciekawych, rozwiniętych języków z atrakcyjną historią i althistem. Stosunkowo szybko je porzucam. Chyba jakbym wrzucił tego typu conlang to by mnie zbesztali, że tak długo siedzi na forum a takie rzeczy cały czas tworzy.

Zresztą, to forum już dawno ma zasadę lingwistyka > conlangi. Raz na jakiś czas nowy użytkownik rzuci conlangiem, a tak to cały czas są najbardziej aktywne deski języki naturalne, polszczyzna li lingwistyka ogólna. Ergo też jestem za przeniesieniem działu "lingwistyka" nad "conlangi".
The n-word
  •