Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Henryk Pruthenia

Czy jest możliwość zablokowania możliwości dodawania postów w wybranym założonym przeze mnie temacie jakiemuś użytkownikowi fora? Jest jakiś dodatek do silnika czy cóś?

Widsið

  •  

Henryk Pruthenia


  • Conlanger, stwierdzam zgon, bo umar. Na brak postów.

Hapana Mtu

Sesja. Na wakacjach forum odżyje.
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

Silmethúlë

Ja na przykład wszedłem nadrobić zaległości w ciekawszych tematach fora, bo sesja. Śmiałem wiele razy. Jestem kontent z kontentu.
  •  

Canis

Fakt, że jestem leniwy - ale od miesiąca zanudzam mojego promotora tabelkami IPA w mojej pracy magisterskiej, zamierzam się bronić w pierwszym terminie; więc się usprawiedliwiam...
  •  

ArturJD

Nie chciałbym poganiać administracji/moderacji, ale może była by jednak możliwość zmiany nazwy nicku Felesa? Podobno trzeba by było grzebać w bazie danych serwera, co jest skomplikowane (ja się na tym nie znam), ale czy nie byłoby jakiejkolwiek możliwości dokonać takiej zmiany? Na pewno nowych użytkowników nie przyciągnie, gdy co drugi post napisał "ojapierdolę"...
  •  

Todsmer

Da się (skoro on to zrobił), ale powiedzcie mi jedną rzecz - czy ktoś oprócz Felesa ma dostęp do serwera?
  •  

Canis

Cytat: tqr w Czerwiec 15, 2014, 21:29:17
Da się (skoro on to zrobił), ale powiedzcie mi jedną rzecz - czy ktoś oprócz Felesa ma dostęp do serwera?
Drażni mnie ta cisza wobec tego pytania. Widsið ma prawo do bazy danych. Panie herszcie, masz pan dostęp do serwera, czy Feles bierze ze mnie przykład i okupuje serwer?
  •  

Widsið

Bierze z ciebie przykład i okupuje, ja poza zmianą koloru nicka, a więc dostępem do panelu administracyjnego tu na forum, żadnych innych możliwości działania nie posiadłem.
  •  

ArturJD

Nie żebym się cieszył, ale już się bałem, że mnie wszystkie ciekawe dramy ominęły na tym forze :D

Ogólnie dziwi mnie, dlaczego ludzie tutaj są tacy potwornie spięci. Zawsze podchodziłem do internetowych spraw z dystansem na kiłometr, nie sądziłem, że ktoś może się tak tym przejmować i strzelać fochy. Conlangerzy :*
  •  

Canis

#956
Cytat: ArturJD w Czerwiec 16, 2014, 17:49:26
dlaczego ludzie tutaj są tacy potwornie spięci.
Powiem Ci dlaczego: jeśli ktoś nie namówi Felesa do oddania zabawek, forum za parę miesięcy przestanie istnieć, bo nie ma jak zapłacić tych groszy za utrzymanie serwera na następny rok. Nie wspominając o modyfikacjach, publikacjach czy reagowaniu na awarie.
  •  

Noqa

Uwielbiam, że zawsze znajdzie się ktoś, kto odezwie się tylko po to, żeby pokazać jaki to on jest ponad to.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Ghoster

#958
[...........]
  •  

Todsmer

Cytat: 카니스 w Czerwiec 16, 2014, 20:16:31Powiem Ci dlaczego: jeśli ktoś nie namówi Felesa do oddania zabawek, forum za parę miesięcy przestanie istnieć, bo nie ma jak zapłacić tych groszy za utrzymanie serwera na następny rok. Nie wspominając o modyfikacjach, publikacjach czy reagowaniu na awarie.
Backupowy serwer jest jakby co (jakby był jakoś bardzo potrzebny), ale mamy tu gorszy problem - nie mamy ani backupu bazy, ani możliwości, żeby go uzyskać.
  •