Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Henryk Pruthenia

Jak można włączyć w profilu emotki? Bo nie znalazłem niczego :D

Towarzysz Mauzer

Profil-Modyfikuj profil-Opcje wyglądu-Obecny zestaw uśmieszków - polecam, ja sobie wyłączyłem cholerstwo, ale - kwestia gustu! ;)
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

kmitko

Cytat: Ⓐ Vilén w Sierpień 17, 2011, 21:45:17
Cytat: Canis w Sierpień 17, 2011, 21:43:39
Nie rób znowu wsi, sam na forum nie jesteś. Ktoś je chce, to opcja uśmieszków musi być do wyboru.
Ja nie robię wsi, to smileye robią wieś... Ech, szkoda że tego forum nie da się przenieść do Usenetu, tam by problemu nie było.

Założyć serwer NNTP bez feedów do innych i dorobić interfejs a la gmane.org. Ech, chciałem kiedyś przejrzeć ich kod źródłowy, ale lenistwo zwyciężyło :(.
Bug, humor i obczyzna.
  •  

Vilén

Cytat: Canis w Sierpień 17, 2011, 22:51:08
Nie będą. Ogłaszam amnestię, wydarzenie porzucenia fora.pl jest wystarczającym świętem, by był jakiś wyjątkowy powód do amnestii.
Cholera, włąśnie zdałem sobie sprawę, że amnestia obowiązuje i jasnegogwinta...

  •  

Silmethúlë

Ale nie Hafukumaku, prawda?
  •  

Pingǐno

Cytat: Ⓐ Vilén w Sierpień 18, 2011, 15:25:35
Cytat: Canis w Sierpień 17, 2011, 22:51:08
Nie będą. Ogłaszam amnestię, wydarzenie porzucenia fora.pl jest wystarczającym świętem, by był jakiś wyjątkowy powód do amnestii.
Cholera, włąśnie zdałem sobie sprawę, że amnestia obowiązuje i jasnegogwinta...



???

http://nooooooooooooooo.com/
  •  

Vilén

  •  

Ghoster

#292
[...........]
  •  

Mścisław Bożydar

Cytat: Ⓐ Vilén w Sierpień 17, 2011, 23:04:33
Cytat: Canis w Sierpień 17, 2011, 22:51:08
Nie będą. Ogłaszam amnestię, wydarzenie porzucenia fora.pl jest wystarczającym świętem, by był jakiś wyjątkowy powód do amnestii.
OK, no dobra, to przyznam się do czegoś... MKM to tak naprawdę postać wykreowana przeze mnie, a ta cała zadyma z Żydami, to żart, który mi się wymknął nieco z ręki. Przepraszam.

A, i Henryk, cała ,,wiedza" MKM na temat alternatywnego rocka pochodziła od mojej siostry, z którą przed twoimi pytaniami się konsultowałem.

I jeszcze wyjaśnię parę rzeczy z postacią MKM – otóż cała ta jej niechęć do p.p. wzięła się z tego, że była lesbijką, którą różnego rodzaju wykopki i korwinki obrażali za jej orientację, i tłumaczyli się, że ,,mogą, bo jak wiadomo lesbianizm to choroba psychiczna, a każdy kto mówi inaczej, podlega terrorowi poprawności politycznej". A powodem nieobecności miała być przeprowadzana na niej obserwacja psychiatryczna, na którą wysłano ją po tym, jak próbowała się pociąć po wpadnięciu w depresję z powodu danego jej ostrzeżenia.

Tak właśnie mi się wydawało, że musi należeć do jednej z dyskryminowanych grup, bo często wstawiała "w tym i mnie" czy coś w tym stylu :D
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Vilén

Cytat: Mścisław Ruthenia w Sierpień 18, 2011, 17:55:23
Tak właśnie mi się wydawało, że musi należeć do jednej z dyskryminowanych grup, bo często wstawiała "w tym i mnie" czy coś w tym stylu :D
Kurna, następnym razem jak będę trollować Dynozaura, to muszę pamiętać o tym, żeby bardziej wprost mówić, to może jednak wyciągnę od niego jakiś bełkot o ,,wykolejonych psychicznie pederaściech", czy coś :D. Bo widzę, że nikt aluzji nie załapał...

Chociaż, właściwie to nie muszę, sam pokazał jaką jest osobą, mówiąc coś o ,,żydowskich ryjach".
  •  

Canis

Cytat: Ⓐ Vilén w Sierpień 18, 2011, 18:07:33
Cytat: Mścisław Ruthenia w Sierpień 18, 2011, 17:55:23
Tak właśnie mi się wydawało, że musi należeć do jednej z dyskryminowanych grup, bo często wstawiała "w tym i mnie" czy coś w tym stylu :D
Kurna, następnym razem jak będę trollować Dynozaura, to muszę pamiętać o tym, żeby bardziej wprost mówić, to może jednak wyciągnę od niego jakiś bełkot o ,,wykolejonych psychicznie pederaściech", czy coś :D. Bo widzę, że nikt aluzji nie załapał...

Chociaż, właściwie to nie muszę, sam pokazał jaką jest osobą, mówiąc coś o ,,żydowskich ryjach".
Nie trol ludzi. A przede wszystkim nie mów jak to robisz. Niezbyt przebiegłe.
  •  

Henryk Pruthenia

Mam pytanko:
Czy nasze nowe forum przewiduje możliwość chwalenia postów?

Vilén

Cytat: Henryk Pruthenia w Sierpień 18, 2011, 18:16:45
Mam pytanko:
Czy nasze nowe forum przewiduje możliwość chwalenia postów?
Nie, to nie facebook. Zresztą, mi tam tego np. nie brakuje...
  •  

Canis

Vilen, rozważam opracowanie skórki forum dostosowanej do Twoich potrzeb i Twojej przeglądarki.

Henryk Pruthenia - szukaj po dodatkach dla SMF 2 :P
  •  

Pingǐno

Cytat: Ⓐ Vilén w Sierpień 18, 2011, 18:18:54
Cytat: Henryk Pruthenia w Sierpień 18, 2011, 18:16:45
Mam pytanko:
Czy nasze nowe forum przewiduje możliwość chwalenia postów?
Nie, to nie facebook. Zresztą, mi tam tego np. nie brakuje...

Czy ty możesz sobie ustawić tak, żeby nie marudzić?
  •