Autor Wątek: Nabijacki temat  (Przeczytany 124267 razy)

Offline Henryk Pruthenia

• Der Untermenschenbändiger
  • Moderatór
  • Pieśń Arjów!
    • Mój konlangerski dorobek
  • Konlangi: Ziemskie, Kyońskie, Adnackie; autor neszszszczyzny
Odp: Nabijacki temat
« Odpowiedź #285 dnia: Sierpień 18, 2011, 12:50:41 »
Jak można włączyć w profilu emotki? Bo nie znalazłem niczego :D

Offline Towarzysz Mauzer

« Odpowiedź #286 dnia: Sierpień 18, 2011, 14:19:07 »
Profil-Modyfikuj profil-Opcje wyglądu-Obecny zestaw uśmieszków - polecam, ja sobie wyłączyłem cholerstwo, ale - kwestia gustu! ;)
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ

Offline kmitko

« Odpowiedź #287 dnia: Sierpień 18, 2011, 14:30:36 »
Nie rób znowu wsi, sam na forum nie jesteś. Ktoś je chce, to opcja uśmieszków musi być do wyboru.
Ja nie robię wsi, to smileye robią wieś… Ech, szkoda że tego forum nie da się przenieść do Usenetu, tam by problemu nie było.

Założyć serwer NNTP bez feedów do innych i dorobić interfejs a la gmane.org. Ech, chciałem kiedyś przejrzeć ich kod źródłowy, ale lenistwo zwyciężyło :(.
Bug, humor i obczyzna.

Vilén

• Gość
« Odpowiedź #288 dnia: Sierpień 18, 2011, 15:25:35 »
Nie będą. Ogłaszam amnestię, wydarzenie porzucenia fora.pl jest wystarczającym świętem, by był jakiś wyjątkowy powód do amnestii.
Cholera, włąśnie zdałem sobie sprawę, że amnestia obowiązuje i jasnegogwinta…

Silmethúlë

• Gość
« Odpowiedź #289 dnia: Sierpień 18, 2011, 15:29:02 »
Ale nie Hafukumaku, prawda?

Offline Pingǐno

« Odpowiedź #290 dnia: Sierpień 18, 2011, 15:29:19 »
Nie będą. Ogłaszam amnestię, wydarzenie porzucenia fora.pl jest wystarczającym świętem, by był jakiś wyjątkowy powód do amnestii.
Cholera, włąśnie zdałem sobie sprawę, że amnestia obowiązuje i jasnegogwinta…

???

http://nooooooooooooooo.com/

Vilén

• Gość
« Odpowiedź #291 dnia: Sierpień 18, 2011, 15:30:23 »
Ale nie Hafukumaku, prawda?
Niestety, też… ;/

Offline Ghoster

« Odpowiedź #292 dnia: Sierpień 18, 2011, 17:25:35 »
Nie bardzo mam pomysł gdzie to umieścić; czy, z racji, iż na tym forum używamy IPY, dałoby się zmienić pogrubienie, kursywę i podkreślenie na jakieś inne tagi? Gdy chcę napisać [i ] to mi się robi kursywa. xd

Offline Mścisław Bożydar

• Πατριάρχης Γλώσσοποιίας
« Odpowiedź #293 dnia: Sierpień 18, 2011, 17:55:23 »
OK, no dobra, to przyznam się do czegoś… MKM to tak naprawdę postać wykreowana przeze mnie, a ta cała zadyma z Żydami, to żart, który mi się wymknął nieco z ręki. Przepraszam.

A, i Henryk, cała „wiedza” MKM na temat alternatywnego rocka pochodziła od mojej siostry, z którą przed twoimi pytaniami się konsultowałem.

I jeszcze wyjaśnię parę rzeczy z postacią MKM – otóż cała ta jej niechęć do p.p. wzięła się z tego, że była lesbijką, którą różnego rodzaju wykopki i korwinki obrażali za jej orientację, i tłumaczyli się, że „mogą, bo jak wiadomo lesbianizm to choroba psychiczna, a każdy kto mówi inaczej, podlega terrorowi poprawności politycznej”. A powodem nieobecności miała być przeprowadzana na niej obserwacja psychiatryczna, na którą wysłano ją po tym, jak próbowała się pociąć po wpadnięciu w depresję z powodu danego jej ostrzeżenia.

Tak właśnie mi się wydawało, że musi należeć do jednej z dyskryminowanych grup, bo często wstawiała "w tym i mnie" czy coś w tym stylu :D
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?

Vilén

• Gość
« Odpowiedź #294 dnia: Sierpień 18, 2011, 18:07:33 »
Tak właśnie mi się wydawało, że musi należeć do jednej z dyskryminowanych grup, bo często wstawiała "w tym i mnie" czy coś w tym stylu :D
Kurna, następnym razem jak będę trollować Dynozaura, to muszę pamiętać o tym, żeby bardziej wprost mówić, to może jednak wyciągnę od niego jakiś bełkot o „wykolejonych psychicznie pederaściech”, czy coś :D. Bo widzę, że nikt aluzji nie załapał…

Chociaż, właściwie to nie muszę, sam pokazał jaką jest osobą, mówiąc coś o „żydowskich ryjach”.

Offline Canis

« Odpowiedź #295 dnia: Sierpień 18, 2011, 18:15:53 »
Kurna, następnym razem jak będę trollować Dynozaura, to muszę pamiętać o tym, żeby bardziej wprost mówić, to może jednak wyciągnę od niego jakiś bełkot o „wykolejonych psychicznie pederaściech”, czy coś :D. Bo widzę, że nikt aluzji nie załapał…

Chociaż, właściwie to nie muszę, sam pokazał jaką jest osobą, mówiąc coś o „żydowskich ryjach”.
Nie trol ludzi. A przede wszystkim nie mów jak to robisz. Niezbyt przebiegłe.

Offline Henryk Pruthenia

• Der Untermenschenbändiger
  • Moderatór
  • Pieśń Arjów!
    • Mój konlangerski dorobek
  • Konlangi: Ziemskie, Kyońskie, Adnackie; autor neszszszczyzny
« Odpowiedź #296 dnia: Sierpień 18, 2011, 18:16:45 »
Mam pytanko:
Czy nasze nowe forum przewiduje możliwość chwalenia postów?

Vilén

• Gość
« Odpowiedź #297 dnia: Sierpień 18, 2011, 18:18:54 »
Mam pytanko:
Nie, to nie facebook. Zresztą, mi tam tego np. nie brakuje…

Offline Canis

« Odpowiedź #298 dnia: Sierpień 18, 2011, 18:23:01 »
Vilen, rozważam opracowanie skórki forum dostosowanej do Twoich potrzeb i Twojej przeglądarki.

Henryk Pruthenia - szukaj po dodatkach dla SMF 2 :P

Offline Pingǐno

« Odpowiedź #299 dnia: Sierpień 18, 2011, 18:23:57 »
Mam pytanko:
Nie, to nie facebook. Zresztą, mi tam tego np. nie brakuje…

Czy ty możesz sobie ustawić tak, żeby nie marudzić?