Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

ArturJD

Ktoś w ogóle korzysta jeszcze z chata/irca?
  •  

Henryk Pruthenia

#976
Ej, może coś zrobimy ze spamem na forze? Ja nie jestem święty,  ale te "śmieszne" wrzuty dawno-już-nie-conlangerów powoli denerwują,  w szczególności,  że co niektórzy zajmują się tylko tym.  No i wtedy ja też bym się bardziej pilnował.
Oczywiście nic poważnego,  ot jakieś lekkie pyknięcia w plecy, żeby się zastanowili.

Oczywiście chodzi tylko o tematy językowe i twórcze, Inne to Inne i niech do tego służą.

Noqa

Nie zrobimy, bo mimo że większość uważa, że jest za dużo spamu, to jednak wszyscy co innego uważają za spam i każde pyknięcie w plecy spowoduje płacz i łamanie rąk.
Been there, done that.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Canis

Uwaga, dziś będzie dość mocno zakrapiany wieczór i co gorsza u mnie... mogą się dziać dziwne rzeczy za parę godzin...
  •  

Obcy

#979
Mój limit się wyczerpał - akurat "to coś" mnie osobiście tknęło jako fana telefonii komórkowej i zarazem jako przeciwnika wszelkich abonamentów :D Jak przejdzie całkowity zakaz aborcji, to może wtedy zregeneruję siły :P
  •  

Canis

Cytat: Obcy w Lipiec 29, 2016, 22:25:22
Mój limit się wyczerpał - akurat "to coś" mnie osobiście tknęło jako fana telefonii komórkowej i zarazem jako przeciwnika wszelkich abonamentów :D Jak przejdzie całkowity zakaz aborcji, to może wtedy zregeneruję siły :P
Nie ten temat :D
Zresztą, ja około roku temu myślałem właśnie, że taka ustawa by się przydała, jak czytałem o tym, jak działają przestępcy.... choć teraz da się ominąć problem przez korzystanie z sieci zagranicznych, to w samej Polsce jest to utrudnione.
  •  

elslovako

  •  

Caraig

Cytat: divX005Język elfów w Wiedźminie również jest wg mnie ciekawą sprawą :)
  •  

Canis

Cytat: Canis w Sierpień 15, 2011, 11:16:21
Tak tylko, by zobaczyć, jak się pisze; jak wyglądają posty.

xD
  •  

Feles

#984
>Kyon na pierwszym miejscu
>artykuł lipca
>Henryk uczy się ahtialańskiego

co tu się od***ia

Todsmer: Na prośbę Pieseła dane osobowe ocenzurowano.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

zabojad

Cytat: Feles w Sierpień 13, 2017, 01:14:45
>Kyon na pierwszym miejscu
>artykuł lipca
>Henryk uczy się ahtialańskiego
>Feles pojawia się z powrotem na forum

co tu się od***ia
Feles [*]
Requiem aeternam dona eis, Domine, et lux perpetua luceat eis. Requiescant in pace. Amen.
  •  

Pluur

Cytat>Kyon na pierwszym miejscu
>artykuł lipca
Restauracja Forumowa.

Cytat>Henryk uczy się ahtialańskiego
Hę?
  •  

Henryk Pruthenia

Cytat: Feles w Sierpień 13, 2017, 01:14:45
Todsmer: Na prośbę Pieseła dane osobowe ocenzurowano.
?

Obcy

Ciekawi mnie taka rzecz - ile razy wśród społeczności conlangerskiej zdarzały się przypadki przejęcia języków stworzonych już przez kogoś innego? Wstęp do języka sechtońskiego na Wiki mnie zainspirował.
  •  

Henryk Pruthenia

Jeszcze pinuski tak samo był zrobiony.