Fauna i flora Kyonu

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Wrzesień 02, 2017, 00:04:13

Poprzedni wątek - Następny wątek

Henryk Pruthenia

Trzeba pochwalić, trzeba!
E tam, są ciekawsze :P Nie zapominajmy o faunie fallicznej z Ediakaru :P

Borlach

No dobra, to ja do Jeziora Szmaragdowego mogę Geragnostusa wziąć - małe, to przeszkadzać nie będzie, zielono-szmaragdowy pancerzyk pasuje do kolorystyki, a skoro Jezioro jest najpewniej odcięte od reszty mórz i oceanów od milionów lat to się powinno poszczycić jakimś endemicznym gatunkiem. Tedy Geragnostus będzie jedynym znanym trylobitem w Ajdynirze!

Uralosaurus wygląda w sumie jak jakiś odległy krewniak mojego szartana, więc jak nik go nie chcę to ja mogę zabrać do siebie. Zamieszkiwałby pustynie zachodniego Imperium. A dzięki temu Neszi i inne ludy miałyby jeszcze więcej powodów by snuć opowieści o ajdyniriańskich smokach! xDDD

Krokodyli u mnie dużo w rzekach, to i Tagarosuchusa mogę przygarnąć. No za ten uśmiech chociażby!
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Henryk Pruthenia

No to czekam na nazwy. A krokodylek będzie miłym dżdżownicożernym cusiem :)

Pluur

Też chcę tego małego krokodylka!
  •  

Henryk Pruthenia

No to będą istniały dwa gatunki tego wspaniałego stworzenia :)

Úlfurinn

A właśnie, ja też bym jakieś oceaniczne stawonogi chciał.
Ogólnie mógłbym zrezygnować z bogatej i ciekawej fauny lądowej kosztem rozwiniętej części oceanu. :D

Rybacy rzekami sprzedawaliby swoje owoce morze po całej Erutii.
smrt zidum
  •  

Henryk Pruthenia

Nie ma najmocniejszego problemu, tylko czekam na lokalne nazwy.

Daję wszystkim czas do konca tygodnia. Raus!

Henryk Pruthenia

Borlach, Pluur, Krewetek, weźcie i wymyślcie nazwy dla naszych pięknych stworzonek!

Pluur

  •  

Kazimierz

A dodasz moje zwierzęta do Buanii?
  •  

Henryk Pruthenia

Cytat: Kazimierz w Czerwiec 04, 2018, 18:51:36
A dodasz moje zwierzęta do Buanii?
Ano, dodam! Tylko z tego co przeźrzałem, doszło do dyskusji, ale się chyba do końca na nic nie zdecydowałeś. To jak stawiasz sprawę?

Kazimierz

No znaczy, chcę tego tapira olbrzymiego i górskiego, alkę (zimą, normalnie na południu) no i tygrysa, tylko nazwy jeszcze powymyślam.
  •  

Henryk Pruthenia

Okej, to jakąś nazwę szybko wymyśl, bo wiesz... ja na pewno coś fajnego wymyślę ;]

Henryk Pruthenia

Dobra, już ostatni mój szalony pomysł!
Co myślicie o dodaniu jakiejś mniejszej ilości fałdopłetwych i ryb pancernych? Nie chodzi mi o jakiekolwiek większe okazy, na oko niespecjaliści by nie rozróżnili ich, ale sądzę, że ładnie by się prezentowały w akwariach u Neszów. Zgaduję, że w Siedmiomieściu i Ajdynirze takoż.

Pluur

Cytat: Henryk Pruthenia w Czerwiec 08, 2018, 13:36:17
Dobra, już ostatni mój szalony pomysł!
Co myślicie o dodaniu jakiejś mniejszej ilości fałdopłetwych i ryb pancernych? Nie chodzi mi o jakiekolwiek większe okazy, na oko niespecjaliści by nie rozróżnili ich, ale sądzę, że ładnie by się prezentowały w akwariach u Neszów. Zgaduję, że w Siedmiomieściu i Ajdynirze takoż.
Niech i będą :D
  •