Zaraza - Nowy projekt forumowy - Przygotowania

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Wrzesień 23, 2017, 15:31:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

CivilixXXX

Z tego co rozumiem to Ameryki wolne? Bo ja bym chętnie do projektu dołączył i coś tam dla siebie zabrał.
Sei Kryoutxtuo Ki
  •  

Borlach

#286
Cytat: CivilixXXX w Sierpień 22, 2019, 17:10:42
Z tego co rozumiem to Ameryki wolne? Bo ja bym chętnie do projektu dołączył i coś tam dla siebie zabrał.
Dokładnie, obie Ameryki wolne. Tu masz konkretną mapę stref wpływów

Ziemie Pluura i Widsida też są do rozbioru. Z tym, że one są już przynajmniej częściowo opisane. Popatrz sobie na stronę Zarazy na wiki.

Btw ciekawostka: w wyniku Zarazy ponad 1/3 ludzkości zamieszkuje sam Subkontynent Indyjski i Papuę-Nową Gwineę
Oto ja, Adwokat Diabłów

CivilixXXX

W takim razie bym poprosił Amerykę Północną, najlepiej razem z Grenlandią i Islandią.
Sei Kryoutxtuo Ki

Borlach

Dodane!

Czekam więc na opis tego co wydarzyło się na Dalekim Zachodzie xD
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Henryk Pruthenia

Ej, dobre, Borlach - zrobiłbyś parę wykresów?

Úlfurinn

#290
Inspirując się borlaszą statystyką bez omówienia tego z Kazimierzem (jakby co, @Kazimierz, potem mogę pozmieniać, jak masz coś przeciwko), z którym zajmujemy Bałkany (bez RBOPMiS) również opiszę sytuację demograficzną (z tego co widzę miałem ok. 850'000 ludzi do rozdysponowania):

Była Jugosławja
- 110'000 ludzi w Macedonji, z czego ok. 85'000 użytkowników języka macedońskiego, 20'000 języka analbańskiego (d. gegski), 4'000 języka tureckiego i ok. 1'000 innych (Serbowie, Arumuni, Boszniacy)
- 250'000 ludzi w Serbji, z czego ok. 225'000 użytkowników języka serbskochorwackiego, 15'000 języka analbańskiego (d. gegski), 8'000 języka węgierskiego, 1'000 języka słowackiego, 700 języka rumuńskiego i 300 innych (Rusini, Ukraińcy i Czesi)
- 160'000 ludzi w Bośnji i Hercegowinie, tylko użytkownicy języka serbskochorwackiego
- 50'000 ludzi w Czarnogórze, tylko użytkownicy języka serbskochorwackiego (rozbici w małych społecznościach górskich, które ominęła zaraza)
- 10'000 ludzi w Chorwacji, tylko użykotwnicy języka serbskochorwackiego
- 250 ludzi w Słowenji, bardzo wszytko to rozbite djalektanie

Pozostałe kraje bałkańskie
- 210'000 ludzi w Bułgarji, głównie (~190'000) użytkownicy języka bułgarskiego, ok. 15'000 języka macedońskiego (Piryn) i ok. 5'000 języka tureckiego
- 60'000 ludzi w Szkiperji, tylko użytkownicy języka analbańskiego, z czego ponad 58'000 używających djaketu toskijskiego (szkiptarstwo z Macedonji i Serbji używa djalektu gegskiego)
- 500 ludzi w Rumunji, tylko użytkownicy języka rumuńskiego

Ilość mieszkańców Macedonji, Czarnogóry oraz Bośnji i Hercegowiny wynika z wysokogórskiego położenia tych państw. Chorwacja jest praktycznie martwa (tak wynikało to z mapy na Wiki). W Analbanji większość ludzi ostała się na południu kraju.
smrt zidum

Borlach

Dobra statystyka! W sumie nie spodziewałem się, że jakichś Turków ocalisz XD

Teraz przydałoby się to jakoś na wiki zawrzeć i zaktualizować listę istniejących języków.

Czekam na resztę!
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Kazimierz

  •  

Úlfurinn

Cytat: Borlach w Sierpień 23, 2019, 11:29:35
Dobra statystyka! W sumie nie spodziewałem się, że jakichś Turków ocalisz XD

Teraz przydałoby się to jakoś na wiki zawrzeć i zaktualizować listę istniejących języków.

Czekam na resztę!

Nawet jakbym chciał zrobić holokaust Turkiw, to byłoby to trochę niemożliwe, bo oni są rozbici po całej Macedonji, często w wysokogórskich wioskach
Mogę nawet dać mapę, gdzie się ostali ludzie
smrt zidum
  •  

Borlach

Cytat: Úlfurinn w Sierpień 23, 2019, 12:40:31
Nawet jakbym chciał zrobić holokaust Turkiw, to byłoby to trochę niemożliwe, bo oni są rozbici po całej Macedonji, często w wysokogórskich wioskach
Mogę nawet dać mapę, gdzie się ostali ludzie
https://www.youtube.com/watch?v=BkIJsnLBA4c
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  


Borlach

#296
Ej, zajebista ta mapa! Jak ją zrobiłeś?
Jedyny problem jaki widzę, to taki, że nie da się jej bardziej przybliżyć, przez co nie widać różnicy między tymi różnymi odcieniami błękitu.

To teraz wrzuć tę mapkę na stronę Zarazy na wiki!

+za zachowanych Madziarów
Ja się zastanawiam czy nie mieć jakiejś grupy turystycznej w Jeździe podczas Zarazy, która zabunkrowałaby się w hotelu i jakoś przeżyła. Potem bym jakiś jeszcze dziwniejszy sperszczony język od nich wyprowadził. Skąd mogliby być ci turyści - jakieś pomysły? xD 
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Úlfurinn

Cytat: Borlach w Sierpień 23, 2019, 15:52:51
Ej, zajebista ta mapa! Jak ją zrobiłeś?
Jedyny problem jaki widzę, to taki, że nie da się jej bardziej przybliżyć, przez co nie widać różnicy między tymi różnymi odcieniami błękitu.

W paint.necie masz opcje, aby pędzel zamalowywał określony procent powierzchni. Ja używałem prokrywania 25-, 10- i 5-procentowego.
Jak chcesz przybliżyć, to skopjuj do Painta i tam możesz sobie zobaczyć dokładnie.
smrt zidum
  •  

Kazimierz

Cytat: Borlach w Sierpień 23, 2019, 15:52:51
Ej, zajebista ta mapa! Jak ją zrobiłeś?
Jedyny problem jaki widzę, to taki, że nie da się jej bardziej przybliżyć, przez co nie widać różnicy między tymi różnymi odcieniami błękitu.

To teraz wrzuć tę mapkę na stronę Zarazy na wiki!

+za zachowanych Madziarów
Ja się zastanawiam czy nie mieć jakiejś grupy turystycznej w Jeździe podczas Zarazy, która zabunkrowałaby się w hotelu i jakoś przeżyła. Potem bym jakiś jeszcze dziwniejszy sperszczony język od nich wyprowadził. Skąd mogliby być ci turyści - jakieś pomysły? xD
Z Polski xD
  •  

Henryk Pruthenia

Mieszana grupa polsko-turecka. Proponowana nazwa etnosu: Yanuşlar xd