Zaraza - Nowy projekt forumowy - Przygotowania

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Wrzesień 23, 2017, 15:31:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

Henryk Pruthenia

Tak? To dziwne bardzo. Może spróbuj jeszcze raz?
Dziwne toto!

Ліцьвін

Zmieniłem j. białoruski na j. lićwiński bo i tak białoruski wyginie i po zmianie już widać moją mapę. :)

Litewski = Białoruski
  •  

Henryk Pruthenia

Wiesz, to wpiszesz dopiero przy opisie następnych etapów, bo sądzę, że nie ma większych powodów by tak już kwalifikować ten język. Jak opiszemy zaraz następny etap, to tam już będą zmiany, a potem w etapie II (za tysiąc lat) będziesz miał pełnoprawny język lićwiński :]

Ліцьвін

#48
Dobra to przywrócę białoruski.

Litewski = Białoruski
  •  

Borlach

Kwestia czysto estetyczna: nie lepiej byłoby zaznaczyć jakie obszary kto ma od razu przy pierwszej liście osób biorących udział w projekcie? Bo tak to jedynie niepotrzebne powielanie

I ta lista ocalałych jakoś dziwnie wygląda
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Ліцьвін

Też jestem za tym. Najlepiej by było użyć tej mapy Pluura i zaznaczyć podległe nam obszary jednym kolorem, dać na wiki i każdy by aktualizował dokolorowując swoje.

Litewski = Białoruski
  •  

Henryk Pruthenia

Edytuj według woli - każdy z nas może zmieniać co chce. Tam jest ta trudność, że jest to tabela, i nazwy państw.

Dzięki, poprawiłem :)

http://jezykotw.webd.pl/wiki/Plik:Ludy_Zarazy.PNG
Moja wersja. Mógłbyś teraz Borlachu okroić to? Tylko uważaj na moich Ormian! :)

Henryk Pruthenia

Cytat: マシオ w Wrzesień 24, 2017, 17:15:40
Też jestem za tym. Najlepiej by było użyć tej mapy Pluura i zaznaczyć podległe nam obszary jednym kolorem, dać na wiki i każdy by aktualizował dokolorowując swoje.
Mapa Pluura niestety się nie będzie wyświetlała na wiki - jest za duża. Możemy ją potem użyć, ale o tym zaraz :]

Todsmer

#53
Mogę jeszcze Grecję i europejską część Turcji (wiem, że wyginęli, ale Konstantynopol Jest Grecki ;-) )?

EDIT: A to może przy okazji również egejskie wybrzeże tureckie :)
  •  

Henryk Pruthenia

To się dogaduj z Kazimierzem - on wziął Bałkany.
A już miałem nadzieję, że grecy wymrą... ;[

Todsmer

A właśnie, nie widziałem, że to było niepodzielone.

To Kazimierzu, mogę? :)
  •  

Ліцьвін

Cytat: Henryk Pruthenia w Wrzesień 24, 2017, 17:16:37
Cytat: マシオ w Wrzesień 24, 2017, 17:15:40
Też jestem za tym. Najlepiej by było użyć tej mapy Pluura i zaznaczyć podległe nam obszary jednym kolorem, dać na wiki i każdy by aktualizował dokolorowując swoje.
Mapa Pluura niestety się nie będzie wyświetlała na wiki - jest za duża. Możemy ją potem użyć, ale o tym zaraz :]
A to nie jest tak, że ino minaturka się nie wyświetli? Ta twoja pierwsza mapa też jest duża.
Cytat: Henryk Pruthenia w Wrzesień 24, 2017, 17:20:46
A już miałem nadzieję, że grecy wymrą... ;[
Też na to liczyłem ;-;

Litewski = Białoruski
  •  

Todsmer

  •  

Henryk Pruthenia

Właśnie na pierwszy rzut oka można by tak pomyśleć, ale przecież każdy bogatszy uciekinier właśnie tam by zwiewał :P

Widsið

  •