A może by tak przeprowadzać konkursy?

Zaczęty przez Icefał, Kwiecień 22, 2017, 19:17:47

Poprzedni wątek - Następny wątek

Icefał

Konkursy na jakiś język, mapę/historię/kulture itp. świata wymyślonego lub chociaż ortografię. Powinno to ożywić forum, choć nie jestem pewien czy jest tutaj tyle osób by to miało sens dało by się to przeprowadzić. Jakby co, to można by przedłużyć okres trwania odpowiednio.
Oczywiście by dotyczyły konkretnego celu np. skonstruuj pidżyn starogreckiego i sanskrytu
  •  

Caraig

Pomysł w porządku, pytanie tylko, czy chętni się znajdą.
Ja miałem wrzucić następny conlang od eee... no i swój conworld też (którego mapy i projekta leżą od dwóch lat, nie ujrzawszy światła dziennego).
No i tak mam zamiar zrobić, ale to już po maturze.

Offtop się robi, więc: ja pomysł konkursu aprobuję.
  •  

Todsmer

Jestem za, ale mam wątpliwości, czy wypali, i to z trzech powodów. Po pierwsze, potrzebujemy kogoś, kto by taki konkurs zorganizował, po drugie, musiałoby być co najmniej dwóch uczestników, a sądząc z frekwencji na konlanżerskich mityngach i w ostatnich sztafetach, byłoby dość mizernie. A po trzecie, ktoś musiałby to oceniać, co wbrew pozorom nie jest takie proste, i rodzi wiele niespodziewanych problemów.

Niemniej jednak, można by spróbować.
  •  

Pluur

Poprzyglądam się i jak to ja chętnie do działań forumowych dołączę się, ale jest jedno ale:
Cytatale to już po maturze.
  •