Autor Wątek: [WAŻNE] Ogłoszenie  (Przeczytany 6159 razy)

Offline Henryk Pruthenia

• Der Untermenschenbändiger
  • Moderatór
  • Pochwalisze: 185 razy
  • Pieśń Arjów!
    • Mój konlangerski dorobek
  • Konlangi: Ziemskie, Kyońskie, Adnackie; autor neszszszczyzny
Odp: [WAŻNE] Ogłoszenie
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 09, 2017, 08:47:51 »
Wiadomo, ale właśnie wszystko chodzi o to, że te forum jest wygodne, wszystko jest okej, aż do momentu, jak zobaczymy układ strony.
Nawet gdyby to zapomnieć o łączeniu fór, to zawsze można by się zająć naprawą teraźniejszego.

Nie wiem, jak to wygląda od strony technicznej, więc to co mówię potraktujcie jako takie o zastanawia :)

Offline Wedyowisz

« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 09, 2017, 15:57:34 »
Szczerze mówiąc, jeśli chcemy ze starego forum posty, właściwie powinny wystarczyć dwa zapytania na bazie. W sensie nie bawić się w jakieś importy itd, tylko od razu polecieć zapytaniem SQL-owym.

Zrobiłbyś to, gdybyś miał dostęp do starego forum / bazę danych?
стань — обернися, глянь — задивися

Offline Todsmer

• Форумовъйь Гноітель Фраеровъ
  • Administrator
  • Pochwalisze: 71 razy
  • Konlangi: Szybski, truski, brocki
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 09, 2017, 23:56:13 »
Gdybym miał czas, to tak :)

Offline Avuneth

« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 12, 2017, 17:22:13 »
  • Silnik forum jest stary i w 2011 na jego początkach eksperymentowaliśmy z modami. PHP jest stare. MySQL jest stary. Próbowałem naprawić wiele z błędów, które widzimy na forum i Wiki, ale moje eksperymenty przynosiły raczej więcej szkody niż pożytku. Łatwiej będzie założyć zupełnie nowe forum, niż naprawiać obecne. To samo z Wiki.
Nie można po prostu zaktualizować PHP, MySQL (MySQL jest aktualne), MediaWiki i SMF do aktualnych wersji, a haki przy tych zmianach olać, skoro i tak robią same problemy? Wtedy nie trzeba będzie nic przenosić.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2017, 17:31:51 wysłana przez Avuneth »
ODDYCHANIE JEST NORMICKIE

Offline Obcy

• Loov þän Semien onn þän Horden!
  • Uciekinier
  • Pochwalisze: 32 razy
  • Vourfäirer ƨ̆ermaneslands
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 12, 2017, 17:26:40 »
Nie można po prostu zaktualizować PHP, MySQL, MediaWiki i SMF do aktualnych wersji, a haki przy tych zmianach olać, skoro i tak robią same problemy? Wtedy nie trzeba będzie nic przenosić.

Pieseł pewnie ma jakieś ważne powody, by tego nie zrobić. Inaczej dawno by to zrobił.
Mogę mieć swój własny głupi podpis nawet, jak mam bana.