[WAŻNE] Ogłoszenie

Zaczęty przez Canis, Listopad 27, 2017, 10:57:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

Henryk Pruthenia

Wiadomo, ale właśnie wszystko chodzi o to, że te forum jest wygodne, wszystko jest okej, aż do momentu, jak zobaczymy układ strony.
Nawet gdyby to zapomnieć o łączeniu fór, to zawsze można by się zająć naprawą teraźniejszego.

Nie wiem, jak to wygląda od strony technicznej, więc to co mówię potraktujcie jako takie o zastanawia :)

Wedyowisz

Cytat: Todsmer w Grudzień 09, 2017, 08:31:38
Szczerze mówiąc, jeśli chcemy ze starego forum posty, właściwie powinny wystarczyć dwa zapytania na bazie. W sensie nie bawić się w jakieś importy itd, tylko od razu polecieć zapytaniem SQL-owym.

Zrobiłbyś to, gdybyś miał dostęp do starego forum / bazę danych?
стань — обернися, глянь — задивися
  •  

Todsmer

  •  

Avuneth

#33
Cytat: Canis w Listopad 27, 2017, 10:57:56
  • Silnik forum jest stary i w 2011 na jego początkach eksperymentowaliśmy z modami. PHP jest stare. MySQL jest stary. Próbowałem naprawić wiele z błędów, które widzimy na forum i Wiki, ale moje eksperymenty przynosiły raczej więcej szkody niż pożytku. Łatwiej będzie założyć zupełnie nowe forum, niż naprawiać obecne. To samo z Wiki.
Nie można po prostu zaktualizować PHP, MySQL (MySQL jest aktualne), MediaWiki i SMF do aktualnych wersji, a haki przy tych zmianach olać, skoro i tak robią same problemy? Wtedy nie trzeba będzie nic przenosić.
ODDYCHANIE JEST NORMICKIE
  •  

Obcy

Cytat: Avuneth w Grudzień 12, 2017, 17:22:13
Nie można po prostu zaktualizować PHP, MySQL, MediaWiki i SMF do aktualnych wersji, a haki przy tych zmianach olać, skoro i tak robią same problemy? Wtedy nie trzeba będzie nic przenosić.

Pieseł pewnie ma jakieś ważne powody, by tego nie zrobić. Inaczej dawno by to zrobił.
  •