Autor Wątek: Kyon, Epizod III: Deszcz  (Przeczytany 4429 razy)

Offline Borlach

• Moderatór
  • Aryamehr
Odp: Kyon, Epizod III: Deszcz
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 01, 2018, 12:48:52 »
Wybacz moje laictwo ale szto to eta jest grafika rastrowa? To znaczy jakieś normalne .png .jpg? Bo jak tak to serio nie ma problemy, możemy mieć taką ogólną mapę w .svg gdzieś w zanadrzu, a jak ktoś będzie potrzebował to będzie brał, obrabiał co chce i zamieniał w formaty które wiki przyjmie.

To znaczy potrzebuję powiększoną mapę mojego obszary, Ajdyniriany, bo chcę zrobić mapę polityczną regionu, mapę językową/ludów i może nawet mapę wysokościową. Ale mieliśmy kiedyś zrobić jedną wielką mapę Środkowego i Wschodniego Kyonu, wraz ze szlakami handlowymi, więc możesz wysłać większy kawałek. A za jakiś instruktarz z czym to .svg się je to bym podziękował, przydałby się xD

Co do opowiadania, 3 - 10 września jedę do Estonii więc jak wrócę możemy się tym zająć 
Oto ja, Adwokat Diabłów

Offline Henryk Pruthenia

• Der Untermenschenbändiger
  • Moderatór
  • Pieśń Arjów!
    • Mój konlangerski dorobek
  • Konlangi: Ziemskie, Kyońskie, Adnackie; autor neszszszczyzny
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 01, 2018, 13:56:52 »
Wybacz moje laictwo ale szto to eta jest grafika rastrowa? To znaczy jakieś normalne .png .jpg? Bo jak tak to serio nie ma problemy, możemy mieć taką ogólną mapę w .svg gdzieś w zanadrzu, a jak ktoś będzie potrzebował to będzie brał, obrabiał co chce i zamieniał w formaty które wiki przyjmie.
Mniej więcej to wytłumaczyłem w poście w mapach.

To znaczy potrzebuję powiększoną mapę mojego obszary, Ajdyniriany, bo chcę zrobić mapę polityczną regionu, mapę językową/ludów i może nawet mapę wysokościową. Ale mieliśmy kiedyś zrobić jedną wielką mapę Środkowego i Wschodniego Kyonu, wraz ze szlakami handlowymi, więc możesz wysłać większy kawałek. A za jakiś instruktarz z czym to .svg się je to bym podziękował, przydałby się xD
Gemacht. Teraz zrobisz mapę wszystkiego jak chcesz. :P

Co do opowiadania, 3 - 10 września jedę do Estonii więc jak wrócę możemy się tym zająć 
Borlasze, nie tak się umawialiśmy! Czas leci, a pomysł może właśnie ulecieć... ;<

Offline Borlach

• Moderatór
  • Aryamehr
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 01, 2018, 14:32:20 »
Mniej więcej to wytłumaczyłem w poście w mapach.
Gemacht. Teraz zrobisz mapę wszystkiego jak chcesz. :P
Fean, fean, fean! Chwała, chwała, chwała!

Borlasze, nie tak się umawialiśmy! Czas leci, a pomysł może właśnie ulecieć... ;<
Wiem wiem, trochę zwaliłem z tym. To lato zleciało mi w większości na wojażach i podróżach. Ale pomysłu ani nie zapomniałem, ani go nie porzuciłem :P Mam to w głowie, a jeśli dobrze pamiętam spisałeś co do tej pory ustaliliśmy, więc źle nie jest!

Ale ale! Henryk, zacząłeś kolejny epizod, a raportu z Neszyjszczyzny jak nie było tak nie ma! Oczekuję na solidną ścianę tekstu  :-P
Oto ja, Adwokat Diabłów