Kyon, Epizod III: Deszcz

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Grudzień 31, 2017, 13:52:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

Borlach

Wybacz moje laictwo ale szto to eta jest grafika rastrowa? To znaczy jakieś normalne .png .jpg? Bo jak tak to serio nie ma problemy, możemy mieć taką ogólną mapę w .svg gdzieś w zanadrzu, a jak ktoś będzie potrzebował to będzie brał, obrabiał co chce i zamieniał w formaty które wiki przyjmie.

To znaczy potrzebuję powiększoną mapę mojego obszary, Ajdyniriany, bo chcę zrobić mapę polityczną regionu, mapę językową/ludów i może nawet mapę wysokościową. Ale mieliśmy kiedyś zrobić jedną wielką mapę Środkowego i Wschodniego Kyonu, wraz ze szlakami handlowymi, więc możesz wysłać większy kawałek. A za jakiś instruktarz z czym to .svg się je to bym podziękował, przydałby się xD

Co do opowiadania, 3 - 10 września jedę do Estonii więc jak wrócę możemy się tym zająć 
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Henryk Pruthenia

Cytat: Borlach w Wrzesień 01, 2018, 12:48:52
Wybacz moje laictwo ale szto to eta jest grafika rastrowa? To znaczy jakieś normalne .png .jpg? Bo jak tak to serio nie ma problemy, możemy mieć taką ogólną mapę w .svg gdzieś w zanadrzu, a jak ktoś będzie potrzebował to będzie brał, obrabiał co chce i zamieniał w formaty które wiki przyjmie.
Mniej więcej to wytłumaczyłem w poście w mapach.

Cytat: Borlach w Wrzesień 01, 2018, 12:48:52To znaczy potrzebuję powiększoną mapę mojego obszary, Ajdyniriany, bo chcę zrobić mapę polityczną regionu, mapę językową/ludów i może nawet mapę wysokościową. Ale mieliśmy kiedyś zrobić jedną wielką mapę Środkowego i Wschodniego Kyonu, wraz ze szlakami handlowymi, więc możesz wysłać większy kawałek. A za jakiś instruktarz z czym to .svg się je to bym podziękował, przydałby się xD
Gemacht. Teraz zrobisz mapę wszystkiego jak chcesz. :P

Cytat: Borlach w Wrzesień 01, 2018, 12:48:52
Co do opowiadania, 3 - 10 września jedę do Estonii więc jak wrócę możemy się tym zająć 
Borlasze, nie tak się umawialiśmy! Czas leci, a pomysł może właśnie ulecieć... ;<

Borlach

Cytat: Henryk Pruthenia w Wrzesień 01, 2018, 13:56:52
Mniej więcej to wytłumaczyłem w poście w mapach.
Cytat: Henryk Pruthenia w Wrzesień 01, 2018, 13:56:52Gemacht. Teraz zrobisz mapę wszystkiego jak chcesz. :P
Fean, fean, fean! Chwała, chwała, chwała!

Cytat: Henryk Pruthenia w Wrzesień 01, 2018, 13:56:52
Borlasze, nie tak się umawialiśmy! Czas leci, a pomysł może właśnie ulecieć... ;<
Wiem wiem, trochę zwaliłem z tym. To lato zleciało mi w większości na wojażach i podróżach. Ale pomysłu ani nie zapomniałem, ani go nie porzuciłem :P Mam to w głowie, a jeśli dobrze pamiętam spisałeś co do tej pory ustaliliśmy, więc źle nie jest!

Ale ale! Henryk, zacząłeś kolejny epizod, a raportu z Neszyjszczyzny jak nie było tak nie ma! Oczekuję na solidną ścianę tekstu  :-P
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •