Menu główne

Sesja I

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Grudzień 31, 2017, 13:52:25

Poprzedni wątek - Następny wątek

Henryk Pruthenia

O!
Naprawdę, objawiłeś w sobie talent pisarski!
Ja nie czekam już tylko na list, czy dalszą część historii!
Ja czekam na dobre opowiadanie w takim stylu!

Todsmer

  •  

Henryk Pruthenia

Cytat: 密豪 w Marzec 06, 2018, 20:13:46
Cytatni Gejów
xD
Też to zauważyłem, chciałem tak dla żartu się nawet zapytać, jak oni się rozmnażają, no ale mimo wszystko - za dobra praca, by nad nią dworować!

Borlach

CytatO!
Naprawdę, objawiłeś w sobie talent pisarski!
Ja nie czekam już tylko na list, czy dalszą część historii!
Ja czekam na dobre opowiadanie w takim stylu!
Dzięki, chyba ze 3 dni to pisałem XDDD
Ale szczerze, to bardzo bym chciał napisać jakieś kyońskie opowiadania, właśnie coś a'la to. I nawet pomysłów mam sporo! Tylko nie mam za bardzo weny ani czasu się za to zabrać. Dlatego też tak strasznie długo zwlekam z listem :/
Cytat: 密豪 w Marzec 06, 2018, 20:13:46
Cytatni Gejów
xD
Cytat: Henryk Pruthenia w Marzec 06, 2018, 20:16:50
Cytat: 密豪 w Marzec 06, 2018, 20:13:46
Cytatni Gejów
xD
Też to zauważyłem, chciałem tak dla żartu się nawet zapytać, jak oni się rozmnażają, no ale mimo wszystko - za dobra praca, by nad nią dworować!
Zastanawiałem się właśnie czy i ile osób zobaczy ten smaczek xDDD Takie małe nawiązanie do forumowych dysput o homoseksualizmie (brakuje jeszcze plemienia Lewaków czczących boginię Równości i korwinistycznych Wysp Prawilnych :P)

Ale serio...
Będę miał tam na zachodnich rubieżach lud zwący się Ggey [g'ej]. Z ejektywnym g bo niby czemu nie
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Todsmer

Cytat: Borlach w Marzec 06, 2018, 20:31:15
Będę miał tam na zachodnich rubieżach lud zwący się Ggey [g'ej]. Z ejektywnym g bo niby czemu nie
O, widzę nawiązanie do Ghostera xD
  •  

Henryk Pruthenia

To czekam w takim razie na Twoją radosną twórczość!

A co do tej głoski, to nie ejektywna, a iniektywna, i nie [g'], a [ɠ].

Borlach

#51
CytatA co do tej głoski, to nie ejektywna, a iniektywna, i nie [g'], a [ɠ].
No właśnie czemu, nie może istnieć ejektywne g? Jak teraz sobie teraz próbuję to wydaje mi się że mogę spokojnie wypowiedzieć zarówno ejektywwne k jak i g
Na Wikipedii faktycznie niczego takiego nie ma, ale nie ma też ejektywnego b, jedynie p, a mówiłeś chyba kiedyś że neszszyjski ma coś takiego
CytatO, widzę nawiązanie do Ghostera xD
XDDDDD
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Henryk Pruthenia

Efekt na ucho jest podobny, w praktyce jednak przechodzi całkowicie w inny sposób - skądś się ta dźwięczność musiała wziąć!

Neszyjski ma właśnie spółgłoski iniektywne :)

Borlach

Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Pluur

#54
Borlach to jest genialne! Serio, bardzo dobrze napisane. Ale, żeby nie przesłodzić - serjo 10.000 ludzi idzie? Ile ma dojść do celu?
EDIT: Byłbym zapomniał - świetna mapa, też się do czegoś takiego przymierzałem, ale wymiękłem. Co do soundtracku, czemu pasta o SS? XD
  •  

Ghoster

  •  

Borlach

Cytat: Pluur w Marzec 06, 2018, 21:58:16
Borlach to jest genialne! Serio, bardzo dobrze napisane. Ale, żeby nie przesłodzić - serjo 10.000 ludzi idzie? Ile ma dojść do celu?
EDIT: Byłbym zapomniał - świetna mapa, też się do czegoś takiego przymierzałem, ale wymiękłem. Co do soundtracku, czemu pasta o SS? XD
Dzięki xD Serio, 10.000, z czego wojska jest tak z 4-4.5 tysie - taki średniej wielkości rzymski legion. W końcu ogromna operacja finansowana tak prywatnie jak i ze skarbnicy Imperium. Co do tego ile dojdzie... zależy gdzie :P Na pewno nie wszyscy. Wgl ten inkarnate jest całkiem niezły i łatwiejszy w obsłudze niż np gimp, tylko mógłby mieć więcej opcji, to nawet lepsze mapy by się dało zrobić.

Heh, a pasty o SS też słuchałem podczas pisania XD
I jeszcze jednaj pasty o Cejrowskim i butach z CCC
Cytat: Ghoster w Marzec 07, 2018, 08:51:30
[Ciach]
A to się do czego odnosi? Bo chyba nie łapię żartu
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Pluur

Cytat: Borlach w Marzec 07, 2018, 15:07:35
Cytat: Pluur w Marzec 06, 2018, 21:58:16
Borlach to jest genialne! Serio, bardzo dobrze napisane. Ale, żeby nie przesłodzić - serjo 10.000 ludzi idzie? Ile ma dojść do celu?
EDIT: Byłbym zapomniał - świetna mapa, też się do czegoś takiego przymierzałem, ale wymiękłem. Co do soundtracku, czemu pasta o SS? XD
Dzięki xD Serio, 10.000, z czego wojska jest tak z 4-4.5 tysie - taki średniej wielkości rzymski legion. W końcu ogromna operacja finansowana tak prywatnie jak i ze skarbnicy Imperium. Co do tego ile dojdzie... zależy gdzie :P Na pewno nie wszyscy.
Wg mnie mało prawdopodobne, 10.000 to jest od cholery ludzi, na tej pustyni 80% by umarło. Sahary Rzymianie nie przechodzili.
Cytat: BorlachWgl ten inkarnate jest całkiem niezły i łatwiejszy w obsłudze niż np gimp, tylko mógłby mieć więcej opcji, to nawet lepsze mapy by się dało zrobić.
Nauczysz? :(

Cytat: BorlachHeh, a pasty o SS też słuchałem podczas pisania XD
I jeszcze jednaj pasty o Cejrowskim i butach z CCC
A nie słucham tego.
  •  

Borlach

CytatWg mnie mało prawdopodobne, 10.000 to jest od cholery ludzi, na tej pustyni 80% by umarło. Sahary Rzymianie nie przechodzili.
W sumie to przechodzili :P A przynajmniej próbowali.
Poza tym z tych 10.000 do Talonbatu doszło jakieś plus minus 8 tysięcy, gdzie większość z nich zmarła podczas ostatniego odcinka podróży wzdłuż skraju Wielkiej Pustyni. Dopiero w następnym poście chciałem to opisać także spoiler XD A do tego ekspedycja szła jednak szlakiem handlowym, bardzo trudnym ale jednak uczęszczanym, a nie przez środek Pustyni.
Jeszcze nie, najgorsze przed nimi 
CytatNauczysz? :(
W zamian za naukę obsługi gimpa/fotoszopa :P Bo chciałbym zrobić np taką mapę jak ty dla Olsów ale nawet z tutorialem co wysłałeś mam problemu z ogarnięciem programu
Ale w sumie ten inkarnate nie jest trudny, ja się nauczyłem biorąc pustą mapę i najpierw eksperymentując klikając na każdą z opcji i sprawdzając co robi xD Po jakichś 15min zacząłem robić mapę


 
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Pluur

Cytat: Borlach w Marzec 10, 2018, 13:21:35
CytatWg mnie mało prawdopodobne, 10.000 to jest od cholery ludzi, na tej pustyni 80% by umarło. Sahary Rzymianie nie przechodzili.
W sumie to przechodzili :P A przynajmniej próbowali.
Poza tym z tych 10.000 do Talonbatu doszło jakieś plus minus 8 tysięcy, gdzie większość z nich zmarła podczas ostatniego odcinka podróży wzdłuż skraju Wielkiej Pustyni. Dopiero w następnym poście chciałem to opisać także spoiler XD A do tego ekspedycja szła jednak szlakiem handlowym, bardzo trudnym ale jednak uczęszczanym, a nie przez środek Pustyni.
Ciekawe... Nie wiedziałem o tym, jak widać też jakoś próbowano przechodzić w podobnych ilościach, więc zwracam honor.
Cytat: Borlach w Marzec 10, 2018, 13:21:35
CytatNauczysz? :(
W zamian za naukę obsługi gimpa/fotoszopa :P Bo chciałbym zrobić np taką mapę jak ty dla Olsów ale nawet z tutorialem co wysłałeś mam problemu z ogarnięciem programu
Ale w sumie ten inkarnate nie jest trudny, ja się nauczyłem biorąc pustą mapę i najpierw eksperymentując klikając na każdą z opcji i sprawdzając co robi xD Po jakichś 15min zacząłem robić mapę
O kurwa xD Ja ledwo co zrobiłem tą mapę, ale mogę Ci jakoś za tydzień pomódz.
  •