PYTANIE

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Listopad 03, 2011, 20:38:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

Henryk Pruthenia

Kto i z jakiego powodu zablokował konto Anastazji!? Nie dano nawet Jej się do czego odwołać, ani nie poinformowano o tym społeczności... Coś tu jest nie tak. Na prawdę bardzo nie tak. Nie rozumiem o co tu chodzi.
Inni chyba też. ;/

Mścisław Bożydar

Rasputin jest zadowolony z usunięca Anastazji...
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Henryk Pruthenia

Canis, ona chciała by się odwołać. Prosi albo o kontakt, albo o to, byś wszedł na czata.
Inni potwierdzą.
Czeka taaam.

Marta Tejler

No właśnie – kto zablokował klona Henryka?!
  •  

Henryk Pruthenia

Ech...
Marto Tejler, będąca mulit MKM, będąca kontem Ciupaka nie rozumiesz sytuacji.
Inni potwierdzą, że jesteśmy różni ludzie.

Mścisław Bożydar

Niniejszym ogłaszam iż wysnaję multikontosceptyzm... nie uznaję aby upotrzebicielka zwąca się ongiś Anastazją była klonem HP.
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Anastazja Nemo

Wszystkim osobom, które wstawiły się za niesprawiedliwe zablokowanie mnie na tym forum, chciałam serdecznie podziękować. Z miłą chęcią stawiłabym Wam po piwie :)
Walk the dark path
Sleep with angels
Call the past for help
Touch me with your love
And reveal to me my true name
  •  

Canis

Moment, kurna, co tu się stało pod moją nieobecność.

Powoli.
  •  

Henryk Pruthenia

Chodzi o to, że z tego co wiem, to Nemo miała zablokowane konto. Pisało jej, że została zbanowana na zawsze. Czy coś w ten budyń.

Mścisław Bożydar

Rewalucja.
Canis... weź zmień moda.
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Canis

To ciekawe. jjjj i to jego multi, które usunąłem... zbanowałem ich na IP. Czyżby Anastazja znalazła się w zakresie zbanowanego IP?
Jak mogło do tego dojść?
  •  

Mścisław Bożydar

może po sąsiedzku?
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Canis

Bo, przyznam się szczerze, mam dowody na to, że Nemo to nie jest czyjeś multi. Nie powiem jakie, ale alibi dość silne.
  •  

Henryk Pruthenia

A ja jestem pewien, że to nie multi.
Znam ją w realnym świecie przecież.
A jak się znalazła na tym forum?
Spytała mnie na gie gie, czy znam jakieś fajne
Odpowiedziałem: Conlanger. :D

Canis

No ma silne alibi. Co prawda wszystko da się podrobić, ale trzeba by nie lada sprytu, a i zdolności technicznych (choć Vilen jako fanboj KDE takie ma, no ale jemu by się chyba nie chciało takiej farsy z zerową wykrywalnością robić). Także wierzę.

Po prostu może ma zmienne IP i weszło w zakres tego, które zbanowałem. To mogło tak być. Przepraszam za problem.
  •