Witam!

Zaczęty przez Pixelator, Czerwiec 29, 2018, 20:33:25

Poprzedni wątek - Następny wątek

Pixelator

Cześć! Od dwóch lat tworzę własny conworld i żeby uczynić go bardziej kompletnym postanowiłem stworzyć do niego kilka ważniejszych języków. Przeszukując internet w poszukiwaniu wskazówek i tutoriali trafiłem na to forum.
  •  

Kazimierz

My również witamy!
Bardzo dobrze trafiłeś, tutaj napewno znajdziesz inspiracje i pomoc  :-)
  •  

Henryk Pruthenia

Cytat: Pixelator w Czerwiec 29, 2018, 20:33:25
Cześć! Od dwóch lat tworzę własny conworld i żeby uczynić go bardziej kompletnym postanowiłem stworzyć do niego kilka ważniejszych języków. Przeszukując internet w poszukiwaniu wskazówek i tutoriali trafiłem na to forum.
Witam!
Ciekaw jeśm jaki to conworld? Fantasy, czy realistyczny? Tak czy siak witam nowego użytkownika na forze!

커래얟쓰

Witamy witamy. Sam tu trafiłem z tego samego powodu. Nie zawiedziesz się. To forum to skarbnica wiedzy i pomysłów  :-)
  •  

Pixelator

Cytat: Henryk Pruthenia w Czerwiec 29, 2018, 20:51:19
Cytat: Pixelator w Czerwiec 29, 2018, 20:33:25
Cześć! Od dwóch lat tworzę własny conworld i żeby uczynić go bardziej kompletnym postanowiłem stworzyć do niego kilka ważniejszych języków. Przeszukując internet w poszukiwaniu wskazówek i tutoriali trafiłem na to forum.
Witam!
Ciekaw jeśm jaki to conworld? Fantasy, czy realistyczny? Tak czy siak witam nowego użytkownika na forze!

Jest to conworld fantasy, o technologii przypominającej tą z początków XIX wieku (przed rewolucją przemysłową) i kulturze przypominającej XVI wieczną (technologia rozwijała się szybciej od kultury, bo magia znacznie przyśpieszyła jej rozwój).
  •  

Henryk Pruthenia

No to czekam na szczegóły. Mamy tu oddzielny dział na takie rzeczy, więc jest tu miejsce na nowe projekty ;)

Pluur

  •