Autor Wątek: Przyi mek za dla czasu  (Przeczytany 1675 razy)

Offline Úlfurinn

• Magda Gessler
Odp: Przyi mek za dla czasu
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 18, 2018, 15:50:31 »
Okropne to są 3 strony tego tematu i to, że za każdym razem, kiedy wchodzę na konlangera z nadzieją przeczytania jakiejś ciekawostki okazuje się, że tylko w tym temacie pojawiły się nowe posty xD
Eee mnie bardziej męczy narzecze wysokopolskie

Mnie też xD

Offline Caraig

• [ˈkaɾɪɣ]
  • Moderatór
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 18, 2018, 16:54:07 »
Okropne to są 3 strony tego tematu i to, że za każdym razem, kiedy wchodzę na konlangera z nadzieją przeczytania jakiejś ciekawostki okazuje się, że tylko w tym temacie pojawiły się nowe posty xD
Eee mnie bardziej męczy narzecze wysokopolskie

Mnie też xD

No ale poloniok to juź dawno nic nie pisał przecież.

Offline Kazimierz

« Odpowiedź #47 dnia: Październik 18, 2018, 19:02:50 »
Ja tam lubiłem polonioka. Może i te jego propozycje były denne, ale zawsze rozpoczynały dyskusję, z której wynikało dużo więcej lepszych pomysłów i coś się przynajmniej działo w tym wątku.

Offline spitygniew

• Uspołecznione zwierzę.
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 21, 2018, 16:52:07 »
Ale z drugiej strony połowa postów polonioka to były pytania o podstawowe rzeczy w polskim, których zapomniał przez lata w rajchu, więc może to i dobrze...

W ogóle uważam, że za bardzo na tym forum widoczne są rzeczy takie jak wzmiankowane, czy niniejszy temat. Razem z tymi wszystkimi prośbami o tatuaż czy pomocy w magisterce powinny iść do jakiejś osobnej dupnicy z pytaniami o pierdoły, bo kto wie, ile ostatni zastój zawdzięcza temu, że potencjalni rigczowi użytkownicy zrezygnowali z założenia konta widząc takie coś...
P.S. To prawda.

Offline Henryk Pruthenia

• Der Untermenschenbändiger
  • Moderatór
  • Pieśń Arjów!
    • Mój konlangerski dorobek
  • Konlangi: Ziemskie, Kyońskie, Adnackie; autor neszszszczyzny
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 21, 2018, 19:26:14 »
Ale z drugiej strony połowa postów polonioka to były pytania o podstawowe rzeczy w polskim, których zapomniał przez lata w rajchu, więc może to i dobrze...

W ogóle uważam, że za bardzo na tym forum widoczne są rzeczy takie jak wzmiankowane, czy niniejszy temat. Razem z tymi wszystkimi prośbami o tatuaż czy pomocy w magisterce powinny iść do jakiejś osobnej dupnicy z pytaniami o pierdoły, bo kto wie, ile ostatni zastój zawdzięcza temu, że potencjalni rigczowi użytkownicy zrezygnowali z założenia konta widząc takie coś...
Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że Ty byś nie podołał wymyślonym przez siebie kryteriom?
Dla mnie i dużej części fora (kto się zgadza łapkapochwalisz w górę XD) jesteś anachronizmem z czasów, gdy na forum był modny trollo-śmieszkizmowy kontent i sposób odnoszenia się do innych. Naprawdę, jako inny powinieneś się tu wypowiadać na ten temat.

Każdy stary użytkowników znalazł jakieś swoje <pole>, w którym działa. Każdy. Z jednym wyjątkiem.
Nie no, serjo, trzeba mieć niezłe klapki na oczach, by pouczać innych będąc największym spamerem fora XD. NIE MOGIĘ, NO TRZYMEJCIE MIĘ

Offline spitygniew

• Uspołecznione zwierzę.
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 21, 2018, 20:17:16 »
O, czyli wypełniłem niszę po Ciupaku? xD
P.S. To prawda.

Offline render

« Odpowiedź #51 dnia: Październik 25, 2018, 11:40:06 »
No to def. Koniec tematu, dzięki za zdania.

Offline Spiritus

« Odpowiedź #52 dnia: Październik 25, 2018, 22:14:05 »
Ech nie ma to jak drama w tym wyniosłym i czcigodnym przybytku, jakim jest PFJ - niszowej stronce, na której piszą sobie ludzie, którzy każdodziennie po długich rozmyślaniach na klozecie zbiegają po schodach i zamykają się w swoich piwnicach, aby podzielić się, jak będzie brzmiało w ich języku słowo na chlor, albo przewertować w szaleńczym zapale internetowe słowniki etymologiczne w poszukiwaniu zaginionego leksemu w gegijskim albańskim. Zaprawdę, trzeba bronić czystości tego pięknego, pradawnego boru leśnych nimf.
QVIS·SVM