Przyi mek za dla czasu

Zaczęty przez render, Sierpień 02, 2018, 11:44:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

Úlfurinn

Cytat: Vaylor w Październik 18, 2018, 00:45:03
Cytat: Úlfurinn w Październik 17, 2018, 22:34:10
Okropne to są 3 strony tego tematu i to, że za każdym razem, kiedy wchodzę na konlangera z nadzieją przeczytania jakiejś ciekawostki okazuje się, że tylko w tym temacie pojawiły się nowe posty xD
Eee mnie bardziej męczy narzecze wysokopolskie

Mnie też xD
smrt zidum
  •  

Caraig

Cytat: Úlfurinn w Październik 18, 2018, 15:50:31
Cytat: Vaylor w Październik 18, 2018, 00:45:03
Cytat: Úlfurinn w Październik 17, 2018, 22:34:10
Okropne to są 3 strony tego tematu i to, że za każdym razem, kiedy wchodzę na konlangera z nadzieją przeczytania jakiejś ciekawostki okazuje się, że tylko w tym temacie pojawiły się nowe posty xD
Eee mnie bardziej męczy narzecze wysokopolskie

Mnie też xD

No ale poloniok to juź dawno nic nie pisał przecież.
  •  

Kazimierz

Ja tam lubiłem polonioka. Może i te jego propozycje były denne, ale zawsze rozpoczynały dyskusję, z której wynikało dużo więcej lepszych pomysłów i coś się przynajmniej działo w tym wątku.
  •  

spitygniew

Ale z drugiej strony połowa postów polonioka to były pytania o podstawowe rzeczy w polskim, których zapomniał przez lata w rajchu, więc może to i dobrze...

W ogóle uważam, że za bardzo na tym forum widoczne są rzeczy takie jak wzmiankowane, czy niniejszy temat. Razem z tymi wszystkimi prośbami o tatuaż czy pomocy w magisterce powinny iść do jakiejś osobnej dupnicy z pytaniami o pierdoły, bo kto wie, ile ostatni zastój zawdzięcza temu, że potencjalni rigczowi użytkownicy zrezygnowali z założenia konta widząc takie coś...
P.S. To prawda.
  •  

Henryk Pruthenia

Cytat: spitygniew w Październik 21, 2018, 16:52:07
Ale z drugiej strony połowa postów polonioka to były pytania o podstawowe rzeczy w polskim, których zapomniał przez lata w rajchu, więc może to i dobrze...

W ogóle uważam, że za bardzo na tym forum widoczne są rzeczy takie jak wzmiankowane, czy niniejszy temat. Razem z tymi wszystkimi prośbami o tatuaż czy pomocy w magisterce powinny iść do jakiejś osobnej dupnicy z pytaniami o pierdoły, bo kto wie, ile ostatni zastój zawdzięcza temu, że potencjalni rigczowi użytkownicy zrezygnowali z założenia konta widząc takie coś...
Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że Ty byś nie podołał wymyślonym przez siebie kryteriom?
Dla mnie i dużej części fora (kto się zgadza łapkapochwalisz w górę XD) jesteś anachronizmem z czasów, gdy na forum był modny trollo-śmieszkizmowy kontent i sposób odnoszenia się do innych. Naprawdę, jako inny powinieneś się tu wypowiadać na ten temat.

Każdy stary użytkowników znalazł jakieś swoje <pole>, w którym działa. Każdy. Z jednym wyjątkiem.
Nie no, serjo, trzeba mieć niezłe klapki na oczach, by pouczać innych będąc największym spamerem fora XD. NIE MOGIĘ, NO TRZYMEJCIE MIĘ

spitygniew

O, czyli wypełniłem niszę po Ciupaku? xD
P.S. To prawda.
  •  

render

No to def. Koniec tematu, dzięki za zdania.
  •  

Spiritus

Ech nie ma to jak drama w tym wyniosłym i czcigodnym przybytku, jakim jest PFJ - niszowej stronce, na której piszą sobie ludzie, którzy każdodziennie po długich rozmyślaniach na klozecie zbiegają po schodach i zamykają się w swoich piwnicach, aby podzielić się, jak będzie brzmiało w ich języku słowo na chlor, albo przewertować w szaleńczym zapale internetowe słowniki etymologiczne w poszukiwaniu zaginionego leksemu w gegijskim albańskim. Zaprawdę, trzeba bronić czystości tego pięknego, pradawnego boru leśnych nimf.
  •