Co nie działa po aktualizacji forum i wiki

Zaczęty przez Todsmer, Listopad 08, 2018, 19:44:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

Todsmer

Czesć, proszę o zgłaszanie niedziałających elementów :)
Albo czegos, co się zmieniło, jak na przykład czcionka.
  •  

Kazimierz

  •  

Henryk Pruthenia

Pochwalisze
Domyślne zamknięcie szybkiej odpowiedzi i brak możliwości zamienienia tego.

Henryk Pruthenia

Wieczne "nowe wiadomości" w Najdawniejszym Aerze.

Todsmer

Cytat: Henryk Pruthenia w Listopad 08, 2018, 19:51:01
Domyślne zamknięcie szybkiej odpowiedzi i brak możliwości zamienienia tego.
Możesz sobie włączyć w ustawieniach.
  •  

Kazimierz

Cytat: Henryk Pruthenia w Listopad 08, 2018, 19:53:32
Wieczne "nowe wiadomości" w Najdawniejszym Aerze.
Ano. Też to mam.
Plus ewidentnie coś jest nie tak ze spojlerami.
  •  

Todsmer

Cytat: Henryk Pruthenia w Listopad 08, 2018, 19:53:32
Wieczne "nowe wiadomości" w Najdawniejszym Aerze.
No mi też się pojawia. Którys wątek konkretnie?
  •  

Kazimierz

  •  

Henryk Pruthenia

Żaden konkretny. Ot, taki błąd. Ciasteczka?

Henryk Pruthenia

Da się wymusić, by na telefonie wiki wyświetlała się po staremu?
Jakakolwiek bardziej skomplikowana edycja staje się z poziomu telefonu askuteczna, np. teraz wywalam te boty i ke blokuję, i przez to, że robię to przez telefon leci to strasznie topienie.

Todsmer

Specjalnie ustawiłem styl responsywny dla mobilek, ale jak chcesz domyslny styl desktopowy, przewijasz na dół i klikasz Standardowy :)
  •  

Henryk Pruthenia

Hmmm, jeżeli to tak ma wyglądać, to jednak wracam do swojego starego pomysłu i wyprowadzam się z naszej wiki. Połową rzeczy zarządzam z poziomu telefonu, a bawienie się w zjeżdżanie na sam dół długich stron to zabawa nie dla mnie po prostu.

I po tym, jak wygląda wiki na telefonie dziwię się, że w ogóle chciałeś to zmienić. Brak połowy opcji, dziwota!

Todsmer

Na pewno będę to przekonfigurowywał, no jak się nie podoba to zawsze można cofnąć zmiany :)
  •  

Henryk Pruthenia

To lepiej cofnąć, bo mobilne wiki nie posiada nawet kategorii, nie mówiąc o wyglądzie tabelek.
To czekam!

Kazimierz

Cytat: Henryk Pruthenia w Listopad 08, 2018, 21:56:59
Hmmm, jeżeli to tak ma wyglądać, to jednak wracam do swojego starego pomysłu i wyprowadzam się z naszej wiki. Połową rzeczy zarządzam z poziomu telefonu, a bawienie się w zjeżdżanie na sam dół długich stron to zabawa nie dla mnie po prostu.

I po tym, jak wygląda wiki na telefonie dziwię się, że w ogóle chciałeś to zmienić. Brak połowy opcji, dziwota!
Przecież nie trzeba za każdym razem przełączać. Raz wystarczy. Ale zgadzam się, mobilna wersja to gówno, zarówno jeżeli chodzi o funkcjonalność jak i wygląd. Brak jej uważałem właśnie za wyższość naszej wiki nad wikipedją.
  •