Nowy gość

Zaczęty przez XML12345678, Grudzień 31, 2018, 10:42:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

XML12345678

A wiec tak: na forum trafiłem jakiś tydzień, może 10 dni temu i nie ukrywam, byłem całkiem mocno zaskoczony tym, że mimo wszystko niszowe hobby jakim jest językotwórstwo doczekało się polskiego forum, dodatkowo, wcale nie martwego, więc postanowiłem dołączyć. Na razie żadnych specjalnie rozbudowanych języków nie stworzyłem, ale jak coś zrobię, wstawię na pewno ;)
Dodam jeszcze, że różne proste szyfry czy światy zacząłem wymyślać, gdy miałem może 10, 12 lat, to jest 10 lat temu, a jednak niczego ciekawego przez ten czas nie stworzyłem, ale, jak już mówiłem, jak coś zrobię na pewno wrzucę.
  •  

Τόλας

Witay, przybyszu, na placu boiu.

Te literki w Twym sobomianie niosą iakowéś taiemné znaczenié, chroniącé właściciela przed upiorami błąkaiącymi się po forze, czy wybrałeś ie iéno, aby ładnie wyglądały?
  •  

Henryk Pruthenia

Witam na forze!

Aprjoryk, czy aposterjoryk to będzie bardziéj?

XML12345678

Cytat: Henryk Pruthenia w Grudzień 31, 2018, 18:59:49
Witam na forze!

Aprjoryk, czy aposterjoryk to będzie bardziéj?

Raczej aprioryk ale kto wie :D
  •  

Kazimierz

To ja się również dołączam do powitania. Obyś został u nas na dłużej!

Jak chcesz, możesz dołączyć na naszeho Dyskorda, gdzie można prowadzić luźniejsze rozmowy niż na forze.
  •  

커래얟쓰

Witamy witamy, czytaj kształć się twórz! Jak my wszyscy tutaj. Mam nadzieję ze się tu zadomowisz  :)

Cytat: XML12345678 w Grudzień 31, 2018, 10:42:26
A wiec tak: na forum trafiłem jakiś tydzień, może 10 dni temu i nie ukrywam, byłem całkiem mocno zaskoczony tym, że mimo wszystko niszowe hobby jakim jest językotwórstwo doczekało się polskiego forum, dodatkowo, wcale nie martwego, więc postanowiłem dołączyć.

Też mnie to na początku zdziwiło :)
  •  

Borlach

A to i ja powitam nowego użytkownika! Witamy na forum xD
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

spitygniew

P.S. To prawda.
  •