Co nie działa po aktualizacji forum i wiki

Zaczęty przez Todsmer, Listopad 08, 2018, 19:44:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kazimierz

#45
Znowu mam tylko mobilną wersję wiki.
EDIT:Nieważne, jednak udało się zmienić.
  •  

Henryk Pruthenia

System logowania na wiki całkowicie padł. Czasami człowiek jest zalogowany na jednej karcie, ale kliknie w drugą, gdzie już nie jest. Chcesz tam się zalogować? Wywala Cię.

Tak samo jak już coś napiszesz, to nigdy niczego nie zapisuje za pierwszym razem. Fakt, zazwyczaj już za drugim Ci się uda, ale wiki zmieniła się z fajnego miejsca, gdzie można wszystko fajnie opisać, w miejsce, gdzie każda zmiana czy drobna edycja to wiele wiele bezproduktywnej pracy i klikania śmiesznych rzeczy i kombinowania pod górę.

Ja wiem, że ludzie mają swoje prywatne życie, ale jeżeli tak to będzie dalej wyglądało, to ja osobiście będę się wynosił z wiki, a też przez to z wieloma rzeczami z forum na coś własnego.

커래얟쓰

Nie wiem czy ktoś to pisał czy nie, ale wysłane wiadomości prywatne nie zapisują się
  •  

Spiritus

Bo trzeba kliknąć guzik do zapisania wiadomości.
  •  

Canis

Cytat: 커래얟쓰 w Grudzień 29, 2018, 19:22:35
Nie wiem czy ktoś to pisał czy nie, ale wysłane wiadomości prywatne nie zapisują się
To nie bug, to feature.
  •  

커래얟쓰

  •  

Henryk Pruthenia

Czy da się cofnąć wszystkie zmiany na wiki, jakie wprowadziłeś, Todsmerze?

To, co się dzieje obecnie z wiki to kpina - za każdym razem wywala błędy, zapisanie strony, czy poprawa literówki zajmuje teraz nawet kwadrans, w zależności od tego, czy jaśnie strona chce się zapisać, czy nie. Wiem, że nie używasz wiki, ale nam to naprawdę przeszkadza.

Reforma wiki jest całkowicie nieudana, nie została wprowadzona żadna nowa funkcja, a zostało upośledzonych większość starych. Wnioskuję zatem o przywrócenie stanu wcześniejszego.

Henryk Pruthenia

Hehe.
Jeżeli otworzy się za dużo kart na wiki, to wyskakuje zabójczy błąd - wiki uznaje Cię za niezalogowanego (co  nie przeszkadza być zalogowanym na reszcie kart), ale nie da się zalogować ponownie, bo jesteś przecież zalogowany.
Ale nie jesteś zalogowany.