Pomocy!

Zaczęty przez autox3, Styczeń 06, 2013, 23:07:10

Poprzedni wątek - Następny wątek

autox3

Ok,więc tak:proszę o pomoc w napisaniu języka,bo nie mam natchnienia więc proszę o jakąś radę! Może napisałby ktoś ze mną język? Wiem że mam 3 języki ale nie wiem czy są dobre?
  •  

żuwaczky

Publikuj. Zobaczymy.
  •  

autox3

  •  

Pingǐno

Ależ opublikuj, Zawadzki ma rację. :P
Opublikuj, powiemy, co jest nie tak, a co tak.
  •  

autox3

Ok,ale opublikuje to jutro.
  •  

spitygniew

Zapowiada się beka.
P.S. To prawda.
  •  

Aureliusz Chmielewski

Ja z własnego doświadczenia wiem, że nie ma co robić języków pochopnie. Zazwyczaj ustalałem wszystko w jeden dzień i po tygodniu mi się nudziło. Teraz się nawróciłem i tworzę języki dokładne i długo xD Wtedy jest większa zajawka, a tym bardziej satysfakcja, gdy jesteś w stanie mówić w swoim języku.
The n-word
  •  

Pingǐno

CytatWtedy jest większa zajawka, a tym bardziej satysfakcja, gdy jesteś w stanie mówić w swoim języku.

Ja tworzyłem pewien język przez parę miesięcy i nic w nim nie potrafiłem powiedzieć. ;P Więc... Kaźdy ma chyba inaczej.
  •  

1ab5o

ja też proszę o pomoc w napisaniu języka, ponieważ nie mam ani jednego języka a ta nazwa którą mam w konlangach to nazwa języka który chcę zrobic
Nie czytaj tego podpisu! Przeczytałeś?! Cóż, mówi się trudno i żyje się dalej...
  •  

Pingǐno

Nie rozumiem, co w tym takiego trudnego zajrzeć tu: http://jezykotw.webd.pl/wiki/J%C4%99zykotw%C3%B3rstwo , w "Sposób tworzenia" i przeczytać, posługując się tymi pomocami.
  •