Conlangerowy Spis Ludności 2012

Zaczęty przez skomand, Styczeń 29, 2012, 10:24:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

Silmethúlë

Środa, ok 21:00 w Amore, szukaj Silmetha albo Benka (damn, jak ja mogłem dopuścić do tego, ze na klubowych część ludzi do mnie po imieniu mówi...? :P), oba powinny zadziałać.

Co do Pauliny i Thara - po dalszym researchu stwierdzam, ze oboje kojarzę, choć nie znam jakoś bardzo mocno. I tę pierwszą widuję częściej, jeśli myślę o właściwej osobie.
  •  

Alfrún Trollsdóttir

Roger. Odmelduję się jak tylko znajdę czas i wejście do Amore.
Kiedy ktoś pyta cię o religię i poglądy polityczne - udaj że nie mówisz w jego języku. Nigdy nie wiesz, kiedy zacznie się pogrom ruchu miłośników truskawek.

<a href="http://trollsdottir.wordpress.com">Trolls love coldness</a>
  •  

spitygniew

#32
Dobra rada dla Alfrún - manifstowanie swojego jarania się pogaństwem, średniowieczem, Wikingami i Asgardem w co drugim poście jest kiczowate i robi wrażenie kindermetala. Ja sam się tym fascynuję, nawet na starym form miałem krzyż celtycki na awatarze (i nie, nie przywróciłem go tu z powodu konotacji nazstowskiej, zresztą długo nie wiedziałem co mam za symbol, uważałem ten znak faszystów za taki celownik...) , ale jednak co za dużo to niezdrowo.

Nick:  spitygniew
Imię i nazwisko: Paweł Edwardowicz Paliga von Lippenstift
Wiek: 20 lat, 9 miesięcy i 24 dni
Płeć: męska
Kolor włosów: ciemny
Ważniejsze konlangi: nanga, zachodniołużycki (heh, piszę to od roku, ale w tym ta lista się wydłuży, obiecuję)
Języki naturalne: polski (rodzimy), angielski (biernie), węgierski, niemiecki, serbskochorwacki (mniej lub bardzej)
Zainteresowania: językoznawstwo, filozofia, historia, religie i antropologia, paranauka, astrofizyka (ale z ciekawością chłonę praktycznie wszysko z wyjątkiem chemii - sam nie wiem czemu ;p)
Ulubiony gatunek muzyczny: szeroko pojęty rock, folk celtycki, klasyka
Światopogląd: agnostyk
Ideologia polityczna: najbliżej chyba do socjalliberalizmu, ale nie dogmatycznego (pro-life!)
P.S. To prawda.
  •  

Silmethúlë

Nick:  Silmeth
Imię i nazwisko: Benedykt i Jaworski
Wiek: 20 lat, 10 miesięcy i 10 dni
Płeć: męska
Kolor włosów: bardziej ciemny niż jasny
Ważniejsze konlangi: brak, rly
Języki naturalne: polski (rodzimy), angielski, czeski, biernie: słowacki, wszystkie ruskie, po n latach nauki niemieckiego jakoś  w nim też się dogadam
Zainteresowania: inżynieryjne (elektronika, trochę mechanika, szerokopojęte urządzenia liczące i programowalne...), astrofizyka (choć bardziej fizyka niż astro), lingwistyka, prawo (szczególnie autorskie) w Internecie, trochę historia (szczególnie I RP i wczesne średniowiecze - choć fanatykiem i wielkim znawcą nie jestem)
Ulubiony gatunek muzyczny: folk, poezja śpiewana, folk, folk metal, folk, poezja śpiewana, rock, folk, poezja śpiewana... może jeszcze czasem power metal i podobne
Religia: agnostyk z odchyłami pogańskimi (uważam, że powinno się kultytować swoje rodzime religie, ale jako że w bogów nie wierzę, to bardziej na zasadzie tradycji niż religii)
Ideologia polityczna: nie mam zielonego pojęcia, nie umiem się określić. Choć socjalliberalizm jest chyba najbliżej.
  •  

Alfrún Trollsdóttir

Spitygniew: Dzięki za zwrócenie mi uwagi. Postaram się stonować.
Kiedy ktoś pyta cię o religię i poglądy polityczne - udaj że nie mówisz w jego języku. Nigdy nie wiesz, kiedy zacznie się pogrom ruchu miłośników truskawek.

<a href="http://trollsdottir.wordpress.com">Trolls love coldness</a>
  •  

spitygniew

CytatImię i nazwisko: Benedykt i Jaworski
A-ha! Masz już zaproszenie na Fejsie.
Cytattrochę historia (szczególnie I RP i wczesne średniowiecze - choć fanatykiem i wielkim znawcą nie jestem)
Hm, u mnie jeśł chodzi o zakres to ciężko powiedzieć - niby uwiebiam klimat średniowiecza, ale jak przychodzi do czytania, to w sumie rozdziały o nim czytam z mniejszym zanteresowaniem niż np. XIX wiek (którego duch mi nie podpada)
CytatUlubiony gatunek muzyczny: folk, poezja śpiewana, folk, folk metal, folk, poezja śpiewana, rock, folk, poezja śpiewana... może jeszcze czasem power metal i podobne
Zapomniałeś o folk-rocku.
CytatReligia: agnostyk z odchyłami pogańskimi (uważam, że powinno się kultytować swoje rodzime religie, ale jako że w bogów nie wierzę, to bardziej na zasadzie tradycji niż religii)
Heh, ja mam podobnie, nawet chciałem się zapisać kiedyś do jakiegoś rodzimowerczego kościoła, ale uznałem, że wyglądałbym tam jak osoba która chodzi do kościoła bo tak wypada albo żeby pochwalić się torebką ;p
P.S. To prawda.
  •  

Feles

Cytatastrofizyka (ale z ciekawością chłonę praktycznie wszysko z wyjątkiem chemii - sam nie wiem czemu ;p)
A C2H5OH? :-P

CytatHm, u mnie jeśł chodzi o zakres to ciężko powiedzieć - niby uwiebiam klimat średniowiecza, ale jak przychodzi do czytania, to w sumie rozdziały o nim czytam z mniejszym zanteresowaniem niż np. XIX wiek (którego duch mi nie podpada)
I u mnie!
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Silmethúlë

W sumie, szczerze mówiąc, co do historii mam podobnie. Ostatnio wciągnąłem cholernie dużo o niewolnictwie w Stanach, czyli wiek XIX. Również prawa autorskie, czyli okres XVIII-XX w. Jeśli chodzi o wczesne średniowiecze, to bardziej niż opracowania historyczne, wolę opisy tego, co dziś się dzieje w odtwórstwie.

Do chemii jakoś tez się zraziłem i jej nie trawię, choć Feles ma racje, C2H5OH wciągam ostatnio w zbyt dużych ilościach.
  •  

Anastazja Nemo

#38
Nick: Anastazja Nemo
Imię i nazwisko: Czy to ważne!?
Wiek: jeszcze 18 lat
Płeć: kobieta oczywiście
Kolor włosów: niezidentyfikowany....nienawidzę swoich włosów!
Ważniejsze konlangi: nie ogarniam napiszę w wakacje ^^
Zainteresowania: muzyka, książki, pisanie, fotografia, języki, archiwistyka, matematyka, chemia ( po maturze wiele planuję więc może jeszcze coś dodam)
Ulubiony gatunek muzyczny: wszelkie gatunki metalu, gotyk, rock, niezidentyfikowane gatunki, wszystko to co kocham....
Religia: agnostyczka ( wychowana w katolickiej rodzinie)
Ideologia polityczna: do szczęścia mi nie potrzebna, ale w kraju przydała by się twarda ręka do rządzenia....

Cytat: Alfrún Trollsdóttir w Luty 09, 2012, 19:27:33
To był cytat z kabaretu Dudek.
We własnym wyglądzie lubię najbardziej trzy rzeczy: (w tej kolejności):
1. złote włosy jak u Siv (jak to określa jedno przygarnięte dziecko)
2. Oczy błękitne jak Bałtyk w jasny dzień
3. Figura Walkirii (chodzi o termoizolację, refleksja w związku z piękną, arktyczną zimą tego roku)

I nie, nie jestem neonazistką. Ja po prostu uważam, że to co u mnie ładne jest ładne wogóle. A to co u mnie brzydkie nie jest tak naprawdę brzydkie. Tylko innym się wydaje. Prosta logika, prawda?


Przynajmniej nie ma tu niskiej samooceny pani ^^ dwa wielkie ++
Choć przyznam się, że ja taką niestety mam.
Walk the dark path
Sleep with angels
Call the past for help
Touch me with your love
And reveal to me my true name
  •  

Vilène

Cytat: Anastazja Nemo w Luty 11, 2012, 20:51:43
Przynajmniej nie ma tu niskiej samooceny pani ^^ dwa wielkie ++
Choć przyznam się, że ja taką niestety mam.
Pocieszę cię, że masz i tak wyższą od mnie.
  •  

varpho :Ɔ(X)И4M:

#40
Nick: varpho [ v a r f ɔ ] :Ɔ(X)И4M:
Imię i nazwisko: Шимон Павляс
Wiek: 25+
Płeć: XY
Kolor włosów: długie
Ważniejsze konlangi: niezmiennie sufisanto. pozostałe pomysły wcielę w życie załatwiwszy pewne sprawy w życiu pozasieciowym ;)
Zainteresowania: językoznawstwo, religioznawstwo, weksylologia, heraldyka, grafika wektorowa [projektowanie lóg]
Ulubiony gatunek muzyczny: głównie metal [w tym folkmetal, progmetal etc.]
Religia: chrześcijańska; wyznanie: augsburskie, czyli luteranin ∈ ewangelik ∈ protestant
Ideologia polityczna: soclib [nie KoLiber], WOW [nieJOW]
K̥elHä wet̥ei ʕaK̥un kähla k̥aλai palhʌ-k̥ʌ na wetä
śa da ʔa-k̥ʌ ʔeja ʔälä ja-k̥o pele t̥uba wete
Ѫ=♥ | Я←Ѧ
  •  


spitygniew

P.S. To prawda.
  •  

Alfrún Trollsdóttir

Cytat: Anastazja Nemo w Luty 11, 2012, 20:51:43

Cytat: Alfrún Trollsdóttir w Luty 09, 2012, 19:27:33
To był cytat z kabaretu Dudek.
We własnym wyglądzie lubię najbardziej trzy rzeczy: (w tej kolejności):
1. złote włosy jak u Siv (jak to określa jedno przygarnięte dziecko)
2. Oczy błękitne jak Bałtyk w jasny dzień
3. Figura Walkirii (chodzi o termoizolację, refleksja w związku z piękną, arktyczną zimą tego roku)

I nie, nie jestem neonazistką. Ja po prostu uważam, że to co u mnie ładne jest ładne wogóle. A to co u mnie brzydkie nie jest tak naprawdę brzydkie. Tylko innym się wydaje. Prosta logika, prawda?


Przynajmniej nie ma tu niskiej samooceny pani ^^ dwa wielkie ++
Choć przyznam się, że ja taką niestety mam.

Jakiś mądry człek napisał - bylebył konsekwentnie się kłamał, takim się staniesz.
Skłam pewność siebie, a kiedyś zapomnisz o niepewności. Przy dużej nadwadze potrzebna jest duża doza dystansu. A skoro nie można ich mieć do tramwajów w Pyrlandii, zostaje mi tylko stoicyzm w stosunku do siebie  ;-D
Kiedy ktoś pyta cię o religię i poglądy polityczne - udaj że nie mówisz w jego języku. Nigdy nie wiesz, kiedy zacznie się pogrom ruchu miłośników truskawek.

<a href="http://trollsdottir.wordpress.com">Trolls love coldness</a>
  •  

varpho :Ɔ(X)И4M:

Cytat: spitygniew w Luty 12, 2012, 11:45:31
Cytat: varpho :Ɔ(X)И4M: w Luty 11, 2012, 23:23:06
Ideologia polityczna: soclib
Piąty!

czyli koło poselskie możemy spokojnie zakładać. ;D


Cytat: Toivo w Luty 11, 2012, 23:24:50
Cytat: varpho :Ɔ(X)И4M: w Luty 11, 2012, 23:23:06
WOW [nieJOW]
?

denerwuje mnie traktowanie projektu jednomandatowych okręgów wyborczych jako leku na całe zło polskiej polityki. przyznaję, że obecne upartyjnienie może kogoś mierzić, ale system JOW jest niesprawiedliwy. bo może sprawić, że duża siła polityczna, która jednak ma bardzo równomiernie terytorialnie rozłożone poparcie [tzn. w żadnym okręgu nie stanowi większości] może przegrać [podobna sytuacja była niedawno w UK] z jakimiś małymi partyjkami, które akurat w jakimś miejscu mają wielu zwolenników, lub np. jakiemuś regionalnemu oligarsze i jedynemu żywicielowi [znaczy pracodawcy] okręgu zamarzy się kariera polityczna, a większość jego pracowników nań zagłosuje...

aha, wprawdzie jestem za decentralizacją państwa i silną rolą regionów, ale nie na poziomie okręgów.
K̥elHä wet̥ei ʕaK̥un kähla k̥aλai palhʌ-k̥ʌ na wetä
śa da ʔa-k̥ʌ ʔeja ʔälä ja-k̥o pele t̥uba wete
Ѫ=♥ | Я←Ѧ
  •