Uwagi techniczne

Zaczęty przez Toivo, Luty 21, 2012, 19:33:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

Dynozaur

Też to zauważyłem. I żądam przywrócenia.

Nieznana czynność nie jest społecznie szkodliwa! Nieznana czynność prawem, nie towarem! PEACE & LOVE & NIEZNANA CZYNNOŚĆ!
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  
    Pochwalone przez: Obcy

Obcy

Nie mogę sprawdzić pochwał na swoim profilu, tylko mnie przekierowuje na tę samą stronę profilu.
  •  

Kazimierz

Nie tylko ty. Ogólnie od jakiegoś czasu nie działają pochwalisze i pomożesze :(
  •  

spitygniew

Czy tylko mnie regularnie ta strona, i tylko ta, wypada z pamięci przeglądarki na telefonie?
P.S. To prawda.
  •  

Τόλας

Teraz można sobie przeglądać profile użytkowników nie będąc zalogowanym. Ktoś może coś z tym zrobić? Bardzo mi się to nie podoba.
  •  

Canis

  •  

Obcy

Uciekinierzy nie mogą oglądać spojlerów. Bardzo sprytnie ktoś (wiadomo, że HP) to urządził...
  •  

Henryk Pruthenia

Wybacz, ale nie zrobiłem tego. Gdybym mógł nawet, też bym nie zrobił. Coś ciekawego powiem: Jestem przeciwko tej randze dla osób, które uciekły przedtem, bowiem prawo nie powinno działać wstecz.

Poza tym sądzę, że obce to
Spoiler
hje hje hje
[Zamknij]
.

Caraig

Cytat: Obcy w Grudzień 25, 2018, 14:39:57
Uciekinierzy nie mogą oglądać spojlerów. Bardzo sprytnie ktoś (wiadomo, że HP) to urządził...

No popatrz, to zupełnie tak, jakbyś odszedł z forum i usunął konto.
  •  

spitygniew

Ponawiam pytanie - czemu do kurwy nędzy moderatorem jest osoba nie kryjąca swojej nienawiści do innych użytkowników?!
P.S. To prawda.

커래얟쓰

Cytat: spitygniew w Grudzień 27, 2018, 19:35:15
Ponawiam pytanie - czemu do kurwy nędzy moderatorem jest osoba nie kryjąca swojej nienawiści do innych użytkowników?!

Bo gdyby moderatorami miały być tylko bezstronne nieszkodliwe i światopoglądowo neutralne w swym fachu osoby szybko by się okazało że byłbym jedynym moderatorem xD
Takie czasem odnoszę wrażenie :P
  •  

spitygniew

No nie, neo pierdol, że ja, Todsmer czy nawet Dynozaur afiszują się z taką pogardą dla konkretnych użytkowników.
P.S. To prawda.
  •  

CookieMonster93

Cóż się stało z tym, że nie mogę zapisać o ani x w nawiasie kwadratowym? Jak mogę je zapisać, żeby były w tych nawiasach bez spacji?
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Henryk Pruthenia

  • sdsdsd
  • sdsdds
    O ja pierniczę, wreszcie normalna punktacja!

    Niech Todsmer zmieni to po prostu, żeby [x ] oraz [o ] unormalniały się. No i też fajnie by było, gdyby dało się dodać funkcję niekodowania.

Kazimierz

#479
Przecież można wrzucić w  [nobbc]  [/nobbc].

EDIT: style tabel nadal nie działają.