Autor Wątek: Uwagi techniczne  (Przeczytany 70514 razy)

Offline Dynozaur

• Audytor w: Komisja Ustalania Nazw Miejscowości
  • Pochwalisze: 158 razy
  • Wiecznie obserwowany
Odp: Uwagi techniczne
« Odpowiedź #525 dnia: Luty 08, 2020, 11:12:34 »
Nie mogę edytować n.p. tego posta, bo "przekracza limit 20000 znaków" (kiedy go pisałem musiał taki limit jeszcze nie obowiązywać, skoro udało mi się go wrzucić).

W ogóle, nie widzę sensu wprowadzania takiego limitu. Jeśli ktoś pisze taki długi post, to raczej znaczy, że ma coś wartościowego do przekazania.
Precz z homofobją, transfobją i bifobją!
Wyrugujmy te potworki językowe raz na zawsze.

Pochwalili: Canis, Ainigmos, Kazimierz

Offline Borlach

« Odpowiedź #526 dnia: Luty 08, 2020, 11:34:11 »
Podbijam. Mój ostatni post o Ajdynirze też musiałem podzielić na dwie części, bo limit
Oto ja, Adwokat Diabłów

Offline Todsmer

• Форумовъйь Гноітель Фраеровъ
  • Administrator
  • Pochwalisze: 59 razy
  • Konlangi: Szybski, truski, brocki
« Odpowiedź #527 dnia: Luty 09, 2020, 22:30:10 »
Usunąłem limit.

Pochwalili: Canis, Kazimierz, Emilando

Offline Ainigmos

« Odpowiedź #528 dnia: Marzec 01, 2020, 11:29:14 »
Kiedy chcę zacytować wielopiętrową wypowiedź danego PFJ-anina dla podtrzymania ciągłości dyskursu, to opcja Cytuj ucina jeszcze poprzedniejsze wypowiedzi jako podcytaty, zostawiając jednak bezpośrednio poprzednią wypowiedź jako cytat w polu cytowania; uwzględnienie podcytatów - według mnie - pozwala lepiej zrozumieć sens entymematycznych wpisów, które nie wynikają wprost z poprzedniej wypowiedzi, lecz jeszcze poprzedniejszych.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2020, 12:47:30 wysłana przez Ainigmos »
Słownictwo nie może upodobnić się do poharatanego wykorzeniającymi wtrętami drzewa bez korzeni - oto hasło czyścielskiego słowodzieja

Pochwalili: Kazimierz

Offline Kazimierz

« Odpowiedź #529 dnia: Marzec 01, 2020, 13:27:07 »
No właśnie, da się jakoś przywrócić poprzednie działanie cytowania?

Pozatem, przydałoby się zmienić "pochwalisze" na "pomożesze", jak było poprzednio. Wtedy można by było "posty pochwalone przez użytkownika" przemianować na "pochwalisze". Przecież w zamyśle , jeśli się nie mylę, miały być to formy imperfektu od "pomóc" i "pochwalić".
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2020, 14:11:47 wysłana przez Kazimierz »

Offline Ainigmos

« Odpowiedź #530 dnia: Marzec 02, 2020, 11:53:47 »
Znowu kolejny kłopot!

Kiedy chcę uwydatnić wyraz lub frazę w celach znaczeniowych i estetycznych dla większej czytelności tekstu, pisząc lub modyfikując mój wpis, to nie mogę pogrubić, pokrzywić, podkreślić i skreślić czcionki w edytorze tekstu pod opcją Odpowiedz lub Modyfikuj, i na dodatek tego złego wszelkie modyfikacje czcionki w moich wcześniejszych wpisach cofnęły się lada chwila, gdyż wszelkie odnośne opcje w pasku zadań nagle zniknęły wskutek nieznanego błędu globalnego.

Dzięki Todsmerze za przywrócenie poprzedniego działania cytowania.
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2020, 14:44:02 wysłana przez Ainigmos »
Słownictwo nie może upodobnić się do poharatanego wykorzeniającymi wtrętami drzewa bez korzeni - oto hasło czyścielskiego słowodzieja

Offline Ainigmos

« Odpowiedź #531 dnia: Marzec 02, 2020, 17:57:11 »
Dzięki Todsmerze za odzyskanie opcji modyfikacji czcionki. :)