Autor Wątek: Uwagi techniczne  (Przeczytany 73674 razy)

Offline Dynozaur

• Audytor w: Komisja Ustalania Nazw Miejscowości
  • Pochwalisze: 207 razy
  • Wiecznie obserwowany
Odp: Uwagi techniczne
« Odpowiedź #525 dnia: Luty 08, 2020, 11:12:34 »
Nie mogę edytować n.p. tego posta, bo "przekracza limit 20000 znaków" (kiedy go pisałem musiał taki limit jeszcze nie obowiązywać, skoro udało mi się go wrzucić).

W ogóle, nie widzę sensu wprowadzania takiego limitu. Jeśli ktoś pisze taki długi post, to raczej znaczy, że ma coś wartościowego do przekazania.
ZÎWE WENSKA!
Joz jis råd, cu wå Wilķaj Wida ni sǫ al murste pasî.

Pochwalili: Canis, Ainigmos, Kazimierz

Offline Borlach

« Odpowiedź #526 dnia: Luty 08, 2020, 11:34:11 »
Podbijam. Mój ostatni post o Ajdynirze też musiałem podzielić na dwie części, bo limit
Oto ja, Adwokat Diabłów

Offline Todsmer

• Форумовъйь Гноітель Фраеровъ
  • Administrator
  • Pochwalisze: 71 razy
  • Konlangi: Szybski, truski, brocki
« Odpowiedź #527 dnia: Luty 09, 2020, 22:30:10 »
Usunąłem limit.

Pochwalili: Canis, Kazimierz, Emil

Offline Ainigmos

« Odpowiedź #528 dnia: Marzec 01, 2020, 11:29:14 »
Kiedy chcę zacytować wielopiętrową wypowiedź danego PFJ-anina dla podtrzymania ciągłości dyskursu, to opcja Cytuj ucina jeszcze poprzedniejsze wypowiedzi jako podcytaty, zostawiając jednak bezpośrednio poprzednią wypowiedź jako cytat w polu cytowania; uwzględnienie podcytatów - według mnie - pozwala lepiej zrozumieć sens entymematycznych wpisów, które nie wynikają wprost z poprzedniej wypowiedzi, lecz jeszcze poprzedniejszych.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2020, 12:47:30 wysłana przez Ainigmos »
Słownictwo nie może upodobnić się do poharatanego wykorzeniającymi wtrętami drzewa bez korzeni - oto hasło czyścielskiego słowodzieja

Pochwalili: Kazimierz

Offline Kazimierz

« Odpowiedź #529 dnia: Marzec 01, 2020, 13:27:07 »
No właśnie, da się jakoś przywrócić poprzednie działanie cytowania?

Pozatem, przydałoby się zmienić "pochwalisze" na "pomożesze", jak było poprzednio. Wtedy można by było "posty pochwalone przez użytkownika" przemianować na "pochwalisze". Przecież w zamyśle , jeśli się nie mylę, miały być to formy imperfektu od "pomóc" i "pochwalić".
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2020, 14:11:47 wysłana przez Kazimierz »

Offline Ainigmos

« Odpowiedź #530 dnia: Marzec 02, 2020, 11:53:47 »
Znowu kolejny kłopot!

Kiedy chcę uwydatnić wyraz lub frazę w celach znaczeniowych i estetycznych dla większej czytelności tekstu, pisząc lub modyfikując mój wpis, to nie mogę pogrubić, pokrzywić, podkreślić i skreślić czcionki w edytorze tekstu pod opcją Odpowiedz lub Modyfikuj, i na dodatek tego złego wszelkie modyfikacje czcionki w moich wcześniejszych wpisach cofnęły się lada chwila, gdyż wszelkie odnośne opcje w pasku zadań nagle zniknęły wskutek nieznanego błędu globalnego.

Dzięki Todsmerze za przywrócenie poprzedniego działania cytowania.
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2020, 14:44:02 wysłana przez Ainigmos »
Słownictwo nie może upodobnić się do poharatanego wykorzeniającymi wtrętami drzewa bez korzeni - oto hasło czyścielskiego słowodzieja

Offline Ainigmos

« Odpowiedź #531 dnia: Marzec 02, 2020, 17:57:11 »
Dzięki Todsmerze za odzyskanie opcji modyfikacji czcionki. :)

Offline Pluur

« Odpowiedź #532 dnia: Kwiecień 24, 2020, 20:45:21 »
Mógłbym prosić o zdjęcie "uciekiniera? Wkurza już brak dostępu do niektórych funkcji wprost, mimo że da się do nich dojść dookoła...