Przywitania

Zaczęty przez Feeana, Luty 23, 2012, 22:24:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mścisław Bożydar

Conlanger płci męskiej to po prostu conlanger. Od prawie zawsze mowodziejcami byli faceci, a kilka pierwszych kobiet na tym forum miało na imię Marta i stąd się to wzięło.

Nowe użytkowniczki proszę o uszanowanie tradycji.
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Vilène

Cytat: Feeana w Luty 24, 2012, 20:31:21
A z tą Martą to nawet prawie pasuje, bo na imię mi Martyna  ::-)
Ech, było blisko :P.

Cytat: Mścisław Ruthenia w Luty 24, 2012, 20:42:31
Od prawie zawsze mowodziejcami byli faceci, a kilka pierwszych kobiet na tym forum miało na imię Marta i stąd się to wzięło.
Żeby oddać sprawiedliwość, były jeszcze dwie Zuzanny.
  •  

Canis

Cytat: Mścisław Ruthenia w Luty 24, 2012, 20:42:31
Nowe użytkowniczki proszę o uszanowanie tradycji.
Nikt ich do tego nie zmusi ;p
Tak jak i was, by tego memu o Martach nie używać.
Taka to nasza anarchia forumowa ;p

  •  

Feeana

Przynajmniej nie trafiłam na forum snobów ;p

Chciałam jeszcze dodać, że przez pierwsze tygodnie przede wszystkim będę naprawdę dużo czytać i zaznajamiać się z całą problematyką tworzenia języka sztucznego. Teraz nawet podczas czytania o fonologii gubię się w całych tych dźwiękach półprzymkniętych, zwartych i szczelinowych. Nawet nie umiałabym przeprowadzić porządnej dyskusji  :-\
  •  

Vilène

Cytat: Feeana w Luty 24, 2012, 21:04:35
Chciałam jeszcze dodać, że przez pierwsze tygodnie przede wszystkim będę naprawdę dużo czytać i zaznajamiać się z całą problematyką tworzenia języka sztucznego. Teraz nawet podczas czytania o fonologii gubię się w całych tych dźwiękach półprzymkniętych, zwartych i szczelinowych. Nawet nie umiałabym przeprowadzić porządnej dyskusji  :-\
Spokojnie, są na tym forum tacy, co siedzą na nim od jego założenia, i też g... wiedzą na temat językoznawstwa/-twórstwa.
  •  

Feeana

W takim razie miałabym pytanie, gdzie można nabyć potrzebną wiedzę? Internet jest bardzo pomocny, ale nie wiem od czego zacząć, moja wiedza jest bardzo chaotyczna i powinnam najpierw stworzyć sobie solidne podstawy. Od czego zacząć?
  •  

Mścisław Bożydar

Na conlangerwiki.
BTW, ja zaczynałem bez żadnej konkretnej i "fachowej" wiedzy i (chyba) wyszedłem na ludzi.
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Vilène

Cytat: Mścisław Ruthenia w Luty 24, 2012, 21:14:49
BTW, ja zaczynałem bez żadnej konkretnej i "fachowej" wiedzy i (chyba) wyszedłem na ludzi.
Ja też zaczynałem bez wiedzy, ale wyszedłem nie na ludzi... a na takiego samego nóblangera jakim byłem na początku :P.
  •  

Canis

Cytat: Ⓐ Vilén w Luty 24, 2012, 21:09:33
Cytat: Feeana w Luty 24, 2012, 21:04:35
Chciałam jeszcze dodać, że przez pierwsze tygodnie przede wszystkim będę naprawdę dużo czytać i zaznajamiać się z całą problematyką tworzenia języka sztucznego. Teraz nawet podczas czytania o fonologii gubię się w całych tych dźwiękach półprzymkniętych, zwartych i szczelinowych. Nawet nie umiałabym przeprowadzić porządnej dyskusji  :-\
Spokojnie, są na tym forum tacy, co siedzą na nim od jego założenia, i też g... wiedzą na temat językoznawstwa/-twórstwa.
No, na przykład ja.
  •  

Mścisław Bożydar

Cytat: Canis w Luty 24, 2012, 21:53:36
No, na przykład ja.
hahahahahahahahahahaha xD
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Fanael

Ponieważ to już druga strona tego tematu, trzeba zapytać Feeanę, czyim jest multikontem. Czyimś być musi.
  •  

Vilène

Cytat: Fanael w Luty 24, 2012, 22:13:08
Ponieważ to już druga strona tego tematu, trzeba zapytać Feeanę, czyim jest multikontem. Czyimś być musi.
1. Ej, oskarżanie o kloning to moje zajęcie.
2. Canisa.
  •  

Silmethúlë

Cytat: Ⓐ Vilén w Luty 24, 2012, 21:09:33
Spokojnie, są na tym forum tacy, co siedzą na nim od jego założenia, i też g... wiedzą na temat językoznawstwa/-twórstwa.

Napisał "od jego założenia", więc sądzę, że pije do mnie :P.
  •  

Vilène

Cytat: Silmethúlë w Luty 24, 2012, 22:27:05
Napisał "od jego założenia", więc sądzę, że pije do mnie :P.
Ups, zapomniałem o jednym sześcioliterowym słowie... "PRAWIE od jego założenia"... i chodziło mi o takiego jednego osobnika z Leninem w awatarze.
  •  

Feles

Cytat: Mścisław Ruthenia w Luty 24, 2012, 20:42:31
Conlanger płci męskiej to po prostu conlanger. Od prawie zawsze mowodziejcami byli faceci, a kilka pierwszych kobiet na tym forum miało na imię Marta i stąd się to wzięło.
Tylko jeśli chodzi o to forum. :-P
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •