Witajcie :)

Zaczęty przez Elenti, Kwiecień 04, 2012, 17:11:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

żuwaczky

I wymyśl też jakiś świat!!!
  •  

Henryk Pruthenia

I napisz coś koniecznie o przymiotniku!

Paweu

Ledwo co się przywitałem, a już co poniektórzy chcą mi zrobić urwanie głowy... ;-)
  •  

Aureliusz Chmielewski

Cytat: Paweu w Czerwiec 12, 2012, 02:02:42
Ledwo co się przywitałem, a już co poniektórzy chcą mi zrobić urwanie głowy... ;-)

To takie conlangerskie żarty : ]
The n-word
  •  

CookieMonster93

Tu CookieMonster :) Nie bardzo wiem, co powiedzieć na powitanie.. Może to, że mam 19 lat (skończone 3 dni temu:P) i tworzę własne języki bardzo amatorsko, choć jeden wyszedł mi nawet nieźle. Podzielę się nim w innym wątku. Nazwałem go "język angiulski" (Angulese Shprak) - język należący do germańskich. :) Inspirowałem się angielskim, niemieckim, dałem lekkie wpływy słowiańskie, a ortografia mocno wzorowana na niderlandzkiej, choć nie tylko. :)
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Feles

anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Pingǐno

Witaj.

Chyba będę miał sobowtóra :3
  •  

Vilène

Cytat: CookieMonster93 w Czerwiec 23, 2012, 19:10:20
Tu CookieMonster :) Nie bardzo wiem, co powiedzieć na powitanie.. Może to, że mam 19 lat (skończone 3 dni temu:P) i tworzę własne języki bardzo amatorsko, choć jeden wyszedł mi nawet nieźle. Podzielę się nim w innym wątku. Nazwałem go "język angiulski" (Angulese Shprak) - język należący do germańskich. :) Inspirowałem się angielskim, niemieckim, dałem lekkie wpływy słowiańskie, a ortografia mocno wzorowana na niderlandzkiej, choć nie tylko. :)
Hej!

Mam nadzieję, że na dłużej zagościsz na tym forum i wczujesz się w atmosferę, jaka tu panuje. Miłego przebywania!
  •  

Henryk Pruthenia

Cytat: Pingǐno w Czerwiec 23, 2012, 19:17:15
Witaj.

Chyba będę miał sobowtóra :3
Oby nie

Witam nowego użytkownika na forze Koń Łagier!

Dynozaur

Witaj, nowoprzybyszu!

Ja tu jestem od zniechęcania nowych.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Ghoster

#100
[...........]
  •  

CookieMonster93

#101
Nowopolszczyzny? :) Wymyśliłem kilka polskich dialektów również - efekt wymyślonej przeze mnie kolonizacji Nowej Fundlandii przez wiele narodów. :P Jednakże nie nazwałbym ich "nowopolszczyzną", gdyż istnieją oddzielnie. :P Najbardziej charakterystyczną cechą w tych dialektach jest zachowanie rozróżnienia h-ch, rz-ż (h /ɣ/, rz - wymowa jak czeskie "ř"). Poza tym zachowały się w nich długie á /ɔː/ (gwarowo /ɑː/), é /ɨː/ (po i,j,l,rz -> /iː/) , ó /uː/ (gwarowo /oː/ lub /œː/). "Ę" wymawiane jest zaś /ɨ̃/ (po i,j,l,rz -> /ĩ/), zaś "ą" i "u" w zależności od dialektu jako ustne lub nosowe /ʊ/~/u/~/u̠/ (jak japońskie "u") (ą też gwarowo jako /œy̭/ lub /õ/. Dodam, że widać w nim lekkie wpływy czeskie i gwarowo także innych języków. ^^

Trochę zamieszania tu jest. XD Napiszę gdzieś oddzielnie na ten temat później. :)
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Mścisław Bożydar

Witamy na naszym zacnym forum :-)
Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba :D
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Drukarz

Siemka, nazywam się Wojtek i tworzeniem języków (w zasadzie jednego, jednak ciągle ewoluuje) zajmuję się od kilkunastu miesięcy, jak nie 1.5 roku. Dawno to było i na początku w ogóle nie wiedziałem że to co tworzę to jakiś język. Ale zostawmy początki. Na forum jestem już chwilę, czytałem sobie wypowiedzi najaktywniejszych i atmosfera mi się nawet podoba. Mam nadzieję zabawić tu na dłużej :)
  •  

Feles

anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •