Lantopel

Zaczęty przez Rémo, Kwiecień 09, 2012, 11:24:25

Poprzedni wątek - Następny wątek

Vilène

Cytat: Feles w Wrzesień 01, 2012, 21:34:21
Cytat-bo to język a priori,
[...]
- bo to ja tak wymyśliłem, a nie ty,
Aha, czyli bez uzasadnienia.

Jestem na nie.
A ja tam wam kiedyś zaprezentuję jakiś natlang jako mój conlang, i będę czekał, aż mnie zjedziecie...
  •  

Todsmer

Cytat: Rémo w Wrzesień 01, 2012, 21:26:14
Oto odpowiedzi na większość pytań:

-bo to język a priori,
- przeczytaj temat to będziesz wiedział,
- bo to ja tak wymyśliłem, a nie ty,
Jaka buta.
  •  

Rémo

1. Vilen odpowiedział
2. Bo to jest ciekawe
3. Przeczytaj temat
4. Bo jest ciekawiej
5. Doczytaj temat
6. Jakbyś czytał temat to wiedziałbyś, że to nieaktualne
7. Podam przykład Angielskiego
8. Nie widzisz?
9. Vilen odpowiedział
10. Bo taka jest moja wizja
12. pkt. 9
13. Ze starolantopelskiego
14. Czemu nie?
15. Wiem
Pozdrawiam! :)
  •  

tob ris tob

Dzień dobry :-)
  •  

Rémo

Pozdrawiam! :)
  •  

Drukarz

Hmm... Ghoster zwrócił uwagę na dosyć istotne rzeczy i dostał "butę", bo autor nie umie wytłumaczyć dlaczego w jego języku coś jest takie, a nie inne. Chyba przydałaby się jakaś reforma/reset, a najlepiej nowy conlang, tym razem nieco lepiej opisany i logiczniejszy. Ps. to "ss" dla cz, a potem dla z jest/było(?) faktycznie bez sensu.
  •  

Ghoster

#96
[...........]
  •  

Fanael

Rémo, opanuj się. Jeśli nie, to przynajmniej na jakiś czas pożegnasz się z możliwością pisania postów, do tego brakuje ci już tylko +10 do ostrzeżeń.
  •  

tob ris tob

Dzień dobry :-)
  •  

Ghoster

#99
[...........]
  •  

zabojad

W zasadzie dając +10 jemu, dajesz i nam, Canisą(lol)...
Feles [*]
Requiem aeternam dona eis, Domine, et lux perpetua luceat eis. Requiescant in pace. Amen.
  •  

Aureliusz Chmielewski

Hmm, wiesz, że lubię z Tobą pisać i lubię Cię jako osobę, ale jeśli mam być szczery.. Zacznij nowy kąlang i rozwijaj go, lecz staraj się, żeby był bardziej logiczny, pobaw się fleksą itd. Wydaje mi się, że tworzenie języka analitycznego jako pierwszego conlanga powinno opuścić się w miarę szybko, by móc się rozwijać na szersze pole. Osobiście cieszę się, że porzuciłem język orków, mimo, że przez jakiś czas było to całe moje życie :D

Cytat: Ghoster w Wrzesień 01, 2012, 22:00:21
jakichś zasad tego forum.
XD
The n-word
  •  

Pingǐno

Reɱówi jeśli się podoba, to niech tworzy w ten sposób swój umięzyk.
Jednak jeśli masz ambicje do stworzenia, Reɱó, powinieneś uzasadnić, wytłumaczyć skąd się dane cechy wzięły.
Choster ma rację. :p

Cytat: Aureliusz Chmielewski w Wrzesień 01, 2012, 22:02:08
Cytat: Ghoster w Wrzesień 01, 2012, 22:00:21
jakichś zasad tego forum.
XD

racja. xd
  •  

Fanael

Cytat: Ghoster w Wrzesień 01, 2012, 22:00:21
Hej, hej, hej, hej.

Hej.

Nie wiem czym sobie zasłużył na te wszystkie ostrzeżenia, bowiem chyba jedynie co robił to wkurzał kilka osób (czy to wplątując nagminnie francuski w swe posty czy tą sytuacją przed chwilą)
No właśnie tym, zachowywaniem się jak kutas. Jeśli będzie trochę grzeczniejszy w stosunku do innych, to nie ma sprawy, zdejmę mu te ostrzeżenia, chyba że wcześniej same wygasną.
  •  

Vilène

Cytat: Ghoster w Wrzesień 01, 2012, 22:00:21
Nie wiem czym sobie zasłużył na te wszystkie ostrzeżenia, bowiem chyba jedynie co robił to wkurzał kilka osób (czy to wplątując nagminnie francuski w swe posty czy tą sytuacją przed chwilą), ale raczej nie łamał jakichś zasad tego forum.
Właśnie, trochę chyba ktoś się z tymi ostrzeżeniami zagalopował...

I weźta Réma nie płoszcie, dajcie mu szansę, z każdego nawet największego nóba może się zrobić twórca wartościowych conlangów, który ma szansę na zostanie nawet moderatorem, co już parę osób na tym forum udowodniło, np. Mścisław...

PS. A jak ktoś chce trochę się kogoś poczepiać i pokrytykować, to niech lepiej zjedzie mój rodzki, jemu takie zjechanie by się przydało, a na jego temat jakoś nic nie piszecie...
  •