Lantopel

Zaczęty przez Rémo, Kwiecień 09, 2012, 11:24:25

Poprzedni wątek - Następny wątek

Rémo

Ale jesteście dziwni. Już miałem zjechać wszystko i dostać bana +100 a wy tu mnie bronicie. : D Jeśli tak to powiem tylko, że zjechać mnie na prawdę może tylko ciasteczkowy potwór, bo on mi w czymś pomógł, a takie komentarze, opinie to i tak mi nic nie dadzą.

Ghoster, wydaje mi się, że jesteśmy całkiem inni. Nie rozumiesz mnie a ja ciebie. Nie mogę jednak tego zmienić, bo nie mogę napisać tego co myślę, ponieważ już nic nie będę mógł napisać. Nie umiem czytać w myślach czy między wierszami.

Wiem, że to nooblang, ale ja mam życie. Uczę się angielskiego, francuskiego i włoskiego. Do szkoły też chodzę. Czytam książki i wyjeżdżam. Wychodzę ze znajomymi. Nie mam tony czasu. Nie wiem jak wy, ale dla mnie to jest tylko taka zabawa. Nie biorę tego na poważnie i nie powinniście się tak tym przejmować. Luzu. : D
Pozdrawiam! :)
  •  

Fanael

#106
Cytat: ★ Vilén w Wrzesień 01, 2012, 22:05:19
Właśnie, trochę chyba ktoś się z tymi ostrzeżeniami zagalopował...
Gdyby to był pierwszy raz, to zgoda. Ale to była recydywa.

Może faktycznie trochę przesadziłem, ale najlepiej byłoby, gdyby na ten wypowiedział się sam zainteresowany.

Cytat: ★ Vilén w Wrzesień 01, 2012, 22:05:19
z każdego nawet największego nóba może się zrobić twórca wartościowych conlangów
Jasne :P (pun intended)

Cytat: Rémo w Wrzesień 01, 2012, 22:12:25
Już miałem zjechać wszystko i dostać bana +100 a wy tu mnie bronicie. : D
Najpierw musiałbyś sobie jeszcze raz zasłużyć. Poza tym ostrzeżenie, nawet 100%, to jeszcze nie ban.
  •  

Todsmer

Cytat: Rémo w Wrzesień 01, 2012, 22:12:25
Jeśli tak to powiem tylko, że zjechać mnie na prawdę może tylko ciasteczkowy potwór, bo on mi w czymś pomógł, a takie komentarze, opinie to i tak mi nic nie dadzą.
Serio to my Ci próbujemy pomóc tym zjechaniem. Zaoraj ten projekt i zacznij od nowa, bo budowanie i naprawianie tego języka nie ma sensu.
  •  

Ulf

Cytat: Rémo w Wrzesień 01, 2012, 22:12:25
ale ja mam życie.
Nie możesz być dobrym konlangerem!

A tak na poważnie to właśnie takie komentarze mają Ci pomóc. Wtedy możesz się doskonalić.  Jeśli wszyscy mówią że coś jest nie tak to może warto się nad tym zastanowić. Oczywiście można zamknąć że na głos krytyki, ale wtedy nie stajesz się mądrzejszy, nie doskonalisz się.

A tego że według Ciebie zjechać Cię mogą tylko osoby które Ci pomogły to kompletnie nie rozumiem.
  •  

Rémo

Bardzo mi to pomaga. Kurde, działa jak natura chciała... ._. Nie wyraźnie piszę? Mi takie coś nie wymaga. Ja nie mam czasu na przemyślenia, refleksje, jakieś wgłębianie. Napiszcie błąd, o co chodzi, jak mogę zaradzić i po sprawie. Jakieś podchody, domysły... To nie dla mnie.

Cytat: Rémo w Wrzesień 01, 2012, 22:12:25
A tego że według Ciebie zjechać Cię mogą tylko osoby które Ci pomogły to kompletnie nie rozumiem.

Nie rozumiem jak można tego nie rozumieć.
Pozdrawiam! :)
  •  

Tuktun

Cytat: Rémo w Wrzesień 01, 2012, 22:12:25
Wiem, że to nooblang, ale ja mam życie. Uczę się angielskiego, francuskiego i włoskiego. Do szkoły też chodzę. Czytam książki i wyjeżdżam. Wychodzę ze znajomymi. Nie mam tony czasu. Nie wiem jak wy, ale dla mnie to jest tylko taka zabawa. Nie biorę tego na poważnie i nie powinniście się tak tym przejmować. Luzu. : D
W tym momencie zdałem sobie sprawę, że jestem no - life'em, tyle, że nie gram w gry komputerowe, a tworzę języki.  :-o
Mój uprzedni, lipny nick to Lord of the Potatoes.

És most következzék valami egészen más. A Monty Python Repülő Cirkusza.
  •  

Rémo

Cytat: Lord of the Potatoes w Wrzesień 01, 2012, 22:23:56
W tym momencie zdałem sobie sprawę, że jestem no - life'em, tyle, że nie gram w gry komputerowe, a tworzę języki.  :-o

Nie obrażając nikogo czasami wydaje mi się, że niektóre osoby nie wiedzą co to znaczy nie mieć czasu, albo mieć inne rzeczy. Spójrzcie z mojej perspektywy. Mam jeden dzień:

10-11 - Toaleta, śniadanie
11-14 - Dwór
14-15 - Obiad
16-17 - Angielski
17 - 18 - Kąpiel
18 - 21 - Grill
21 - 23 - Komputer

I teraz tak:
- a czemu nie uczyłeś się włoskiego?
- a czemu nie uczyłeś się francuskiego?
- a czemu nie dodałeś wpisu na bloga?
- w czemu nie chcesz być dłużej z nami na dworze?
- czemu nie pojechałeś dziś do galerii?
- czemu nie dokończyłeś książki?
- czemu nie chcesz skomentować mojego długiego posta z opiniami?

To jest tylko dzień wolny. Gdyby każdy truł mi tak jak wy, to miałbym tysiące nie zadowolonych klientów. Racja, dzięki, że mnie zauważacie, martwicie się, radzicie, ale jak potrzebuję konkretów. Sami widzicie tę listę...
Pozdrawiam! :)
  •  

Ghoster

#112
[...........]
  •  

Rémo

Cytat: Ghoster w Wrzesień 01, 2012, 22:33:41
Tu nie chodzi o to, żebyś miał coś poświęcać tworzeniu języków, tylko żebyś posłuchał opinii innych.

Wychodzi tak jakbyście chcieli aby się poświęcił. Słucha opinii, aż za dużo.

Cytat: Ghoster w Wrzesień 01, 2012, 22:33:41
Ale my pomagamy ci tak samo - mówiąc co jest źle. Jeśli wiesz co jest źle możesz to poprawić; jest wtedy lepiej.

Nie nie pomagacie mówiąc co jest źle. Nie mogę poprawić, bo nie rozumiem jakie błędy zrobiłem. Wytknięcie ich nic mi nie pomoże. Widziałeś dobrego nauczyciela, który wytknąłby błąd i nie wytłumaczył na czym polega i jak go naprawić?

Cytat: Ghoster w Wrzesień 01, 2012, 22:33:41
Nie wiem do czego pijesz, ponieważ ja nie piszę między wierszami - zadałem kilka pytań, z których miałem nadzieję wywołać jakiś dialog i wytłumaczyć ci dlaczego coś winno być takie nie inne, ty niemniej odpisałeś mi tak, jakbyś musiał; nie fajnie z twojej strony.

Więc... Dostanę odpowiedzi?

Właśnie chodzi o to, że nie wiesz o co chodzi a ja napisać nie mogę, bo bana dostanę. Nadal czekam na to wytłumaczenie i jakoś się nie doczekałem.

Dostałeś. Odpowiedziałem jak umiem.
Pozdrawiam! :)
  •  

zabojad

Cytat: Rémo w Wrzesień 01, 2012, 22:38:47
...
Cytat: Ghoster w Wrzesień 01, 2012, 22:33:41
Ale my pomagamy ci tak samo - mówiąc co jest źle. Jeśli wiesz co jest źle możesz to poprawić; jest wtedy lepiej.

Nie nie pomagacie mówiąc co jest źle. Nie mogę poprawić, bo nie rozumiem jakie błędy zrobiłem. Wytknięcie ich nic mi nie pomoże. Widziałeś dobrego nauczyciela, który wytknąłby błąd i nie wytłumaczył na czym polega i jak go naprawić?

Tak. Bo to ty masz zrozumieć na czym polega twój błąd i go naprawić
Feles [*]
Requiem aeternam dona eis, Domine, et lux perpetua luceat eis. Requiescant in pace. Amen.
  •  

Rémo

Matkoboskamaryjo. Czekam na wytłumaczenie tych błędów.
Pozdrawiam! :)
  •  

Todsmer

#116
Cytat: Rémo w Wrzesień 01, 2012, 22:38:47
Cytat: Ghoster w Wrzesień 01, 2012, 22:33:41
Tu nie chodzi o to, żebyś miał coś poświęcać tworzeniu języków, tylko żebyś posłuchał opinii innych.
Wychodzi tak jakbyście chcieli aby się poświęcił. Słucha opinii, aż za dużo.
Wiesz, ja wychodzę z założenia, że jeśli chcę coś zrobić z własnej woli, staram się to zrobić najlepiej jak potrafię. Jeśli bym się nie starał, oznaczałoby to, że się zmuszam do czegoś, a tego nie lubię. U siebie i u innych.
  •  

Ulf

Cytat: Rémo w Wrzesień 01, 2012, 22:22:49
Bardzo mi to pomaga. Kurde, działa jak natura chciała... ._. Nie wyraźnie piszę? Mi takie coś nie wymaga. Ja nie mam czasu na przemyślenia, refleksje, jakieś wgłębianie. Napiszcie błąd, o co chodzi, jak mogę zaradzić i po sprawie. Jakieś podchody, domysły... To nie dla mnie.
No dobrze, Ghoster napisał długi post, wytknął błędy. Mógłbyś teraz odpowiednio uzasadnić, podyskutować. Możesz także przedstawić rozwiązanie tych problemów w twoim języku, aby inni mogli Ci pomóc, więc zupełnie nie rozumiem twojego podejścia do tego. Nikt ci nie każe odpowiadać od razu, możesz przemyśleć, poczekać i kiedy będziesz miał czas odpisać.




Cholera chciałem zacytować a pochwaliłem.

Tak wychodzi na to że też nie mam życia...
  •  

Aureliusz Chmielewski

Cytat: Rémo w Wrzesień 01, 2012, 22:42:27
Matkoboskamaryjo. Czekam na wytłumaczenie tych błędów.
Ty czekaj na wytłumaczenie błędów, my poczekajmy na wytłumaczenie twoich zasad w języku. :D
Własnie to jest twoim błędem, że nic nie uzasadniłeś. "Bo tak, bo lubię, a dlaczego nie?" nie jest wytłumaczeniem.
The n-word
  •  

Widsið

Mam wrażenie, że najazd na ten język bierze się bardziej stąd, że robi go Rémo, niż stąd, że faktycznie jest chujowy. Owszem, ortografia jest popieprzona, owszem, język ciągnie z naturalnych (albo, jak lubicie to określać, jest nooblangiem), nie zmienia to jednak faktu, że ze wszystkich języków na tym forum opisywanych, jest opisany chyba najszerzej i, co najważniejsze, Rémo stara się go faktycznie używać, a nie tworzyć, żeby tylko się pochwalić jakąż to intrygującą głoskę ostatnio się odkryło, czy jakie to niezwykłe zawiłości składni ostatnio się spodobały.

Lantopel sobie jest, Rémo się spokojnie dokształca językoznawczo (nawet na nooblangu można to robić), przyjdzie jego czas i nas wszystkich rozjebie swoim świetnym conlangiem.

A, i ktoś tam się obruszył, że tłumaczeniem na głupie rzeczy w tym conlangu jest to, że jest to conlang a priori. A jaki inny powód wystąpienia takiego czegoś w apriorycznym conlangu ma podać? W końcu to a priori, w którym może być wszystko.
  •